Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 199 978 PLN

Prace porządkowe i pielęgnacyjne zieleni na terenie miasta Wrocławia

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00264328

Numer referencyjny: TXZ/RXWA/262/58/2026/PG

Zamawiający

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

Długa 49

53-633 Wrocław, Dolnośląskie

NIP: 8971383551

REGON: 000150142

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług związanych z utrzymaniem, pielęgnacją oraz zagospodarowaniem terenów zieleni na obszarach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Wrocławia.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
okres gwarancji na wykonane wysiewy i nasadzenia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Selton Sp. z o.o. Wrocław 8952259749

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Selton Sp. z o.o. (Wrocław) Umowa podpisana 199 978 PLN 199 978 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 73 rozstrzygniętych przetargów (CPV 77211400-6 - Usługi wycinania drzew)

Najniższa cena

14 800 PLN

Średnia cena

131 642 PLN

Najwyższa cena

388 147 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Pielęgnacja Zieleni i Wycinka Drzew Dario-Alpin Dariusz Kraśniewicz Wołów 2 54 000 PLN 54 000 PLN
Selton Sp. o.o.z Wrocław 1 55 300 PLN 55 300 PLN
Selton Sp. z o.o. Wrocław 1 14 800 PLN 14 800 PLN
ARBO LIFE GOŁUCHÓW 1 - -
DUCH KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "DREW-BUD" Gościszów 1 388 147 PLN 388 147 PLN
F.U.H. "Mamut" Dariusz Żmurko Piechowice 1 52 575 PLN 52 575 PLN
Topol Rafał Topolski Chociwel 1 - -
Usługi Ogrodnicze Elitelas sp. z o.o. Baranów Sandomierski 1 212 760 PLN 212 760 PLN
F.U. "Wiewiórka" Dariusz Chotyński Brześć Kujawski 1 - -
GRUPA REALIZACYJNA Sp. z o.o. Wrocław 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wycinka drzew wraz z frezowaniem pni i korzeni, pielęgnacja drzew, usuwanie wiatrołomów w pasach dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego (2).

Hortus Angelika Korodaj 145 692 PLN

2026-08-24 07:28:18Z

Wycinka drzew wraz z frezowaniem pni i korzeni, pielęgnacja drzew, usuwanie wiatrołomów w pasach dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego (2).

F.U.H „Mamut” Dariusz Żmurko 145 800 PLN

2026-08-24 07:28:18Z

Świadczenie usług polegających na pielęgnacji i wycince drzew i krzewów z terenu gminy i miasta Lwówek Śląski

DUCH KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "DREW-BUD" 388 147 PLN

2026-08-19 07:26:58Z

Prace porządkowe i pielęgnacyjne zieleni na terenie miasta Wrocławia

Selton Sp. z o.o. 199 978 PLN

2026-08-12 11:21:39Z

Usługa polegająca na wycince i podcince drzew/ krzewów na terenie gm. Kobierzyce

Pielęgnacja Zieleni i Wycinka Drzew DARIO-ALPIN Dariusz Kraśniewicz -

2026-07-28 06:10:02Z

Cięcie i pielęgnacja oraz wycinka drzew i krzewów (na podstawie decyzji na wycinkę drzew i krzewów)

Pielęgnacja Zieleni i Wycinka Drzew Dario-Alpin Dariusz Kraśniewicz -

2026-07-02 09:14:54Z

Wycinka i karczowanie drzew i krzewów rosnących na działce 1065 obręb Nowe Miasto w Dzierżoniowie, w miejscu projektowanego cmentarza i parkingu, w ram. zad. pn.: „Rozbudowa cmentarza komunalnego..."

Topol Rafał Topolski -

2026-07-02 05:49:13Z

Wycinka i pielęgnacja drzew oraz krzewów rosnących na terenach wchodzących w skład parków pałacowych wpisanych do rejestru zabytków

ZIELONE USŁUGI ARTUR MARCZAK; 25 330 PLN

2026-06-12 11:58:15Z

Wycinka i pielęgnacja drzew oraz krzewów rosnących na terenach zielonych w obrębie miasta i gminy Kąty Wrocławskie w 2026 roku

F.U.H. "Mamut" Dariusz Żmurko 52 575 PLN

2026-05-19 06:55:14Z

„Wykonanie wycinki drzew wraz z frezowaniem pni na głębokość 10 cm oraz zabiegi pielęgnacyjne na drzewach na terenie gminy Siechnice "

ARBO LIFE -

2026-05-13 11:01:32Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 852 PLN Średnia: 147 969 PLN Max: 520 952 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Prace porządkowe i pielęgnacyjne zieleni na terenie miasta Wrocławia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 49

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Zarządzanie pasem drogowym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace porządkowe i pielęgnacyjne zieleni na terenie miasta Wrocławia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecc2f1cb-a166-4843-b5fb-f9be6357be15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264328

