Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)
Przebudowa i dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych oraz przystosowanie dla osób ze szczególnymi potrzebami kompleksu obiektów ASP przy Pl. Polskim...
Numer referencyjny: ZP-1/09/2026
Zamawiający
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU
pl. Polski 3/4
50-156 Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8960007502
REGON: 000275814
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 83 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego)
Najniższa cena
4 920 PLN
Średnia cena
186 070 PLN
Najwyższa cena
861 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELEKTROTIM S.A. Wrocław | 4 | 58 671 PLN | 176 013 PLN |
| WM Usługi Budowlane Projektowanie, Nadzór, Wykonawstwo Waldemar Mazanik Wałbrzych | 3 | 31 933 PLN | 95 800 PLN |
| RW Projekt Sp. z o.o. Katowice | 2 | 8 180 PLN | 16 359 PLN |
| ARCHIKON PROJEKT SP. Z O.O. Wrocław | 2 | 279 825 PLN | 559 650 PLN |
| ABM Architektura Nieruchomości Sp. z o.o. Gliwice | 2 | 507 529 PLN | 1 015 058 PLN |
| DESTIM Piotr Bogacz Sząbruk | 2 | 8 610 PLN | 17 220 PLN |
| Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „Kelvin” Sp. z o.o. Bydgoszcz | 2 | 86 100 PLN | 172 200 PLN |
| Biuro Projektowe „Tektones” mgr inż. Grzegorz Wojno Lusowo | 2 | 20 140 PLN | 44 100 PLN |
| Atelier ZETTA Zenon Zabagło Warszawa | 1 | 207 870 PLN | 207 870 PLN |
| WM Usługi Budowlane Projektowanie, Nadzór, Wykonawstwo inż. Waldemar Mazanik Wałbrzych | 1 | 10 400 PLN | 10 400 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego (WRO.WO.260.19.2026)
2026-08-27 10:59:23Z
187/2026 Dokumentacja projektowo-kosztorysowa systemu instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków M4, 6, 11 i nad istn. miejscami parkingowymi, ul. Długa 61-64 we Wrocławiu
2026-08-27 09:57:40Z
Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.
2026-08-26 09:34:56Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dostosowania do przepisów przeciwpożarowych budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 przy ul. Składowej 2-4 we Wrocławiu
2026-08-03 08:54:42Z
Opracowanie dokumentacji projektowej, obejmującej remont i przebudowę z termomodernizacją elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu oraz nadzór
2026-07-30 06:00:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417747 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przebudowa i dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych oraz przystosowanie dla osób ze szczególnymi potrzebami kompleksu obiektów ASP przy Pl. Polskim...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU
1.3.) Oddział zamawiającego: ASP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Polski 3/4
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-156
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: j.polatynski@asp.wroc.pl
1.5.8.) Numer faksu: j.polatynski@asp.wroc.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.polatynski@asp.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.asp.wroc.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych oraz przystosowanie dla osób ze szczególnymi potrzebami kompleksu obiektów ASP przy Pl. Polskim...
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7950c54-823d-46ed-90ec-ecf4af6559e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00104688/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ PL. POLSKI 3/4
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ww.platformazakupowa.pl/pn/asp_wroc3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy zastosowaniu środków
komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/asp_wroc
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami,
w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były drogą elektroniczną za pośrednictwem
platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/asp_wroc i formularza: „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2
Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz
wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania, dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych
oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 KB/s;
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje;
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa;
4) w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0.;
5) włączona obsługa JavaScript;
6) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf;
7) platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej- kodowanie UTF8;
8) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-1/09/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 249666,67 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa i dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych oraz przystosowanie dla osób ze szczególnymi potrzebami kompleksu obiektów ASP przy Pl. Polskim, ul. Modrzewskiego i przy ul. Geta-Stankiewicza wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego
4.2.6.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Wykonawca spełni warunek zdolności zawodowej, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminuskładania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, należycie wykonał minimum jedną
usługę polegającą na wykonaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej na przebudowę/modernizację budynku
użyteczności publicznej o wartości co najmniej 100 000 zł brutto
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany w umowie opisuje zał. nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://.platformazakupowa.pl/pn/asp_wroc
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-15