Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przebudowa budynku biurowego położonego w Katowicach przy ul. Jankego 15A na potrzeby Wydziałów Psychologów oraz Postępowań Administracyjnych KWP w Katowicach – część I dokumentacja projektowa
Numer referencyjny: ZP-2380-122/2026
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
ul. Lompy 19
40-038 Katowice, Śląskie
NIP: 6340137913
REGON: 270208292
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Pracownia Projektowa Maciej Jekiełek | Katowice | 6341148623 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pracownia Projektowa Maciej Jekiełek (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych)
Najniższa cena
54 489 PLN
Średnia cena
100 957 PLN
Najwyższa cena
159 900 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AGBAST Jacek Gorzyński Gomunice | 3 | 62 320 PLN | 186 960 PLN |
| W-POL sp. z o.o. Łuków Śląski | 2 | 132 225 PLN | 104 550 PLN |
| W-POL Sp. z o.o. Łuków Śląski | 1 | - | - |
| Michał Kuchta QM Architektura Mysłowice | 1 | 99 000 PLN | 99 000 PLN |
| JAKUB KOWALCZYK KLUB ARCHITEKCI Kraków | 1 | 105 900 PLN | 105 900 PLN |
| 0-32 sp. z o.o. Chorzów | 1 | - | - |
| ppfp.architekci Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Pracownia Projektowa mgr inż. architekt Joanna Drożdż-Nowak Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| Biuro Usług Architektonicznych "Profil" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Chorzów | 1 | - | - |
| DSW Projekt Sp. z o.o. Chorzów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowych dla zadania pn. Budowa budynku magazynowego na nieruchomości w Katowicach przy ul. Powstańców 41a.
2026-09-03 08:06:58Z
Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla pozwolenia na budowę nr 29/6740/2019 dla zamierzenia budowlanego przy ul. Cmentarnej 15
2026-08-31 12:17:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji oraz budowy mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla obiektów Miasta Rybnika z podziałem na zadania
2026-08-24 13:09:20Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji oraz budowy mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla obiektów Miasta Rybnika z podziałem na zadania
2026-08-24 13:09:20Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla lokalu usługowo-handlowego w budynku przy ul. 11 Listopada 78-80 w Bielsku-Białej wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, uzgodnień i pozwoleń
2026-08-11 05:38:19Z
(2026)Opracowanie kompletnej dok projektowo-kosztorysowej adaptacji części parteru oraz części III piętra budynku usługowego przy ul. Komorowickiej 23 w Bielsku-Białej.
2026-08-06 09:17:31Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy i remontu budynku położonego przy ul. Jankowickiej 1 w Rybniku
2026-07-30 07:17:29Z
Przebudowa budynku biurowego położonego w Katowicach przy ul. Jankego 15A na potrzeby Wydziałów Psychologów oraz Postępowań Administracyjnych KWP w Katowicach – część I dokumentacja projektowa
2026-07-17 07:05:00Z
Wykonanie dok projektowo-kosztorysowej przebudowy, remontu oraz zmiany sposobu ogrzewania bud mieszk przy ul.Przemysłowej 23 w Rybniku w zakresie dostosowania go do obowiązujących warunków tech
2026-07-16 06:58:50Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zmiany sposobu ogrzewania, remontu oraz przebudowy budynku przy ul. 3 Maja 12 w Rybniku w zakresie dostosowania go do obowiązujących warunków technicz.
2026-05-27 06:49:47Z
Cała Polska — 158 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00211948 z dnia 2026-04-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przebudowa budynku biurowego położonego w Katowicach przy ul. Jankego 15A na potrzeby Wydziałów Psychologów oraz Postępowań Administracyjnych KWP w Katowicach – część I dokumentacja projektowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku biurowego położonego w Katowicach przy ul. Jankego 15A na potrzeby Wydziałów Psychologów oraz Postępowań Administracyjnych KWP w Katowicach – część I dokumentacja projektowa
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c74ba533-0615-42b2-a32b-7c0ad52e3ce2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180811/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Przebudowa budynku biurowego położonego w Katowicach przy ul. Jankego 15A na potrzeby Wydziałów Psychologów oraz Postępowań Administracyjnych KWP w Katowicach
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://slaska-policja.eb2b.com.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://slaska-policja.eb2b.com.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem: https://slaska-policja.eb2b.com.pl zwanej dalej Platformą.
2. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia, wezwania, wyjaśnienia treści SWZ oraz informacje, odbywa się w formie elektronicznej wyłącznie za pośrednictwem platformy https://slaska-policja.eb2b.com.pl w zakładce „Pytania/Informacje”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem https://slaska-policja.eb2b.com.pl.
3 Zamawiający przekazuje Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem https://slaska-policja.eb2b.com.pl. Informacje dotyczące wyjaśnienia treści SWZ, zmiany SWZ, Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Załączniki”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem https://slaska-policja.eb2b.com.pl do konkretnego Wykonawcy.
4. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na https://slaska-policja.eb2b.com.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-2380-122/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na wykonaniu projektu budowlanego i wykonawczego wielobranżowego wraz z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji p.n.: „Przebudowa budynku biurowego położonego w Katowicach przy ul. Jankego 15A na potrzeby Wydziałów Psychologów oraz Postępowań Administracyjnych KWP w Katowicach – wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej”. Zakres pełnionej usługi obejmuje:
a) opracowanie inwentaryzacji budowlanej oraz instalacyjnej (elektrycznej, sanitarnej, niskoprądowej);
b) wykonanie projektu budowlanego wielobranżowego i wykonawczego
4.2.6.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie Projektanta w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
4.3.6.) Waga: 10
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie Projektanta w specjalności elektrycznej
4.3.6.) Waga: 15
Kryterium 4
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: doświadczenie Projektanta w specjalności sanitarnej
4.3.6.) Waga: 15
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. Zdolności do występowania w obrocie gospodarczymZamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie.
2. Uprawnień do wykonywania określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wnika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie.
3. Sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie.
4. Zdolności technicznej lub zawodowej
Zamawiający będzie dokonywał oceny zdolności technicznej lub zawodowej wykonawcy na podstawie minimalnych warunków dotyczących doświadczenia i kwalifikacji zawodowych zarówno samych wykonawców, jak i osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia.
4.1 Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek dotyczący doświadczenia, jeżeli w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał:
co najmniej dwie dokumentacje projektowe wielobranżowe na kwotę co najmniej 100 000,00 zł brutto każda.
4.2 Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek dotyczący kwalifikacji zawodowych, jeżeli Wykonawca dysponuje i skieruje do realizacji zamówienia:
a) osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności elektrycznej bez ograniczeń i wpisaną na listę członków izby samorządu zawodowego, która brała udział w przygotowaniu co najmniej jednej dokumentacji polegającej na opracowaniu dokumentacji wielobranżowej o wartości: 100 000,00 zł Brutto;
b) osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń i wpisaną na listę członków izby samorządu zawodowego, która brała udział w przygotowaniu co najmniej dwóch dokumentacji wielobranżowych o wartości: 100 000,00 zł Brutto
c) osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności teletechnicznej bez ograniczeń i wpisaną na listę członków izby samorządu zawodowego.
d) osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności sanitarnej bez ograniczeń i wpisaną na listę członków izby samorządu zawodowego. która brała udział w przygotowaniu co najmniej jednej dokumentacji polegającej na opracowaniu dokumentacji wielobranżowej o wartości: 100 000,00 zł Brutto;.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
3. W ramach realizacji umowy dopuszcza się aneksowanie niniejszej umowy zgodnie z zapisami zawartymi w art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. tj.: po spełnieniu przesłanek zawartych w tym przepisie.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-05 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://slaska-policja.eb2b.com.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-05 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-03
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.04.2026
- Termin składania ofert
- 13.05.2026 07:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
8 miesiące