Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 07:00 (5 dni)
Przebudowa i remont w związku z obudową i usuwaniem dymu dla 4 istniejących klatek schodowych K1, K2, K3 i K4 w budynku A Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego
Numer referencyjny: TP-75/26
Zamawiający
Ginekologiczno - Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Polna 33
60-535 Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7811621484
REGON: 000288840
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
29 521 PLN
Średnia cena
1 845 715 PLN
Najwyższa cena
22 840 445 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD Chlebów | 5 | 1 756 285 PLN | 8 781 425 PLN |
| Przedsiębiorstwo Drogowe „Drogbud” - Gostyń Sp. z o.o. Gostyń | 3 | 574 815 PLN | 1 724 445 PLN |
| Mardo Sport Sp. z o.o. Puszczykowo | 2 | 543 074 PLN | 1 086 149 PLN |
| MAT-POL Mateusz Podraza Przysieka | 2 | 717 050 PLN | 1 434 100 PLN |
| Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Kępno | 2 | 388 447 PLN | - |
| Summit Polska SA Gdańsk | 2 | - | - |
| Concept Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski | 2 | 514 755 PLN | 514 755 PLN |
| VIABUD Sp. z o.o. Sp. k. Czarnków | 2 | 2 157 227 PLN | 4 314 453 PLN |
| Spółdzielnia Rzemieślnicza Zdunów Usług Budowlanych i Produkcji Różnej w Poznaniu Poznań | 2 | 232 324 PLN | 232 324 PLN |
| P.H.U TK INSTALACJE Krzysztof Tchorzewski Gniezno | 2 | 233 572 PLN | 233 572 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych Projekt „Budowa kompleksu usług społecznych oraz zarządzania kryzysowego z niezbędnym wyposażeniem i infrastrukturą (…) wraz z zagospodarowaniem terenu”
2026-09-04 12:29:59Z
REMONT ŁAZIENKI NA PARTERZE W BUDYNKU ZSRCKU
2026-09-04 11:43:39Z
Roboty budowlane związane z budową budynku pod agregat prądotwórczy z infrastrukturą towarzyszącą oraz wewnętrzną instalacją zasilającą
2026-09-04 10:02:33Z
Modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym w zakresie hydroizolacji
2026-09-04 09:47:04Z
Modernizacja świetlic wiejskich w miejscowościach Dębicze oraz Kopeć w podziale na 2 Części
2026-09-04 09:09:44Z
zagospodarowanie Termalnego Parku Zdrowia w Tarnowie Podgórnym I etap
2026-09-04 08:20:57Z
Zaprojektowanie i wykonanie systemu drenażu opaskowego wraz z izolacją zewnętrznej ściany piwnicy budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu, ul. Franowo 26.
2026-09-04 07:55:59Z
Budowa drogi ul. Sobańskiego w m. Modliszewko
2026-09-04 07:36:22Z
Ulepszenie nawierzchni jezdni drogi powiatowej nr 4931P na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 434 do miejscowości Bukownica
2026-09-04 07:21:52Z
Poprawa warunków funkcjonowania Chaty Biesiadnej
2026-09-04 07:07:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402024 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa i remont w związku z obudową i usuwaniem dymu dla 4 istniejących klatek schodowych K1, K2, K3 i K4 w budynku A Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ginekologiczno - Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 33
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-535
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: slawomir.spychala@gpsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gpsk.ump.edu.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont w związku z obudową i usuwaniem dymu dla 4 istniejących klatek schodowych K1, K2, K3 i K4 w budynku A Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e23e5953-aaf2-40f1-b3a7-8bd928a19212
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402024
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013883/32/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i remont w związku z obudową i usuwaniem dymu dla 4 istniejących klatek schodowych K1, K2, K3 i K4 w budynku A Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/gpsk3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/gpsk
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: informacja w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: TP-75/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa i remont w związku z obudową i usuwaniem dymu dla 4 istniejących klatek schodowych K1, K2, K3 i K4 w budynku A Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
42521000-4 - Urządzenia do odprowadzania dymu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej
71314100-3 - Usługi elektryczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
informacja w SWZ5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
informacja w SWZ6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
informacja w SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/gpsk
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- 11.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
84 dni