Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 418 200 PLN
Prace remontowo-modernizacyjne budynków: hydroforni przy ul. Podhalańskiej i garaży przy ul. Szaflarskiej
Zamawiający
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
Długa 21
34-400 Nowy Targ, Małopolskie
NIP: 7352869568
REGON: 366273119
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| GAMEO Grzegorz Gałdyn | Szaflary | 7361455843 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GAMEO Grzegorz Gałdyn (Szaflary) | Umowa podpisana | 418 200 PLN | 418 200 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
5 412 PLN
Średnia cena
259 443 PLN
Najwyższa cena
8 725 062 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| VERA Agnieszka Chrzanowska-Major Kraków | 13 | 51 959 PLN | 724 178 PLN |
| Ir-Plast Kraków Spółka Cywilna Kraków | 12 | 54 957 PLN | 659 481 PLN |
| Zakład Remontowo-Budowlany Marek Głuc Kraków | 12 | 32 619 PLN | 391 429 PLN |
| P.B.H. IDEAL-BUD Kraków | 7 | 63 317 PLN | 443 218 PLN |
| M-BUD Monika Duda Pogórska Wola | 6 | 45 297 PLN | 226 487 PLN |
| KRAK-MAX Sp. z o.o. Kraków | 5 | 39 027 PLN | 195 133 PLN |
| Master Craft Daniel Browarnik Skała | 3 | 21 690 PLN | 65 069 PLN |
| BLU PROJECT Sp. z o.o. Kraków | 3 | 30 567 PLN | 91 700 PLN |
| Firma Budowlano- Usługowa „ELEKTROTECH” Jacek Faliszek Olszyny 26 | 3 | 65 269 PLN | 195 808 PLN |
| Grzegorz Duśko USŁUGI REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE "GREGOR" Kraków | 3 | 116 977 PLN | 350 931 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.
2026-08-28 10:53:38Z
Rewitalizacja Pałacu Dąmbskich w Wojniczu — etap 4 — powtórzenie
2026-08-28 10:22:40Z
„REMONT KORYTARZA AOS”
2026-08-27 07:38:59Z
Modernizacja pomieszczeń w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Zakopanem
2026-08-25 06:25:44Z
Remont pomieszczeń Remizy OSP w Zubrzycy Górnej w ramach realizacji gminnego programu przeciwdziałania alkoholizmowi.
2026-08-20 14:42:21Z
Remont budynku Remizy OSP w Chyżnem.
2026-08-19 12:47:21Z
Prace remontowo-modernizacyjne budynków: hydroforni przy ul. Podhalańskiej i garaży przy ul. Szaflarskiej
2026-08-14 06:23:41Z
81/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
2026-08-13 10:26:21Z
81/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
2026-08-13 10:26:21Z
81/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.
2026-08-13 10:26:21Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392433 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-modernizacyjne budynków: hydroforni przy ul. Podhalańskiej i garaży przy ul. Szaflarskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366273119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzwik.nowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzwik.nowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https:platformazakupowa.pl/pn/mzwik.nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowo-modernizacyjne budynków: hydroforni przy ul. Podhalańskiej i garaży przy ul. Szaflarskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7783ffd-4b62-470e-a2aa-16dc702fdb16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.262.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace remontowo-modernizacyjne budynków: hydroforni
przy ul. Podhalańskiej i garaży przy ul. Szaflarskiej.
Zakres przedmiotu zamówienia:
Hydrofornia przy ul. Podhalańskiej:
• wymiana płytek przed wejściem na posadzkę antypoślizgową,
• wymiana drzwi wejściowych,
• malowanie elewacji z uzupełnieniem ubytków,
• doszczelnienie dachu na styku ze ścianą stacji trafo (wykonanie cokołu o wys. 30 cm z blachy)
Garaż przy hydroforni Szaflarskiej:
• docieplenie ścian budynku garaży,
• wykonanie utwardzenia z kostki brukowej z rozbiórką istniejącej nawierzchni (kostka, pospółka),
• remont kanału odprowadzającego wody opadowe do istniejącej kratki ściekowej,
• wymiana 3 bram garażowych na bramy automatyczne oraz 1 drzwi wejściowych,
• wymiana ogrodzenia z montażem 2 bram z wykonaniem zasilania i automatyki (przesuwna + dwuskrzydłowa),
• wykonanie posadzki epoksydowej w budynku garaży oraz w pomieszczeniu garażowym budynku hydroforni,
• wykonanie przyłącza ciepłowniczego wraz z instalacją centralnego ogrzewania,
• wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej,
• skucie odspojonego tynku wewnętrznego (20%), uzupełnienie tynku, szpachlowanie wraz z malowaniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Zał. nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia
UWAGA!
Prace będą wykonywane na czynnym obiekcie, w związku z tym wykonanie zamówienia nie może przeszkodzić w realizacji
podstawowych zadań, należy przewidzieć możliwość ciągłego dostępu do obiektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 418200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 418200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GAMEO Grzegorz Gałdyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361455843
7.3.4) Miejscowość: Szaflary
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 418200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 418 200 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE