Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 283 997 PLN

PIELĘGNACJA ZIELENI WYSOKIEJ W PASACH DRÓG GMINNYCH ORAZ NA NIERUCHOMOŚCIACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ m.st. WARSZAWY NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00329321

Numer referencyjny: 23/2026

Zamawiający

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1 Praskiego Pułku Nr 33

05-075 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252248481

REGON: 015259640

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi pielęgnacji zieleni wysokiej w pasach dróg gminnych oraz na nieruchomościach stanowiących własność m.st. Warszawy i nieprzekazanych w zarząd innym podmiotom, na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy polegające na: cięciach pielęgnacyjnych drzew, wycince drzew, cięciach technicznych, usuwaniu i frezowanie karp, usuwaniu odrostów, podlewaniu, palikowaniu, pieleniu misek.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu (T) 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
NATUROVITA Sp. z o.o. Warszawa 7122603418

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 NATUROVITA Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 283 997 PLN 283 997 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew)

Najniższa cena

283 997 PLN

Średnia cena

328 847 PLN

Najwyższa cena

373 696 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
HEAR Bartosz Biernat Warszawa 1 373 696 PLN 373 696 PLN
AG-Complex Sp. z o.o Warszawa 1 - -
KRZAK ADAM MAŃK Stanisławów Pierwszy 1 - -
NATUROVITA Sp. z o.o. Warszawa 1 283 997 PLN 283 997 PLN
USŁUGI OGRODNICZE ELITELAS Sp. z o.o. Baranów Sandomierski 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 114 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 209 927 PLN Max: 1 037 308 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
PIELĘGNACJA ZIELENI WYSOKIEJ W PASACH DRÓG GMINNYCH ORAZ NA NIERUCHOMOŚCIACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ m.st. WARSZAWY NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Praskiego Pułku Nr 33

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-075

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wesola.zp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wesola.um.warszawa.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PIELĘGNACJA ZIELENI WYSOKIEJ W PASACH DRÓG GMINNYCH ORAZ NA NIERUCHOMOŚCIACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ m.st. WARSZAWY NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-058ea617-974c-4045-9235-467dabcb07d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014101/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Utrzymanie zieleni wysokiej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: określony w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): określony w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): określone w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 23/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 347153,33 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi pielęgnacji zieleni wysokiej w pasach dróg gminnych oraz na nieruchomościach stanowiących własność m.st. Warszawy i nieprzekazanych w zarząd innym podmiotom, na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy polegające na: cięciach pielęgnacyjnych drzew, wycince drzew, cięciach technicznych, usuwaniu i frezowanie karp, usuwaniu odrostów, podlewaniu, palikowaniu, pieleniu misek.

4.2.6.) Główny kod CPV: 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje udzielenie w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. Do wysokości 50 % zamówienia podstawowego.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1) KRYTERIUM 1 - Cena oferty brutto (C) - waga 60 %.
W trakcie oceny ofert kolejno ocenianym ofertom, zostaną przyznane punkty. Do wzoru podstawiana będzie cena oferty brutto za całość przedmiotu zamówienia. Oferta w kryterium 1 może uzyskać maksymalnie – 60 punktów, według następującego wzoru:

Cmin
C = ------ x 100 pkt x 60%
Cb
gdzie:
C – liczba uzyskanych punktów w kryterium 1
Cmin – oferta brutto z najniższą ceną
Cb - cena brutto oferty badanej

2) KRYTERIUM 2 - Czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu,
życiu i mieniu (T) - waga 40%

1) Punkty przyznane za kryterium „czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu” będą liczone wg następującego wzoru:
Tmin
T = ------ x 100 pkt x 40%
Tb
gdzie:
T – ilość punktów przyznanych danej ofercie za „czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu”
Tmin – najkrótszy czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu zaoferowany w przetargu spośród ofert ocenianych,
Tb - czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu podany przez wykonawcę, dla którego wynik jest obliczany.

2) Zamawiający oczekuje realnego czasu przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu – nie krótszego niż 60 minut i nie dłuższego niż 180 minut.

3) Podany przez wykonawcę w formularzu oferty czas przystąpienia do usunięcia drzew zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu musi być wyrażony w minutach.

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu i uzyska największą ilość punktów, wg wzoru:
(ogółem punkty = C + T)

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas przystąpienia do usunięcia drzew lub konarów zagrażających zdrowiu, życiu i mieniu (T)

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1) Zamawiający wymaga, aby wykonawca wykazał, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – wykonał należycie oraz prawidłowo ukończył, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie: minimum jednej usługi polegającej na utrzymaniu zieleni wysokiej o wartości nie mniejszej niż 250 000,- zł brutto - z podaniem wartości przedmiotu, dat wykonania i podmiotów na rzecz, których usługi zostały wykonane oraz z załączeniem dowodów potwierdzających, że usługi te zostały wykonane lub są wykonywane należycie.

2) Zamawiający wymaga, aby wykonawca wykazał, że osoby, które będą skierowane przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, posiadały kwalifikacje zawodowe, uprawnienia, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonywania zamówienia publicznego, a także wykonywały czynności wyznaczone przez zamawiającego, wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami w zakresie:
a) kierownik robót:
- wykształcenie wyższe ogrodnicze i minimum 5 letni staż pracy przy pielęgnacji zieleni lub wykształcenie wyższe (inne) i staż pracy nie mniejszy niż 8 lat przy pielęgnacji zieleni;
- uprawnienia rzeczoznawcy w specjalności dendrologa wydane przez NOT/lub SITO/lub PTCHD.
- ukończony kurs co najmniej II stopnia pielęgnacji drzew Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew lub Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew, lub równoważny np. organizowany przez NOT SITO.
- ukończony kurs operatora piły mechanicznej do ścinki drzew (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas pracy maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych – Dz. U. z 2018 r. poz. 583, z późn. zm.).
- aktualne zaświadczenie lekarskie uprawniające do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów.
b) majster:
- wykształcenie min. średnie ogrodnicze i minimum 3 letni staż pracy przy pielęgnacji zieleni lub wykształcenie min. średnie (inne) i 8 letni staż pracy przy pielęgnacji zieleni;
- uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zielonych (NOT SITO lub Polskiego Towarzystwa Ochrony Drzew , lub równoważne).
- ukończony kurs operatora piły mechanicznej do ścinki drzew (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas pracy maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych – Dz. U. z 2018 r. poz. 583, z późn. zm.).
- aktualne zaświadczenie lekarskie uprawniające do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów.

Uwaga: kierownik robót lub majster musi posiadać uprawnienia do kierowania ruchem drogowym dla osób wykonujących roboty drogowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 6 lipca 2010 r. w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. z 2023 r. poz. 1101, t. j.).
c) pracownik/ogrodnik terenów zieleni (min. 2 osoby):
- wymagane wykształcenie min. średnie lub zawodowe o kierunku ogrodniczym i minimum 3-letni staż przy pielęgnacji zieleni lub inne wykształcenie i minimum 6-letni staż pracy przy pielęgnacji zieleni.
- ukończony kurs co najmniej II stopnia pielęgnacji drzew Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew lub Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew lub równoważny organizowany przez NOT SITO.
- ukończony kurs operatora piły mechanicznej do ścinki drzew (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas pracy maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych – Dz. U. z 2018 r. poz. 583, z późn. zm.).
- aktualne zaświadczenie lekarskie uprawniające do pracy na wysokościach powyżej 3 m. oraz pracownik (min. 1 osoba)
- wykwalifikowany o specjalności elektrycznej z uprawnieniami do prac przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych w zakresie min. 1 kV, posiadający świadectwo kwalifikacyjne np. SEP /lub SPE / lub RWE
(może to być osoba spośród wymaganego personelu)
d) pozostali pracownicy:
- wykształcenie min. zawodowe, staż pracy min. 5 lat.
- kurs II stopnia pielęgnacji drzew (NOT/SITO i PTCHD)
- podstawowy kurs pilarza
- zaświadczenie lekarskie do pracy na wysokościach (powyżej 3 m).
3) Zamawiający wymaga, aby wykonawca wykazał, że dysponuje (będzie dysponował) sprzętem niezbędnym do wykonania zamówienia. Wykonawca przedstawi wykaz narzędzi dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami:
- piły mechaniczne – 6 szt.
- urządzenie do rozdrabniania gałęzi (rębak) – 2 szt.
- frezarki do pniaków – 1 szt.
- samochód ciężarowy do 5 t. – 2 szt.
- podnośnik koszowy – 1 szt.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) wykaz usług, wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich trzech lat od dnia w którym upływa termin składania ofert, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeśli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty. Wykaz usług sporządzony według wzoru formularza
– stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ.
2) wykaz osób, w którym wykonawca wykaże dysponowanie osobami posiadającymi kwalifikacje zawodowe, uprawnienia, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonywania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wykaz osób sporządzony według wzoru formularza – stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ.
3) wykaz sprzętu, w którym wykonawca wykaże dysponowanie sprzętem, narzędziami i urządzeniami niezbędnymi od realizacji zamówienia minimum:
- piły mechaniczne – 6 szt.
- urządzenie do rozdrabniania gałęzi (rębak) – 2 szt.
- frezarki do pniaków – 1 szt.
- samochód ciężarowy do 5 t. – 2 szt.
- podnośnik koszowy – 1 szt.
Wykaz sprzętu sporządzony według wzoru formularza – stanowiącego załącznik nr 12 do SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Kwota i termin wniesienia wadium
1) Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 5 200,00- zł (słownie: pięć tysięcy dwieście zł)
2) Termin wniesienia wadium upływa dnia 16 lipca 2026 roku o godz. 10:00
3) Wadium musi obejmować okres związania ofertą tj. do dnia 14 sierpnia 2026 roku.

2. Forma i miejsce wniesienia wadium
1) Wadium może być wnoszone zgodnie z art. 97 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP w jednej lub kilku następujących formach:
- pieniądzu,
- gwarancjach bankowych,
- gwarancjach ubezpieczeniowych,
- poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,
- w poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym,
2) Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy wskazany przez zamawiającego: Numer rachunku zamawiającego: 52 1030 1508 0000 0005 5001 5129
O uznaniu przez zamawiającego, że wadium w pieniądzu wpłacono w wymaganym terminie, decyduje data wpływu środków na rachunek zamawiającego.
3) Wadium w formie gwarancji lub poręczenia, wykonawca przekazuje oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
4) Zamawiający zwraca wadium zgodnie z przepisami art. 98 ustawy PZP.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

określone w SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany zakresu usług objętych umową, które wynikają ze zmiany długości trwania okresu wegetacyjnego, z niesprzyjających warunków atmosferycznych takich jak: ulewy, śnieżyce, wichury oraz z aktów wandalizmu.
2. Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej i zgody obu stron pod rygorem nieważności oraz mogą być dokonane w zakresie i formie przewidzianej w ustawie Prawo zamówień publicznych.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-16 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.um.warszawa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-16 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-14

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
08.07.2026
Termin składania ofert
16.07.2026 08:00
Wartość umowy
283 997 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211500-7 (Usługi pielęgnacji drzew)

Okres realizacji

12 miesiące