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdium-wroc.logintrade.net/zapytania_email,232167,bf5b83740dfd6097c001293e429ea34f.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a Wykonawcami, w tym: wnioski, wezwania, zawiadomienia, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi, odbywa się
przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy przetargowej https://zdium- wroc.logintrade.net (w
przypadku jej awarii dopuszcza się kontakt pocztą elektroniczną na adres uzpnz@zdium.wroc.pl). Zamawiający nie przewiduje
komunikacji z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wykonawca zamierzający wziąć
udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie zakupowej
LoginTrade.net, zwanej dalej „platformą przetargową” lub „platformą”. Szczegółowe informacje na temat zakładania konta, zasady i
warunki korzystania z platformy oraz wymagania techniczne, które muszą spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania z
platformy przetargowej dostępne są pod poniższym adresem internetowym:
https://zdiumwroc.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
2. Korzystanie z platformy przetargowej jest bezpłatne oraz:
- nie wymaga użycia narzędzi lub urządzeń, które nie są ogólnie dostępne,
- nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi lub urządzeń do otwarcia plików, których format obsługiwany jest za pomocą ogólnie
dostępnych aplikacji,
- nie wymaga użycia narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są
ogólnie dostępne.
3. Maksymalny rozmiar plików przesłanych za pośrednictwem platformy przetargowej wynosi 150 MB
4. Przesyłane pliki należy opatrzyć:
- kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub
- podpisem zaufanym (elektronicznym) lub
- podpisem osobistym (elektronicznym).
5. Sposób sporządzania dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści
zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowanie) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa
Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
Informacja o danych osobowych przetwarzanych w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu w celu związanym z
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.
Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, ul. Długa 49, 53-633
Wrocław, dalej „ZDiUM”;
2) z inspektorem ochrony danych można skontaktować się wysyłając maila na adres: iod@zdium.wroc.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022, poz. 1710
ze zm.), dalej „ustawa Pzp”, członkowie komisji przetargowej nie będący pracownikami ZDiUM, firmy prowadzące serwis IT
systemów informatycznych używanych w ZDiUM, firmy realizujące dla ZDIUM usługi pocztowe;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje
niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22
RODO;
Ogłoszenie nr z dnia
Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275
pkt 1 ustawy - Usługi
8) posiada Pani/Pan:a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem
przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych
osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
Ogłoszenie nr z dnia
Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275
pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
* Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia
publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu
oraz jego załączników.
** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy
interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: TXZ/RXWA/262/58/2026/PG

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług związanych z utrzymaniem, pielęgnacją oraz zagospodarowaniem terenów zieleni na obszarach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Wrocławia.

4.2.6.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w zakresie usług, które obejmuje asortyment prac ujętych w OPZ.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji na wykonane wysiewy i nasadzenia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust 1. pkt 1÷6 i z art. 109 ust 1. pkt 1, 5, 7, 8, 10 ustawy Pzp oraz z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2022 r., poz. 835 ze zm.);
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące sytuacji ekonomicznej lub
finansowej - Nie dotyczy
3) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni powyższy warunek, jeżeli wykaże, że wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej jedno zamówienie polegające na zabezpieczeniu zieleńców słupkami drewnianymi z liną jutową łącznie 50mb oraz wykonaniu rekultywacji darnii na powierzchni łącznie 200 m2 w jednym zamówieniu.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający, na mocy 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość dokonania następujących zmian postanowień zawartej umowy
w stosunku do treści oferty Wykonawcy dotyczących:
1) sposobu wykonywania przedmiotu umowy wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany, jeżeli zmiana spowodowana będzie okolicznościami zaistniałymi w trakcie realizacji przedmiotu umowy, tj. warunki faktyczne na terenie budowy wpłyną na zakres lub sposób wykonywania przedmiotu umowy;
2) rozszerzenia zakresu umowy o nowe pozycje cennikowe, jeżeli zmiana spowodowana będzie okolicznościami zaistniałymi w trakcie realizacji przedmiotu umowy, tj. warunki faktyczne wpłyną na zakres lub sposób wykonywania przedmiotu umowy;
3) rezygnacji z wykonania czynności przewidzianych zakresem umowy, o ile można wyodrębnić ich wartość wraz ze skutkami wprowadzenia takiej zmiany, w postaci odpowiedniego obniżenia wynagrodzenia Wykonawcy, w przypadku zaistnienia okoliczności leżących po stronie Zamawiającego ;
4) zmiany zakresu części zamówienia powierzonej Podwykonawcom lub zmiany Podwykonawcy w zakresie niezbędnym do zrealizowania przedmiotu umowy zgodnie
z SIWZ, w przypadku zaistnienia okoliczności mających wpływ na dalszą realizację przedmiotu umowy przez Podwykonawcę;
5) zmiany podmiotu trzeciego, na zdolności którego Wykonawca powoływał się składając ofertę, celem wykazania spełniania warunku kwalifikacyjnego dotyczącego wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia w zakresie niezbędnym do zrealizowania przedmiotu umowy zgodnie z SIWZ, w przypadku zaistnienia okoliczności związanych z udziałem podmiotu trzeciego w realizacji przedmiotu umowy;
6) usunięcia oczywistych błędów pisarskich lub rachunkowych, a także usunięcia zapisów, których wykonanie jest niemożliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa – w zakresie, który jest niezbędny do wyeliminowania błędów;
7) sposobu rozliczenia niniejszej umowy w zakresie zmiany okresu rozliczeniowego lub rodzaju dokumentów rozliczeniowych w przypadku znaczącej zmiany zaawansowania prac przez Wykonawcę.
2. Wprowadzenie zmian, o których mowa w ust. 1 oraz zmian o których mowa w 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga aneksu sporządzonego
w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-11 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zdium-wroc.logintrade.net/zapytania_email,232167,bf5b83740dfd6097c001293e429ea34f.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-11 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-09

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.05.2026
Termin składania ofert
11.06.2026 07:00
Wartość umowy
199 978 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211400-6 (Usługi wycinania drzew) 77211500-7 (Usługi pielęgnacji drzew) 77310000-6 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych) 77300000-3 (Usługi ogrodnicze) 77314000-4 (Usługi utrzymania gruntów) 77314100-5 (Usługi w zakresie trawników) 77312000-0 (Usługi usuwania chwastów) 45340000-2 (Instalowanie ogrodzeń płotów i sprzętu ochronnego) 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych 77300000-3 - Usługi ogrodnicze 77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników 77312000-0 - Usługi usuwania chwastów 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Okres realizacji

6 miesiące