Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 19 808 889 PLN
PRZEBUDOWA BUDYNKU NR 18 W CELU UTWORZENIA PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ I SZPITALA JEDNEGO DNIA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
Numer referencyjny: 330/2026/TP
Zamawiający
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej imienia kntradmirała profesora Wiesława Łasińskiego
Polanki 117
80-305 Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5842334017
REGON: 190594957
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik 7 do SWZ
Załącznik 7 do SWZ - Wykaz robót.docx
Załącznik 6i do PFU
Załącznik 6i do PFU - poziom -1.pdf
Załącznik 6f do PFU
Załącznik 6f do PFU - Tabela parametrów.pdf
Załącznik 8 do SWZ
Załącznik 8 do SWZ - Wykaz osób.docx
Załącznik 6k do PFU
Załącznik 6k do PFU - poziom -2.pdf
Załącznik 6g do PFU
Załącznik 6g do PFU - poziom 0.pdf
Załącznik 6 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy
Załącznik 6 do SWZ - PFU.pdf
Załącznik 3 do SWZ
Załącznik 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji w art. 125 ust. 1 ustawy PZP.docx
Załącznik 2 do SWZ
Załącznik 2 do SWZ - Oświadczenie w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę.docx
Załącznik 6e do PFU
Załącznik 6e do PFU - OPIS.pdf
Załącznik 6a do PFU
Załącznik 6a do PFU - Karty otworów.pdf
Załącznik 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
Załącznik 1 do SWZ - PPU.docx
Załącznik 6l dp PFU
Załącznik 6l do PFU - ST.B-00 Wymagania ogólne.pdf
Załącznik 6j do PFU
Załącznik 6j do PFU - poziom 2.pdf
Załącznik 6h do PFU
Załącznik 6h do PFU - poziom 1.pdf
Załącznik 6d do PFU
Załącznik 6d do PFU - Mapa 2.pdf
Załącznik 6c do PFU
Załącznik 6c do PFU - Mapa 1.pdf
Załącznik 5 do SWZ
Załącznik 5 do SWZ - Oświadczenia o grupie kapitałowej.docx
Załącznik 4 do SWZ
Załącznik 4 do SWZ - RODO.docx
Załącznik 1a do SWZ
Załącznik 1a do SWZ - PPU Karta gwarancyjna.docx
SWZ
SWZ 330.2026.TP.docx
Załącznik 6b do PFU
Załącznik 6b do PFU - Legenda.pdf
Załącznik 9 do SWZ
Załącznik 9 do SWZ Oświadczenie DNSH AOS.docx
Formularz ofertowy
Formularz ofertowy do 330.2026.TP.docx
Odpowiedzi na pytania z dnia 02.06.2026 do 330/2026/TP
Odpowiedzi na pytania 330.2026.TP.doc
Odpowiedzi na pytania z dnia 09.06.2026
Odpowiedzi na pytania z dnia 09.06.2026 330.2026.TP.doc
Odpowiedzi na pytania z dnia 10.06.2026
Odpowiedzi na pytania z dnia 10.06.2026 330.2026.TP.doc
Informacja z art. 222, ust. 4 Pzp.
art. 222 ust. 4.docx
Zbiorcze zestawienie ofert
Zbiorcze zestawienie ofert 330 2026 TP.xls
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 330 2026 TP.doc
Odwołanie z dnia 24.06.2026
Odwołanie Szymbud Szpital Gdańsk 24 06 2026.pdf
Pełnomocnictwo KIO z dnia 24.06.2026
Pełnomocnictwo KIO 24 06 2026.pdf
Unieważnienie informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty z dnia 02.07.2026 r.
Unieważnienie informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty 330 2026 TP.doc
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja nr 2 o wyborze najkorzystniejszej oferty 330 2026 TP.doc
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska | Gotelp | 771547550 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska (Gotelp) | Umowa podpisana | 16 104 788 PLN | 19 808 889 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne)
Najniższa cena
1 297 650 PLN
Średnia cena
5 646 186 PLN
Najwyższa cena
16 104 788 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.B.O ROM BUD R. Pieper Lębork | 2 | 3 350 000 PLN | 3 350 000 PLN |
| Pekabex BET S.A. Poznań | 2 | 6 089 681 PLN | 6 089 681 PLN |
| KOSBUD MICHAŁ KOSMOWSKI SP.K. UŚCIKOWO 58 b | 1 | - | - |
| Twój Dom Daniel Selonke Bolszewo | 1 | 1 297 650 PLN | 1 297 650 PLN |
| P.P.H.U. „Da-Bruk” Drążkowska Helena Pomieczyno | 1 | 2 217 426 PLN | 2 217 426 PLN |
| Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska Gotelp | 1 | 16 104 788 PLN | 19 808 889 PLN |
| Pekabex BET S.A. Poznań | 1 | 4 817 573 PLN | 4 817 573 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz ze schronem klasy S-1 przy ulicy Józefa Wybickiego 1 w Malborku
2026-09-04 06:23:38Z
PRZEBUDOWA BUDYNKU NR 18 W CELU UTWORZENIA PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ I SZPITALA JEDNEGO DNIA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
2026-07-30 10:42:50Z
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających budowie schronu klasy S1 przy ulicy Stanisława Hadyny w Malborku.
2026-07-06 10:16:44Z
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz ze schronem klasy S-1 przy ulicy Józefa Wybickiego 1 w Malborku
2026-07-06 07:16:15Z
Termomodernizacja budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zakładzie Karnym w Czarnem
2026-06-12 07:21:11Z
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica
2026-06-08 09:54:50Z
Modernizacja infrastruktury sportowej (gminnych boisk) w Gminie Damnica
2026-05-27 11:11:40Z
Remont łazienek III piętra w budynku 5 w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni w systemie „zaprojektuj i wybuduj” II
2026-03-25 06:26:43Z
„Rozb.i bud.Plac. Biur.-Eduk.dla Obch. Ochr. Wyb. Gdań. Jelitkowo ul. Jantarowa 7, 81-341 Gda.” w sys. zapr. i wyb. w ram. mod. plac.” w zw. z real. proj. „Zabe.brze.przed pow. od strony wód Zat.Gdań”
2026-02-24 13:06:40Z
Cała Polska — 116 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267618 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA BUDYNKU NR 18 W CELU UTWORZENIA PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ I SZPITALA JEDNEGO DNIA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej imienia kntradmirała profesora Wiesława Łasińskiego
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190594957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polanki 117
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-305
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 552 6407
1.5.8.) Numer faksu: 58 552 64 57
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@7szmw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.7szmw.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA BUDYNKU NR 18 W CELU UTWORZENIA PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ I SZPITALA JEDNEGO DNIA W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08078520-24eb-44dd-be61-3506c5361da5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Priorytet Zdrowie, Działanie - System ochrony zdrowia
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08078520-24eb-44dd-be61-3506c5361da53.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z zapisami SWZ - pkt VII - Informacje o środkach komunikacji elektronicznej
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w postaci katalogu
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z załącznikiem 4 do SWZ - Klauzula RODO
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z załącznikiem 4 do SWZ - Klauzula RODO
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 330/2026/TP
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 15923577 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa budynku nr 18 w celu utworzenia Przychodni Specjalistycznej i Szpitala Jednego Dnia” w formule „zaprojektuj i wybuduj” w czasie 19 miesięcy do dnia 31.01.2028
4.2.6.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Rodzaj: zaprojektowanie i budowa dojścia od ul. Polanki dostosowanego dla osób z niepełnosprawnościami; maksymalna wartość - 500 000 zł; okoliczność skorzystania z opcji: wartość złożonej oferty4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Najkorzystniejsza cena
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia4.3.5.) Nazwa kryterium: Dodatkowe doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zgodnie z zapisami SWZ - pkt XIII5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z zapisami SWZ - pkt IX pkt 9
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z zapisami SWZ - pkt IX pkt 9
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zgodnie z zapisami SWZ - pkt IX ust. 8a5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Zgodnie z zapisami SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z zapisami do SWZ - załącznik 1, par. 187.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-12 07:15
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-12 07:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.05.2026
- Termin składania ofert
- 12.06.2026 05:15
- Wartość umowy
- 19 808 889 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
19 miesiące