Termin składania ofert minął. Postępowanie oczekuje na rozstrzygnięcie.
Przebudowa drogi gminnej nr 390018Z ul. Jeziorna w m. Silnowo , gm. Borne Sulinowo
Numer referencyjny: ŚR.271.15.2026
Zamawiający
Gmina Borne Sulinowo
Al. Niepodległości 6
78-449 Borne Sulinowo, Zachodniopomorskie
NIP: 6731772306
REGON: 330920624
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
OPZ
opis przedmiotu zamowienia+przedmiary.zip
SWZ
SWZ.pdf
wzór umowy
wzór umowy.pdf
oświadczenia
oświadczenia.zip
formularz ofertowy
zał- formularz_ofertowy.doc
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 76 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg)
Najniższa cena
90 472 PLN
Średnia cena
1 598 436 PLN
Najwyższa cena
15 998 480 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| STRABAG Sp. z o.o. Pruszków | 6 | 1 682 094 PLN | 6 728 374 PLN |
| TRANS-MASZ SA. Stargard | 4 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKO - TRANS Kołodziejczyk Adam Świeszyno | 2 | 734 536 PLN | 734 536 PLN |
| STB Spółka z o.o. Myślibórz | 2 | 128 051 PLN | 128 051 PLN |
| MALDROBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Myślibórz | 2 | - | - |
| ZUBWIT RESKO Sp. z o.o. sp. k. Resko | 2 | 3 549 780 PLN | 3 549 780 PLN |
| „MALDROBUD” Sp. z o.o. Sp. kom Myślibórz | 2 | 797 548 PLN | 1 595 096 PLN |
| POL-DRÓG Drawsko Pomorskie SA Drawsko Pomorskie | 2 | - | - |
| Usługi Budowlane Wiesław Furtak Szczecin | 2 | 472 000 PLN | 472 000 PLN |
| POL-DRÓG S.A. Drawsko Pomorskie | 2 | 1 470 097 PLN | 2 940 193 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Ołużna Gmina Gościno o długości 995 m.
2026-09-01 08:22:53Z
Budowa i przebudowa drogi gminnej w miejscowości Chłopska Kępa wraz z budową infrastruktury
2026-08-31 11:17:43Z
Rozbudowa parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej
2026-08-31 06:08:26Z
Budowa drogi rowerowej łączącej istniejącą Trasę Zachodnich Pojezierzy na odcinku Trzcińsko-Zdrój – Siekierki z miastem Moryń
2026-08-28 12:37:28Z
Modernizacja drogi powiatowej Nr 3907Z Szczecin – Dobieszczyn na odcinku Dobra - Stolec
2026-08-28 09:36:30Z
PRZEDUOWA DROGI GMINNEJ W GOSTYNIU I TRZEBIERADZU
2026-08-19 11:40:03Z
ZAGOSPODAROWANIE TERENU NA DZ. NR 267/1, 267/2 OBR. ŚWIERZNO PRZY DW 105
2026-08-19 11:34:16Z
Wykonanie robót drogowych na terenie Gminy Resko
2026-08-18 07:10:26Z
Przebudowa drogi leśnej Dziki – Ciosaniec etap 3a: km 3+551,50 do km 5+300,00
2026-08-12 11:23:13Z
Przebudowa dróg w gminie Dolice, w m. Bralęcin i Morzyca
2026-08-06 10:58:06Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394364 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 390018Z ul. Jeziorna w m. Silnowo , gm. Borne Sulinowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borne Sulinowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920624
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 6
1.5.2.) Miejscowość: Borne Sulinowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-449
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bornesulinowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bornesulinowo.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 390018Z ul. Jeziorna w m. Silnowo , gm. Borne Sulinowo
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f2c5a1e-cdb3-4a84-bbb3-4e3dbb572b3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050857/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi gminnej nr 390018Z ul. Jeziorna w m. Silnowo , gm. Borne Sulinowo
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f2c5a1e-cdb3-4a84-bbb3-4e3dbb572b3b3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
4. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert oraz załączników do oferty, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik). Korespondencja przesyłana za pomocą tego formularza nie może być szyfrowana.
5. Możliwość korzystania w Postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
6. Wszystkie wysyłane i odebrane w Postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”
7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
8. Komunikacja może również odbywać się za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail): zamowienia.publiczne@bornesulinowo.pl za wyjątkiem oferty, która musi zostać przekazana Zamawiającemu w sposób określony w rozdziale X SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ŚR.271.15.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej nr 390018Z – ul. Jeziorna w miejscowości Silnowo, gm. Borne Sulinowo, na odcinku od km 0+000,00 do km 0+998,00, zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz przedmiarem robót.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-20
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zdolność techniczna lub zawodowa O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy wykażą że: w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał prawidłowo co najmniej 2 roboty budowlane w zakresie budowy, rozbudowy lub przebudowy dróg o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto każda.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie ze wzorem umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 12:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.08.2026
- Termin składania ofert
- 02.09.2026 10:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-20