Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 265 797 PLN
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzostowo, gm. Jedwabne
Numer referencyjny: BIOŚ.271.2.2026
Zamawiający
Gmina Jedwabne
Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne, Podlaskie
NIP: 7181279422
REGON: 450669938
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BUDOWNICTWO DROGOWE CHROSTOWSKI Sp. z o.o. | Biodry | 527999292 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BUDOWNICTWO DROGOWE CHROSTOWSKI Sp. z o.o. (Biodry) | Umowa podpisana | 265 797 PLN | 265 797 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 53 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)
Najniższa cena
46 PLN
Średnia cena
1 380 487 PLN
Najwyższa cena
7 734 796 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| STRABAG Sp. z o.o. Pruszków | 4 | 997 327 PLN | 1 994 739 PLN |
| Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o. Bielsk Podlaski | 4 | 7 734 796 PLN | 7 734 796 PLN |
| „TRANS-HAN” Usługi Transportowe, Budowa, Modernizacja Dróg, Roboty Ziemne i Drogowe Wojciech Czaplejewicz Sokółka | 3 | 79 167 PLN | 79 167 PLN |
| BUDOMOST Sp. z o.o Białystok | 2 | 189 215 PLN | 189 215 PLN |
| Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe UNIDROG Sp. z o.o Grajewo | 2 | 505 811 PLN | 1 011 622 PLN |
| P.U.H KAMPOL Barbara Szymczyk Dąbrowa Białostocka | 2 | 151 468 PLN | 302 936 PLN |
| Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe “UNIDROG” Sp. z o.o. Grajewo | 2 | - | 189 592 PLN |
| KAR-TRANS Spółka z o.o. Spółka Komandytowa Fasty | 2 | 489 408 PLN | 489 408 PLN |
| BIK-PROJEKT Sp. z o.o. Łomża | 2 | 458 231 PLN | 458 231 PLN |
| BUDOMOST Sp. z o.o. Białystok | 2 | 121 814 PLN | 243 629 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzostowo, gm. Jedwabne
2026-08-31 12:45:33Z
ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 1073818 UL. GAJOWEJ NA ODCINKU OD UL. DUBIAŻYŃSKIEJ DO UL. STRZELNICZEJ
2026-08-28 08:22:32Z
Przebudowa dróg i remonty chodników na terenie gminy Goniądz
2026-08-26 06:32:40Z
Przebudowa dróg i remonty chodników na terenie gminy Goniądz
2026-08-26 06:32:40Z
Przebudowa dróg i remonty chodników na terenie gminy Goniądz
2026-08-26 06:32:40Z
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 180 w m. Przytuły
2026-08-21 12:57:12Z
Przebudowa drogi gminnej nr 104621B i drogi gminnej nr 104629B we wsi Kubra Przebudówka
2026-08-21 12:35:23Z
Remont drogi dojazdowej wraz z parkingiem do siedziby Rejonu i obwodu drogowego w Zambrowie
2026-08-18 12:18:16Z
Wykonanie powierzchniowego utrwalenia drogi gminnej w kierunku ul. Kombatantów w m. Łapy-Łynki
2026-08-14 08:31:15Z
Wykonanie powierzchniowego utrwalenia drogi gminnej w kierunku ul. Kombatantów w m. Łapy-Łynki
2026-08-14 08:24:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336804 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzostowo, gm. Jedwabne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedwabne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669938
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 3
1.5.2.) Miejscowość: Jedwabne
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-420
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jedwabne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedwabne.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzostowo, gm. Jedwabne
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-203bb010-248f-4fd5-aa99-f80b12108566
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041107/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzostowo, gm. Jedwabne
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://jedwabne.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://jedwabne.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) stały dostęp do sieci Internet i minimalna prędkość połączenia internetowego nie mniejsza niż 512kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe);
2) Komputer pc/mac z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta
3) Wybrana przeglądarka wspierana przez producenta: Ms Internet Explorer , Firefox, Google Chrome Lub Ms Edge
Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 i 5 p.z.p., podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt . Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Opisane w dziale II SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Opisane w dziale II SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BIOŚ.271.2.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzostowo, gm. Jedwabne
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został opisany w dziale XIX SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Warunki udziału w postępowaniu opisane zostały w dziale VIII SWZ5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Opisany w dziale X SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Opisany w dziale X SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Informacje dotyczące wadium zawarte są w dziale XVI SWZ6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wymagania opisane zostały w dziale XII SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy został opisany w załączniku nr 7 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-27 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Urząd Miejski w Jedwabnem poprzez stronę internetową prowadzonego postępowania
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-27 11:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.07.2026
- Termin składania ofert
- 27.07.2026 09:00
- Wartość umowy
- 265 797 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30