Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 4 909 836 PLN

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Piłsudskiego

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00298241

Numer referencyjny: BZP.271.36.2026

Zamawiający

Miasto Gorzów Wlkp.

Sikorskiego 4

66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

NIP: 5990019632

REGON: 000650181

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2530F – ul. Piłsudskiego na odcinku łącznej długości około 874 m w miejscowości Gorzów Wlkp. Roboty budowlane wykonane będą zgodnie z dokumentacją projektową w ramach zadania pn.: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Piłsudskiego” na terenie działki o nr ewid. 2313/3; 888/3; 888/2; 663; 661/2 obr. 02 – Górczyn. Zakres robót obejmuje w szczególności frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni oraz wykonanie nowych warstw bitumicznych. Na jezdni wschodniej przewiduje się frezowanie o gr. 10 cm oraz wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego ACWMS 16 gr. 7 cm i warstwy ścieralnej SMA11S gr. 4 cm. Na jezdni zachodniej przewiduje się frezowanie o gr. 9 cm oraz wykonanie warstwy wiążącej ACWMS 16 gr. 5 cm i warstwy ścieralnej SMA11S gr. 4 cm. W ramach zadania przewiduje się przebudowę zatok autobusowych o konstrukcji: warstwa kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 gr. 15 cm, podbudowa z betonu C16/20 gr. 20 cm oraz nawierzchnia z betonu C30/37 gr. 20 cm. Ograniczenia nawierzchni stanowić będą krawężniki betonowe na ławach betonowych z betonu C12/15, zgodnie z dokumentacją projektową. Przewiduje się wykonanie peronów z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 12 cm oraz warstwie kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 gr. 10 cm. Ograniczenia stanowić będą obrzeża betonowe na ławach betonowych z oporem. Dla chodników projektuje się nawierzchnię z kostki brukowej betonowej szarej gr. 8 cm na analogicznej konstrukcji podbudowy, z ograniczeniem w postaci obrzeży betonowych. Dla drogi rowerowej przewiduje się nawierzchnię z betonu asfaltowego AC 8S, układaną na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 12 cm oraz warstwie kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 gr. 10 cm, z ograniczeniem obrzeżami betonowymi. W ramach realizacji zadania wykonane zostaną również regulacje wysokościowe wpustów ulicznych oraz włazów kanalizacyjnych. Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno – budowlanej. Zakres robót do wykonania i technologię robót określają w szczególności: a) Dokumentacja projektowa, b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, c) Tabela Elementów Rozliczeniowych, d) Projekt umowy

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EUROVIA POLSKA S.A. Bielany Wrocławskie 6350000127

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EUROVIA POLSKA S.A. (Bielany Wrocławskie) Umowa podpisana 4 909 836 PLN 4 909 836 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 51 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)

Najniższa cena

82 379 PLN

Średnia cena

1 282 860 PLN

Najwyższa cena

6 907 012 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "KONTRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krosno Odrzańskie 2 434 926 PLN 869 852 PLN
FIRMA TERBUD KOSTRZYN NAD ODRĄ 2 121 603 PLN 121 603 PLN
EUROVIA POLSKA S.A BIELANY WROCŁAWSKIE, KOBIERZYCE 2 1 873 708 PLN 1 097 499 PLN
Zakład Ogólnobudowlany Grzegorz Buda Chobienice 12 2 415 582 PLN 831 165 PLN
Przedsiębiorstwo Drogowe BUD – DRÓG sp. z o.o. Kożuchów 2 565 629 PLN 1 131 259 PLN
Przedsiębiorstwo Drogowo-Usługowe „DROMAX” Ryszard Kobierski i Karol Kobierski s.c. ul. Gorzowska 36 , 66-500 Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie 2 1 338 215 PLN 1 338 215 PLN
Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane Wiesław Balcer Osiecznica 2 123 441 PLN 246 882 PLN
ZIB - INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej Mateusz Maćkowiak Zakład Instalacyjno-Budowlany) Lwówek 2 - -
Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG Sp. z o.o. Kożuchów 2 778 940 PLN 778 940 PLN
Firma Drogowo-Budowlana Sławomir Herzog Sątopy 1 623 752 PLN 623 752 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Piłsudskiego

EUROVIA POLSKA S.A. 4 909 836 PLN

2026-09-01 11:53:28Z

Wymiana nawierzchni na DK 22 ul. Trasa Nadwarciańska Most Lubuski oraz Estakada rzeki Warty w Gorzowie Wlkp.

Przedsiębiorstwo Drogowo-Usługowe DROMAX Ryszrad Kobierski Karol Kobierski s.c. 659 565 PLN

2026-08-27 05:44:26Z

Odbudowa drogi gminnej 000597F w miejscowości Przewóz, gmina Bojadła

EUROVIA POLSKA S.A -

2026-08-25 09:36:39Z

Przebudowa drogi gminnej na odcinku ul. Kożuchowskiej pomiędzy ul. Łąkową i ul. Nowe Miasto wraz z odwodnieniem oraz skrzyż. - remont skrzyż. ul. Nowe Miasto z ul. Kożuchowską w Bytomiu Odrz.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. zo.o. 1 015 310 PLN

2026-08-24 08:18:36Z

Remont i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Krosno

Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane Wiesław Balcer 164 503 PLN

2026-08-24 05:58:42Z

Remont i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Krosno

Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane Wiesław Balcer 82 379 PLN

2026-08-24 05:58:42Z

Remont drogi powiatowej 1388F - w m. Witnica - ul. Sportowa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DROMAX s.c. Zdzisław Dubrownik, Mateusz Dubrownik -

