Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka - sołectwo Chełmsko Śląskie oraz miasto Lubawka

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00135786

Zamawiający

GMINA LUBAWKA

Lubawka, Dolnośląskie

NIP: 6141001909

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

58-400 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski Kamienna Góra 6951142004

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski (Kamienna Góra) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)

Najniższa cena

35 PLN

Średnia cena

2 153 793 PLN

Najwyższa cena

25 947 765 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Robert Linkiewicz RLD Instalacje Siedlęcin 3 149 633 PLN 448 900 PLN
TEL-BRUK Radosław Telenga Częstochowa 2 - -
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław 2 6 229 235 PLN 6 229 235 PLN
PBHU Progres Piotr Pasturczak Wałbrzych 2 1 360 839 PLN 1 360 839 PLN
MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski Jeżów Sudecki 2 742 501 PLN 742 501 PLN
WASROB Sp. z o.o. Grodków 2 - -
ELEKTROTIM SA Wrocław 2 352 000 PLN 704 001 PLN
ATTIS Tomasz Obrzut Krużlowa Wyżna, Stara Wieś 2 - -
Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX" Boronów 1 3 941 093 PLN 3 941 093 PLN
ABM ZGORZELEC I Sp. z o.o. Sp. Kom. Jędrzychowice 113 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka - sołectwo Chełmsko Śląskie oraz miasto Lubawka

Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski -

2026-09-02 08:56:14Z

Remont pomieszczenia parteru budynku przy ul. Wilczyckiej 12 w m. Kiełczów

WJK INFRASTRUKTURA 221 637 PLN

2026-09-02 08:35:14Z

Przebudowa ulicy Dworcowej wraz z okolicą byłego dworca PKP w CZĘŚCI „C” Browar w ramach projektu „Przystanek Kowary - Intermodalne Centrum Przesiadkowo-Przystankowe”

MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski 742 501 PLN

2026-09-02 07:16:52Z

Transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w Gminie Świebodzice

PBHU Progres Piotr Pasturczak 1 360 839 PLN

2026-09-02 07:00:02Z

Renowacja stawu w Żółkiewce wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego Dz. Nr. 161/1 i 160.

ATJ Budownictwo Sp. z o.o. 217 270 PLN

2026-09-02 06:06:40Z

Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2075D nad rzeką Bystrzyca w m. Mietków

SAWEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 1 667 019 PLN

2026-09-02 05:20:13Z

„WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO ORAZ RYNIEN I RUR SPUSTOWYCH W BUDYNKU MIESZKALNYM W ŚCINAWCE DOLNEJ 17 - etap II”.

PPHU Edyta Ceda -

2026-09-01 17:14:43Z

Zagospodarowanie terenu sportowego i rekreacyjnego w Ruszowie w tym montaż urządzenia o wysokości do 1m na dz.nr 217/6

Skate Arena Sp. z o.o. -

2026-09-01 11:40:06Z

Park Mostów II – Modernizacja terenu wokół budynku Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu

ABM ZGORZELEC I Sp. z o.o. Sp. Kom. -

2026-09-01 11:38:02Z

Remont budynku gospodarczego w zakresie wymiany pokrycia dachowego i remontu elewacji znajdującego się w miejscowości Gościsław, gm. Udanin, powiat średzki, dz. nr 282/12, 282/13

TOMBUD Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Dubyk Tomasz 450 000 PLN

2026-09-01 11:18:31Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka -
sołectwo Chełmsko Śląskie oraz miasto Lubawka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBAWKA

1.2.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji

1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821339

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.4.2.) Miejscowość: Lubawka

1.4.3.) Kod pocztowy: 58-420

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 516319439

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: lubawka@lubawka.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubawka.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:

Umowy

2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68fed8c9-2e09-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00135786

2.4.) Wersja ogłoszenia: 01

2.5.) Data ogłoszenia: 2026-03-02

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA

3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372902

3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka -
sołectwo Chełmsko Śląskie oraz miasto Lubawka

3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka - sołectwo Chełmsko Śląskie oraz miasto Lubawka. Składowe zadania inwestycyjnego:
1) „Przebudowa odcinka ulicy Kruczej w miejscowości Lubawka”;
2) „Przebudowa odcinka ul. Słonecznej w miejscowości Chełmsko Śląskie”;
3) „Remont mostu w miejscowości Chełmsko Śląskie”;
4) „Budowa i modernizacja drogi gminnej przy ul. Kolonia w Chełmsku Śląskim – II etap”.
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w dwóch etapach:
Etap I: przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych i wymaganych zgód,
Etap II: Wykonanie robót budowlanych w zakresie niniejszego zadania zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną w ramach Etapu I.

3.8.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ

4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-09-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:

15 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6951142004

4.3.3.) Ulica: Czadrów 1a

4.3.4.) Miejscowość: Kamienna Góra

4.3.5.) Kod pocztowy: 58-400

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3144249,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00551976/01

SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ

5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2025-10-31

5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:

Aneks w związku z wydłużeniem procedur projektowych na wniosek Wykonawcy, który realizuje zadanie w formule: Zaprojektuj i Wybuduj.

5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:

1. Planowany termin wykonania zamówienia, tj. przedmiotu umowy, ustala się
do dnia 30 kwietnia 2026 r. (data podpisania protokołu odbioru końcowego wykonania przedmiotu umowy), przy uwzględnieniu, iż:
1) w terminie do dnia 31 grudnia 2025 r. Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć dokumentację projektową w zakresie Etapu I wraz z uzyskaniem niezbędnych prawomocnych decyzji administracyjnych i wymaganych zgód,
2) w terminie do dnia 23 kwietnia 2026 r. Wykonawca zobowiązany jest zakończyć wykonywanie przedmiotu umowy oraz dokonać zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego.

5.5.) Wartość zmiany umowy

5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Uzupełnienie zapisów zgodnie z art. 455 ust. 3 pkt 2 PZP
2026-03-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.03.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7
45000000-7 (Roboty budowlane) 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane) 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg) 45316000-5 (Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne)