Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych Drukarka typ 1 - mono A4- zespołowa
Zamawiający
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Kraków, Małopolskie
NIP: 6751471536
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Intaris Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | 141626724 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intaris Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30232100-5)
Najniższa cena
11 012 PLN
Średnia cena
15 736 PLN
Najwyższa cena
20 460 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Intaris Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 4 | - | - |
| SUNTAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Tarnów | 4 | - | - |
| Tomasz Wnuk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą 3V Tomasz Wnuk Radzymin | 2 | - | - |
| PC-NET Dobrosław Chęciński Szczecinek | 2 | 20 460 PLN | 20 460 PLN |
| Redicreo Chmiela Sylwestrzak Majda spółka jawna Kraków | 2 | 11 012 PLN | 11 012 PLN |
| Canon Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| 3V Tomasz Wnuk, Radzymin | 1 | - | - |
| Intaris Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| Euvic Spółka Akcyjna Gliwice | 1 | - | - |
| INNTEC.PL Sp. z o. o. Gdańsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych
2026-08-07 08:48:13Z
procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych Drukarka typ 1 - mono A4- zespołowa
2026-08-05 07:26:05Z
Dostawa modułu laserowego do drukarki 3D dla WIMiIP - KC-DE-zp.272-690/25
2026-07-21 07:43:32Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych typ 2 – A4 kolor na rzecz sądów powszechnych
2026-07-17 07:29:29Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek typ 1 – mono A4 stanowiskowych na rzecz sądów powszechnych
2026-06-17 11:02:55Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych typ 1 – A4 mono zespołowe na rzecz sądów powszechnych
2026-06-17 10:44:19Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek
2026-06-12 08:38:56Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych typ 1 – A4 mono na rzecz sądów powszechnych
2026-06-11 13:19:50Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych typ 4 – A3 kolor na rzecz sądów apelacji krakowskiej
2026-06-11 13:00:46Z
Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek typ 9 – atramentowych przenośnych na rzecz sądów powszechnych
2026-06-11 12:44:30Z
Cała Polska — 128 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378020 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych Drukarka typ 1 - mono A4- zespołowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122492939
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wadowicka 6
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-415
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@czdsigb.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czdsigb.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09dc4477-fe12-4d69-851f-10e6a756a7d1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378020
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 114/2025 388682-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Umowa ramowa w przypadku zamówienia klasycznego udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych Drukarka typ 1 - mono A4- zespołowa
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych Drukarka typ 1 - mono A4- zespołowa - 718 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
140 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Intaris Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141626724
4.3.3.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 57
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-625
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1386529,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 91/2026 324178-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
częściowa zmiana modelu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Drukarki dostarczone w ramach umowy:
504 szt. - model Brother HL-L6415DN
214 szt. - model Brother HL-L6210DW
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1386529,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.8
- Próg unijny
- Powyżej progów UE