2026-08-21 09:44:22Z

Remont drogi powiatowej nr 1166F Budachów - Dobrosułów na odcinku 1 km

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "KONTRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 462 486 PLN

2026-08-21 09:02:32Z

Remont drogi powiatowej nr 1132F Osiecznica – Czetowice na odcinku 1 km

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "KONTRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 407 366 PLN

2026-08-21 06:53:15Z

Przebudowa drogi powiatowej nr 1151F ul. Kolejowa w Połupinie

ZIB - INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej Mateusz Maćkowiak Zakład Instalacyjno-Budowlany) -

2026-08-20 10:14:49Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 165 PLN Średnia: 854 901 PLN Max: 8 877 498 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Piłsudskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Piłsudskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-740b8007-a2b3-4eef-98db-4de41bc35d53

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298241

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039462/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.42 Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej opisane zostały w rozdziale XIX i XX SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.271.36.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2530F – ul. Piłsudskiego na odcinku łącznej długości około 874 m w miejscowości Gorzów Wlkp. Roboty budowlane wykonane będą zgodnie z dokumentacją projektową w ramach zadania pn.: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Piłsudskiego” na terenie działki o nr ewid. 2313/3; 888/3; 888/2; 663; 661/2 obr. 02 – Górczyn.

Zakres robót obejmuje w szczególności frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni oraz wykonanie nowych warstw bitumicznych. Na jezdni wschodniej przewiduje się frezowanie o gr. 10 cm oraz wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego ACWMS 16 gr. 7 cm
i warstwy ścieralnej SMA11S gr. 4 cm. Na jezdni zachodniej przewiduje się frezowanie
o gr. 9 cm oraz wykonanie warstwy wiążącej ACWMS 16 gr. 5 cm i warstwy ścieralnej SMA11S gr. 4 cm.

W ramach zadania przewiduje się przebudowę zatok autobusowych o konstrukcji: warstwa kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 gr. 15 cm, podbudowa z betonu C16/20 gr. 20 cm oraz nawierzchnia z betonu C30/37 gr. 20 cm. Ograniczenia nawierzchni stanowić będą krawężniki betonowe na ławach betonowych z betonu C12/15, zgodnie
z dokumentacją projektową.

Przewiduje się wykonanie peronów z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm, na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 12 cm oraz warstwie kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 gr. 10 cm. Ograniczenia stanowić będą obrzeża betonowe na ławach betonowych z oporem.

Dla chodników projektuje się nawierzchnię z kostki brukowej betonowej szarej gr. 8 cm na analogicznej konstrukcji podbudowy, z ograniczeniem w postaci obrzeży betonowych.

Dla drogi rowerowej przewiduje się nawierzchnię z betonu asfaltowego AC 8S, układaną na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 12 cm oraz warstwie kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 gr. 10 cm, z ograniczeniem obrzeżami betonowymi.
W ramach realizacji zadania wykonane zostaną również regulacje wysokościowe wpustów ulicznych oraz włazów kanalizacyjnych.

Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno – budowlanej.

Zakres robót do wykonania i technologię robót określają w szczególności:
a) Dokumentacja projektowa,
b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót,
c) Tabela Elementów Rozliczeniowych,
d) Projekt umowy

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:

1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.

2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.

3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.

4) Zdolności technicznej lub zawodowej:
Warunek ten zostanie spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że:
a) w ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie) wykonał w sposób należyty, zgodnie z zasadami prawa budowlanego i prawidłowo ukończył co najmniej:

- jedną robotę budowlaną, polegającą na remoncie lub budowie lub przebudowie drogi posiadającej nawierzchnię z masy mineralno - bitumicznej o powierzchni minimum 15 000 m2 lub dwie roboty budowlane j/w po 7 500 m2 każda.

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub gdy Wykonawca powołuje się na potencjał innych podmiotów, wyżej określony warunek musi spełniać samodzielnie co najmniej jeden podmiot.

b) dysponuje lub będzie dysponował na potrzeby realizacji zamówienia osobami zdolnymi do jego wykonania, tj. Kierownikiem robót drogowych (1 osoba):

- posiadającym doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji kierownika robót w specjalności drogowej (w ograniczonym zakresie lub bez ograniczeń) przy realizacji zakończonej co najmniej jednej robocie budowlanej, polegającej na remoncie lub budowie lub przebudowie drogi posiadającej nawierzchnię
z masy mineralno - bitumicznej o powierzchni minimum 15 000 m2 lub dwie roboty budowlane j/w po 7 500 m2 każda

- posiadającym minimum 3-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót drogowych/kierownika robót inwestycji drogowych.
W zakresie wymienionych powyżej uprawnień, Zamawiający uzna odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub odpowiadające im ważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, lub odpowiadające im uprawnienia budowlane, które zostały obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz innych przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz ustawy o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz.U. 2026 poz. 166)

Ocena przesłanek wykluczenia Wykonawcy oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia” w oparciu o analizę oświadczenia wykonawcy. Z treści tego dokumentu musi wynikać jednoznacznie, iż wymienione warunki Wykonawca spełnił.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy Pzp oraz wskazanym w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-16 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-16 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-14

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamówienie jest finansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Gorzów Wlkp. W przypadku pozyskania środków zewnętrznych z Rezerwy z subwencji ogólnej, 60% finansowania będzie pochodziło z w/w programu.
Zgodnie z art. 310 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.06.2026
Termin składania ofert
16.07.2026 07:00
Wartość umowy
4 909 836 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233140-2 - Roboty drogowe
45233140-2 (Roboty drogowe) 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg) 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg) 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Okres realizacji

3 miesiące