Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 221 760 PLN

Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych letnich dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 2 części

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00181291

Numer referencyjny: ZP/04/2026/TPBN

Zamawiający

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

Mikołowska 72A

40-065 Katowice, Śląskie

NIP: 6340195342

REGON: 000327882

Opis przedmiotu zamówienia

Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych na Półwyspie Helskim w Jastarni dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Koszt jednostkowy za wypożyczenie sprzętu 40%

Część 2

Cena 60%
Termin płatności za fakturę 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
DRAGA Marcin Nadolski Jastarnia 5871633219
Gastronom-Mikuła s.j. KRUKLANKI 8450007561

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 DRAGA Marcin Nadolski (Jastarnia) Umowa podpisana 50 400 PLN 50 400 PLN
2 Gastronom-Mikuła s.j. (KRUKLANKI) Umowa podpisana 171 360 PLN 171 360 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe)

Najniższa cena

14 539 PLN

Średnia cena

168 298 PLN

Najwyższa cena

825 630 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Andrzej Dłubak FPHU ENIGMA NWZOZ Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej SALUBRIS Ustroń 5 14 539 PLN 14 539 PLN
F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel Żywiec 3 398 142 PLN 2 596 852 PLN
1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY Buczkowice 2 34 525 PLN 69 050 PLN
INWEST HOTEL SP.ZO.O Zawiercie 2 14 539 PLN 14 539 PLN
META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Szczyrk 2 371 052 PLN 371 052 PLN
F.H.U.THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel Żywiec 1 104 000 PLN 1 298 426 PLN
DRAGA Marcin Nadolski Jastarnia 1 50 400 PLN 50 400 PLN
Gastronom-Mikuła s.j. KRUKLANKI 1 171 360 PLN 171 360 PLN
AUTO GRILL Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1 30 211 PLN 259 200 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie usługi hotelowo – gastronomicznej na szkolenie teoretyczno-praktyczne w hotelu i terenie przyległym do hotelu w ramach projektu pt. „Strefa Schengen – nowe wyzwania dla Polski i Słowacji”

META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-15 07:16:16Z

Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów – umowa ramowa

AUTO GRILL Sp. z o.o. 30 211 PLN

2026-06-24 09:48:36Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U.THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 104 000 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 825 630 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 134 904 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych

F.H.U. THETA Krzysztof Mrowiec B.P. Prezydent Travel 233 892 PLN

2026-06-03 08:02:19Z

ROPS.PZP.332.9.2026 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w ramach projektu pn.: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY 36 850 PLN

2026-05-21 15:04:27Z

ROPS.PZP.332.9.2026 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w ramach projektu pn.: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY 32 200 PLN

2026-05-21 15:04:27Z

Wykonanie usługi hotelowo – gastronomicznej na szkolenie teoretyczno-praktyczne w hotelu i terenie przyległym do hotelu w ramach projektu pt. „Strefa Schengen – nowe wyzwania dla Polski i Słowacji”

META INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 371 052 PLN

2026-05-20 05:43:22Z

Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych letnich dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 2 części

DRAGA Marcin Nadolski 50 400 PLN

2026-05-08 05:04:16Z

Cała Polska — 55 przetargów

Min: 177 PLN Średnia: 83 874 PLN Max: 825 630 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych letnich dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołowska 72A

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-065

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aifz@awf.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.katowice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych letnich dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6c34e80-1ac1-4ad2-bf6a-61781cf97009

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://awf-katowice.logintrade.net/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://awf-katowice.logintrade.net/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z § 3 ust. 1 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452 ze zm.), określa nw. wymagania dla skutecznego złożenia oferty za pośrednictwem Platformy „logintrade” oraz zasady porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcą
w prowadzonym postępowaniu:
1. Wykonawca zamierzający złożyć ofertę (wyłącznie poprzez platformę przetargową) – zobowiązany jest zapoznać się z instrukcjami użytkowników platformy przetargowej - dostępnymi pod adresem https://awf-katowice.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html oraz zaakceptować regulamin korzystania z platformy przetargowej dostępny pod adresem: https://awf-katowice.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html
2. Złożenie oferty poprzez platformę przetargową oznacza akceptację regulaminu, o którym mowa w ust. 1 niniejszego rozdziału SWZ.
3. Wymagania techniczne związane z korzystaniem z platformy przetargowej – wskazane są na stronie internetowej platformy przetargowej - pod adresem: https://awf-katowice.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
4. Wsparcia technicznego w zakresie działania platformy przetargowej udziela jej dostawca,
tj. Logintrade SA ul. Legnicka 57D, lokal B/J, 54-203 Wrocław, nr tel. 71 787 35 34, e-mail: helpdesk@logintrade.net od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 8:00 – 16:00.
5. Sposoby złożenia oferty za pośrednictwem platformy przetargowej oraz potwierdzenia złożenia oferty (w zależności od wyboru opcji z logowaniem lub bez logowania), zostały opisane w instrukcjach użytkowników platformy przetargowej.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 10. Klauzula informacyjna RODO Zamawiającego:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
administratorem danych osobowych jest: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Kontakt z Inspektorem ochrony danych osobowych: iod@awf.katowice.pl, tel. 32 757 07 29.
odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.);
Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia lub na okres przechowywania tych danych zgodnie z wytycznymi o dofinansowania z środków UE;
Obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
w odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
Podmiot posiada:
-na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych;
-na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych **;
-na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych
z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
prawo podmiotu/osoby do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO;
-nie przysługuje:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych,
gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od Wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z włączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.
* Wyjaśnienie: informacja w tym zakresie jest wymagana, jeżeli w odniesieniu do danego administratora lub podmiotu przetwarzającego istnieje obowiązek wyznaczenia inspektora ochrony danych osobowych.
** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania
w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/04/2026/TPBN

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na kilka części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi związane z realizacją obozów szkoleniowych na Półwyspie Helskim w Jastarni dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki

4.2.6.) Główny kod CPV: 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Prawo opcji – Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia dla części 1 oraz części 2 zamówienia w zakresie:
a) zmniejszenia liczby uczestników obozu o maksymalnie 50%.
b) zwiększenia liczby uczestników obozu o maksymalnie 50%.
2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy.
3. Zmniejszenie liczby uczestników obozów w ramach prawa opcji może obejmować cały zakres określony w pkt. 1, lit. a), bądź części liczby uczestników obozów szkoleniowych.
4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczną liczbę osób uczestniczących w obozach szkoleniowych obliczoną na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu oferty Wykonawcy.
5. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie
prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny
i podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania
umowy.
6. Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na
przekazaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy pisemnego oświadczenia
o zmniejszeniu liczby uczestników obozów szkoleniowych.
7. Szczegółowe zasady skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zawarto
w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-06

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt jednostkowy za wypożyczenie sprzętu

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi związane z kompleksową obsługą Letnich Obozów Szkoleniowych na Warmii i Mazurach dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

4.2.6.) Główny kod CPV: 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Prawo opcji – Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia dla części 1 oraz części 2 zamówienia w zakresie:
a) zmniejszenia liczby uczestników obozu o maksymalnie 50%.
b) zwiększenia liczby uczestników obozu o maksymalnie 50%.
2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy.
3. Zmniejszenie liczby uczestników obozów w ramach prawa opcji może obejmować cały zakres określony w pkt. 1, lit. a), bądź części liczby uczestników obozów szkoleniowych.
4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczną liczbę osób uczestniczących w obozach szkoleniowych obliczoną na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu oferty Wykonawcy.
5. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny
i podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania
umowy.
6. Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na przekazaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy pisemnego oświadczenia
o zmniejszeniu liczby uczestników obozów szkoleniowych.
7. Szczegółowe zasady skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności za fakturę

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponować będzie:
Warunek zostanie spełniony, jeśli Wykonawca dysponować będzie odpowiednim potencjałem technicznym w celu realizacji zamówienia w zakresie każdej z części:
dla części nr 1:
Zgodnie z Rozdziałem IX, pkt. 1, ppkt. 1.2, 1.2.4., lit. a)
(podano odwołanie do SWZ ze względu na brak możliwości wstawienia tabeli do formularze e-zamówienia).
b) dla części nr 2:
Zgodnie z Rozdziałem IX, pkt. 1, ppkt. 1.2, 1.2.4., lit. b)
(podano odwołanie do SWZ ze względu na brak możliwości wstawienia tabeli do formularze e-zamówienia).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Mając na uwadze postanowienia art. 455 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy. Szczegółowy zakres zmian określono we wzorze umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-13 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://awf-katowice.logintrade.net/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-13 10:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-12

2026-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.04.2026
Termin składania ofert
13.04.2026 08:00
Wartość umowy
221 760 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
55270000-3 (Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe) 55240000-4 (Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych) 55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

Okres realizacji

do 2026-09-06