Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego
Zamawiający
GMINA OSIEK
Osiek, Pomorskie
NIP: 5921646366
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Wnortex Sp. z o.o. | Olsztyn | 7393932559 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wnortex Sp. z o.o. (Olsztyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212221-1)
Najniższa cena
155 841 PLN
Średnia cena
804 060 PLN
Najwyższa cena
2 693 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NKM Sport Sp. z.o.o. Koszalin | 2 | 183 701 PLN | 367 401 PLN |
| Union invest sp. z o.o. Łubiana | 1 | 2 693 000 PLN | 2 693 000 PLN |
| NKM Sport Sp. z .o.o. Koszalin | 1 | 155 841 PLN | 155 841 PLN |
| COLOSEO JUSTYNA KOTLEWSKA Starogard Gdański | 1 | - | - |
| Wnortex Sp. z o.o. Olsztyn | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego
2026-07-15 10:49:37Z
Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego w Osieku
2026-06-23 07:53:14Z
Przebudowa kompleksu sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Cieplewie
2026-06-11 12:38:34Z
Modernizacja boisk przyszkolnych w m. Bierkowo, Głobino i Włynkówko, pochodzące ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska
2026-03-24 12:13:16Z
Modernizacja boisk przyszkolnych w m. Bierkowo, Głobino i Włynkówko, pochodzące ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska
2026-03-24 12:13:16Z
Modernizacja boisk przyszkolnych w m. Bierkowo, Głobino i Włynkówko, pochodzące ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska
2026-03-24 12:13:16Z
Cała Polska — 158 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344134 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675681
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 30
1.4.2.) Miejscowość: Osiek
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-221
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@osiek.gda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osiek.gda.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3894ed02-bbb6-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344134
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00068660
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa boiska sportowego oraz budowa infrastruktury lekkoatletycznej i zaplecza sanitarnego w Osieku, działka nr 700/4 obręb ewidencyjny Osiek, powiat starogardzki, województwo pomorskie, realizowanego w ramach Rządowego Fundusz Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
Zamówienie obejmuje budowę bieżni, stanowiska do pchnięcia kulą i skoczni do skoku w dal z rozbiegiem, montaż piłkochwytów i osprzętu na boisku, trybuny z zadaszeniem, budowę budynku zaplecza sanitarnego, nawierzchni utwardzonych do poruszania się osób pieszych i pojazdów oraz miejsc parkingowych, wykonanie ogrodzenia, nawodnienia boiska piłkarskiego oraz renowację murawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz przedmiary, stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
9 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wnortex Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393932559
4.3.3.) Ulica: Michała Kajki
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 10-547
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2701866,44 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00265258/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1990903,5 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE