Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 12:00 (Dziś)

Przebudowa łazienek i montaż pionowej platformy w celu dostosowania budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pniewie dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00389901

Numer referencyjny: RGI.271.8.2026

Zamawiający

Gmina Zatory

Jana Pawła II 106

07-217 Zatory, Mazowieckie

NIP: 5681541632

REGON: 550668143

Opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn.: Przebudowa łazienek i montaż pionowej platformy w celu dostosowania budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pniewie dla potrzeb osób niepełnosprawnych. 2) Opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót – stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ. 3) Zamawiający na realizację zadania otrzymał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach uczestnictwa w „Programie wyrównywania różnic między regionami III”.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

21 384 PLN

Średnia cena

1 229 389 PLN

Najwyższa cena

18 963 148 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa 4 810 000 PLN 3 240 000 PLN
Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków 2 887 710 PLN 1 775 420 PLN
AMTC Poland Sp. z o.o. Kraków 2 181 642 PLN 363 283 PLN
Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby 2 - -
FEDRO Sp. z o.o. Osieck 2 426 715 PLN 853 430 PLN
Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom 2 1 294 575 PLN 2 589 150 PLN
PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów 2 332 682 PLN 665 363 PLN
Express -Bud Usługi remontowo-budowlane Jacek Mróz "LOFT" Rząśnik 2 364 401 PLN 728 803 PLN
INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 784 100 PLN 1 568 200 PLN
ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa 2 289 848 PLN 579 696 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

"Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń biurowych w budynku UMiG Cegłów"

Fason Marcin Garbus -

2026-09-03 07:14:26Z

Modernizacja placu zabaw na terenie szkoły podstawowej w Zegrzu

Andruszewski Zbigniew FREEKIDS -

2026-09-03 07:12:52Z

Modernizacja placu zabaw na terenie plaży w Serocku

ZIEL-BUD Wojciech Rukat -

2026-09-03 06:32:13Z

Remont poszycia i konstrukcji dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową przy ul. 1 Maja 48 w Żyrardowie

JRZ Building Sp. z o.o. -

2026-09-03 06:27:07Z

Przebudowa drogi gminnej nr 290667W relacji Nowa Korzeniówka-Dobrzyków

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych SA 374 755 PLN

2026-09-02 13:10:04Z

Remont balkonów wraz z robotami towarzyszącymi na budynkach przy ul. Modrzewiowej 3A i 3B w Nisku.

ERFLOOR Ernest Droń 1 121 731 PLN

2026-09-02 12:54:33Z

Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Ulatowo - Pogorzel, Kobylaki - Konopki, Kobylaki - Czarzaste oraz rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Olszewka

DOMOST Sp. z o.o. 2 368 588 PLN

2026-09-02 12:33:45Z

Przebudowa instalacji gazowej i instalacji centralnego ogrzewania, remont klatek schodowych i piwnic w budynku mieszkalnym przy ul. Wroniej 33 w Warszawie w systemie „zaprojektuj i zbuduj”.

LESTAN SP. Z O.O. 1 050 000 PLN

2026-09-02 11:52:35Z

Remont lokali mieszalnych (10 szt.) stanowiących własność m.st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola -Terenowy Zespół Obsługi Mieszkańców Koło.

ART DOM Artur Plewik 463 867 PLN

2026-09-02 10:48:03Z

Budowa urządzeń rekreacji codziennej – urządzeń sprawnościowych w ramach zadania inwestycyjnego – „Budowa toru Ninja”.

NOVUM Sp. z o.o. -

2026-09-02 09:32:46Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 100 PLN Średnia: 1 095 633 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa łazienek i montaż pionowej platformy w celu dostosowania budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pniewie dla potrzeb osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zatory

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 106

1.5.2.) Miejscowość: Zatory

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-217

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zatory.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zatory.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa łazienek i montaż pionowej platformy w celu dostosowania budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pniewie dla potrzeb osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d41fc3db-f3f3-4ec1-a10d-3103db0d1b08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066858/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa łazienek i montaż pionowej platformy w celu dostosowania budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pniewie dla potrzeb osób niepełnosprawnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminazatory.ezamawiajacy.pl/app/login

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a
Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://gminazatory.ezamawiajacy.pl/.
2) Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcą odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia
Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań
technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia
publicznego lub konkursie (Dz. U. poz. 2452).
3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto na platformie
zakupowej.
4) Instrukcja korzystania z platformy dostępna jest pod adresem: https://gminazatory.ezamawiajacy.pl/app/login

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Wymagania techniczne i
organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji
przekazywanych przy ich użyciu zostały opisane w instrukcji https://gminazatory.ezamawiajacy.pl/. Za datę przekazania oferty,
wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz
innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na platformę zakupową. 2) Zamawiający wskazuje informacje, o których mowa
w Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego oraz udostępnienia i przechowywania dokumentów elektronicznych, dotyczące systemu dostępnego pod
adresem https://gminazatory.ezamawiajacy.pl: • komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez
producenta • Wybrana przeglądarka wspierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge •
Podłączenie do Internetu: min. 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe). Szczegóły w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RGI.271.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn.: Przebudowa łazienek i montaż pionowej platformy w celu dostosowania budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pniewie dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
2) Opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót – stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ.
3) Zamawiający na realizację zadania otrzymał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach uczestnictwa w „Programie wyrównywania różnic między regionami III”.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu
dotyczące:

1) ZDOLNOŚCI DO WYSTĘPOWANIA W OBROCIE GOSPODARCZYM:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.

2) UPRAWNIEŃ DO PROWADZENIA OKREŚLONEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ LUB ZAWODOWEJ, O ILE WYNIKA TO Z ODRĘBNYCH PRZEPISÓW:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.

3) SYTUACJI EKONOMICZNEJ LUB FINANSOWEJ:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny.

4) ZDOLNOŚCI TECHNICZNEJ LUB ZAWODOWEJ:

a) doświadczenie wykonawcy
Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej: 2 roboty budowlane o wartości co najmniej 200.000,00 zł brutto (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100 gr) polegające na budowie, przebudowie, remoncie, rozbudowie lub adaptacji obiektów budowlanych.
Uwaga:
1) W przypadku, gdy ww. zakres robót budowlanych będzie stanowił część robót o szerszym zakresie, Wykonawca zobowiązany jest wyodrębnić rodzajowo i kwotowo roboty, których mowa powyżej;
2) Dla potrzeb oceny spełniania warunku określonego powyżej, jeśli wartość lub wartości zostaną podane w walutach innych niż PLN, Zamawiający przyjmie średni kurs danej waluty publikowany przez Narodowy Bank Polski w dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych, jeżeli w dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych, Narodowy Bank Polski nie publikuje średniego kursu danej waluty, za podstawę przeliczenia przyjmuje się średni kurs waluty publikowany pierwszego dnia, po dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych, w którym zostanie on opublikowany.

b) kwalifikacje zawodowe kadry technicznej
Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować osobami o kwalifikacjach zawodowych:
1) kierownik budowy – jedna osoba posiadająca uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie bez ograniczeń uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów
W przypadku składania oferty przez podmioty występujące wspólnie ocena warunku odbywać się będzie łącznie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714 ze zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji*;
c) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt
1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
d) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy.
b) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
Wykonawca nie jest Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które zamawiający posiada, jeżeli wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność. Wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe aktualne na dzień ich złożenia.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z zakresem opisanym w załączniku nr 8 do SWZ - projektowane postanowienia umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 14:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma zakupowa dostępna po adresem: https://gminazatory.ezamawiajacy.pl/app/login

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 14:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-01

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 12:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach) 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

Okres realizacji

do 2026-11-30