Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe
Zamawiający
GMINA CZERNICE BOROWE
Czernice Borowe, Mazowieckie
NIP: 7611485906
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo -Inżynieryjnych PRDI S.A. | Mława | 569-16-49-963 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowo -Inżynieryjnych PRDI S.A. (Mława) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 138 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233000-9)
Najniższa cena
68 122 PLN
Średnia cena
1 370 580 PLN
Najwyższa cena
9 837 794 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o. o. Piotrków Trybunalski | 8 | 3 310 533 PLN | 16 552 663 PLN |
| Z. Urbanowski Sp.zo.o. Maków Mazowiecki | 6 | - | - |
| BUDROMOST - STARACHOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wąchock | 6 | 876 953 PLN | 3 507 811 PLN |
| Budromex Radom Sp. z o. o. Radom | 5 | 810 681 PLN | 1 621 362 PLN |
| STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o. Tychów Stary 75, Mirzec | 5 | 443 233 PLN | 1 329 699 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o.o. Zwoleń | 4 | 241 161 PLN | 482 321 PLN |
| WIKRUSZ Sp. z o.o. Miedzna | 3 | 893 224 PLN | 1 786 448 PLN |
| Bogmar Sp. z o.o. Sobienie Jeziory | 3 | 100 280 PLN | 300 841 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu Sp. z o. o. Jasieniec | 3 | 257 238 PLN | 257 238 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych „PRDI” SA Mława | 3 | 481 022 PLN | 1 443 067 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Płatkownica
2026-09-01 13:31:46Z
Przebudowa drogi gminnej 160374W Dobiecin - Staniszewice
2026-09-01 13:09:12Z
Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe
2026-09-01 10:13:34Z
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II”
2026-08-28 06:21:31Z
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1601W Pniewy - Rembertów, przez msc. Michrów oraz msc. Michrówek
2026-08-26 10:36:25Z
Przebudowa drogi gminnej na działce ewid.1175 w m. Wyśmierzyce
2026-08-25 11:26:56Z
Przebudowa drogi gminnej na działce ewid.1175 w m. Wyśmierzyce
2026-08-25 11:25:48Z
Rozbudowa drogi gminnej al. Armii Krajowej w Radzyminie.
2026-08-25 10:47:51Z
Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 170436W w miejscowości Koziołek gmina Grabów nad Pilicą.
2026-08-25 05:32:20Z
Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 170411W Strzyżyna-Dąbrówki gmina Grabów nad Pilicą.
2026-08-25 05:19:57Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416119 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Dolna 2
1.4.2.) Miejscowość: Czernice Borowe
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-415
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.4.7.) Numer telefonu: 236746215
1.4.8.) Numer faksu: 236770013
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fb28539-c59c-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416119
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00095313
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe. Przebudową
objęte będą odcinki dróg o długości 8,402 km.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Nowe Czernice i Zberoż;
2) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Olszewiec;
3) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Grójec;
4). Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Zembrzus;
5). Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Załogi.
w tym:
1. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
2. Profilowanie i zagęszczanie podłoża
3. Podbudowę
4. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
5. Nawierzchnię z betonu asfaltowego
6. Pobocza
7. oznakowanie pionowe
8 Inwentaryzację geodezyjną
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo -Inżynieryjnych PRDI S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 569-16-49-963
4.3.3.) Ulica: Stefana Roweckiego ,,Grota” 8
4.3.4.) Miejscowość: Mława
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-500
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5900482,82 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00272212/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodatkowe wzmocnienie odcinka na koszt Zamawiającego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Dodatkowe wzmocnienie odcinka na koszt Zamawiającego
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5900482,82 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE