Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 141 115 PLN

REMONT ŁAZIENKI NA PARTERZE W BUDYNKU ZSRCKU

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00308479

Numer referencyjny: ZP.260.2.2026

Zamawiający

ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO im. STANISŁAWA STASZICA

Kościelna 2

62-604 Kościelec, Wielkopolskie

NIP: 6661173172

REGON: 000097353

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w budynku głównym Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu polegające na remoncie łazienki znajdującej się na parterze.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
gwarancja 10%
Termin wykonania robót 30%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Remontowo Budowlany "Simaan" Sylwester Sipa Genowefa 6650005169

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Remontowo Budowlany "Simaan" Sylwester Sipa (Genowefa) Umowa podpisana 141 115 PLN 141 115 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

29 521 PLN

Średnia cena

1 845 715 PLN

Najwyższa cena

22 840 445 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD Chlebów 5 1 756 285 PLN 8 781 425 PLN
Przedsiębiorstwo Drogowe „Drogbud” - Gostyń Sp. z o.o. Gostyń 3 574 815 PLN 1 724 445 PLN
Mardo Sport Sp. z o.o. Puszczykowo 2 543 074 PLN 1 086 149 PLN
MAT-POL Mateusz Podraza Przysieka 2 717 050 PLN 1 434 100 PLN
Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Kępno 2 388 447 PLN -
Summit Polska SA Gdańsk 2 - -
Concept Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 2 514 755 PLN 514 755 PLN
VIABUD Sp. z o.o. Sp. k. Czarnków 2 2 157 227 PLN 4 314 453 PLN
Spółdzielnia Rzemieślnicza Zdunów Usług Budowlanych i Produkcji Różnej w Poznaniu Poznań 2 232 324 PLN 232 324 PLN
P.H.U TK INSTALACJE Krzysztof Tchorzewski Gniezno 2 233 572 PLN 233 572 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych Projekt „Budowa kompleksu usług społecznych oraz zarządzania kryzysowego z niezbędnym wyposażeniem i infrastrukturą (…) wraz z zagospodarowaniem terenu”

HOSTA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 22 840 445 PLN

2026-09-04 12:29:59Z

REMONT ŁAZIENKI NA PARTERZE W BUDYNKU ZSRCKU

Zakład Remontowo Budowlany "Simaan" Sylwester Sipa -

2026-09-04 11:43:39Z

Roboty budowlane związane z budową budynku pod agregat prądotwórczy z infrastrukturą towarzyszącą oraz wewnętrzną instalacją zasilającą

Concept Sp. z o.o. 514 755 PLN

2026-09-04 10:02:33Z

Modernizacja budynku B Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym w zakresie hydroizolacji

Spółdzielnia Rzemieślnicza Zdunów Usług Budowlanych i Produkcji Różnej w Poznaniu -

2026-09-04 09:47:04Z

Modernizacja świetlic wiejskich w miejscowościach Dębicze oraz Kopeć w podziale na 2 Części

PBJ – PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE JURGA KAROL 171 212 PLN

2026-09-04 09:09:44Z

zagospodarowanie Termalnego Parku Zdrowia w Tarnowie Podgórnym I etap

Agro-Las Serwis Andrzej Piętowski -

2026-09-04 08:20:57Z

Zaprojektowanie i wykonanie systemu drenażu opaskowego wraz z izolacją zewnętrznej ściany piwnicy budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu, ul. Franowo 26.

TQ Inżynieria i Melioracje Sp. z o.o. 542 430 PLN

2026-09-04 07:55:59Z

Budowa drogi ul. Sobańskiego w m. Modliszewko

AR-TOR Zbigniew Filipiak Sp. z o.o. 62-200 Gniezno, Mnichowo 7 335 790 PLN

2026-09-04 07:36:22Z

Ulepszenie nawierzchni jezdni drogi powiatowej nr 4931P na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 434 do miejscowości Bukownica

STRABAG Sp. z o.o. -

2026-09-04 07:21:52Z

Poprawa warunków funkcjonowania Chaty Biesiadnej

Fach-Dach Robert Lentowczyk -

2026-09-04 07:07:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 64 PLN Średnia: 1 525 157 PLN Max: 22 840 445 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
REMONT ŁAZIENKI NA PARTERZE W BUDYNKU ZSRCKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO im. STANISŁAWA STASZICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kościelec

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-604

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsrckukoscielec@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrckukoscielec.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT ŁAZIENKI NA PARTERZE W BUDYNKU ZSRCKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-825bfa78-3f13-45eb-a276-2249d0978fd1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308479

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-825bfa78-3f13-45eb-a276-2249d0978fd1

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Platforma e-zamowienia: https://ezamowienia.gov.pl oraz poczta elektroniczna
zsrckukoscielec@gmail.com

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz inne informacje Zamawiający
i Wykonawcy przekazują, drogą elektroniczną (poczta elektroniczna) lub poprzez Platformę e-Zamówienia,
2) oświadczenia, wnioski, zawiadomienia i inne informacje oraz pytania do Zamawiającego przekazywane za pomocą poczty elektronicznej należy kierować na adres poczty elektronicznej Zamawiającego podany na stronie tytułowej SWZ,
3) każda ze stron na żądanie drugiej niezwłocznie potwierdza fakt otrzymania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz innych informacji przekazanych za pomocą poczty elektronicznej.
4) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
5) Sporządzanie dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowanie) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
6) Dokumenty elektroniczne, o których mowa § 2 ust. 1 Rozporządzania Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i
przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.
7) Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a) W formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub
b) Jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
8) Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
9) Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do
komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”.
W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o zamówienie/podmiotu trzeciego, podpisem
zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny lub wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny) lub za pomocą e-mail wskazanego na tytułowej stronie SWZ z odpowiednim podpisem opisanym w niniejszym punkcie.
10) więcej informacji w swz

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): klauzula informacyjna zawarta w rozdziale XXXVII swz

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.260.2.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w budynku głównym Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu polegające na remoncie łazienki znajdującej się na parterze.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Punkty przyznawane za kryterium „cena zamówienia” będą liczone wg następującego wzoru:
C = (Cn : Cb) x waga
gdzie:
C - ilość punktów przyznana danej ofercie,
Cn – najniższa cena spośród wszystkich ofert,
Cb - cena oferty badanej,
Waga – 60

Punkty przyznawane za kryterium „okres gwarancji na wykonanie robót” będą liczone następująco:
1 rok gwarancji 0 pkt
2 lata gwarancji 2 pkt
3 lata gwarancji 5 pkt
4 lata gwarancji 7 pkt
5 lat gwarancji 10 pkt
Waga – 10.

Punkty przyznawane za kryterium „Termin wykonania robót” będą liczone następująco:
11-12 tygodni - 0 pkt
09-10 tygodni - 15 pkt
Do 08 tygodni - 30 pkt
Waga – 30.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10,00

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania robót

4.3.6.) Waga: 30,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) dokument potwierdzający, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp – wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem (w przypadku zaległości z opłacaniem podatków wraz z zaświadczeniem należy złożyć dokument potwierdzający, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków wraz z odsetkami lub grzywną lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności).

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

kosztorys ofertowy

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

a) wypełniony druk o nazwie „OFERTA”,
b) oświadczenia zgodnie z załącznikiem 1,
c) zobowiązanie podmiotu trzeciego z zgodnie z załącznikiem nr 2.
d) dokumenty potwierdzające uprawnienia osób podpisujących ofertę Wykonawcy do działania w jego imieniu KRS, CEDiG
e) pełnomocnictwo dla osób działających w imieniu Wykonawcy(jeżeli dotyczy). Pełnomocnictwo powinno zostać złożone albo w formie oryginału albo uwierzytelnionej notarialnie kopii,
f) pełnomocnictwo do składania oferty łącznej w zakresie określonym w art. 23 ust. 2 Ustawy, jeżeli jest wymagane,
g) podwykonawstwo zgodnie z załącznikiem nr 3 (jeżeli dotyczy),
h) w przypadku konsorcjum oświadczenie z art.117 ustawy Pzp.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Postanowienia dotyczące wnoszenia oferty wspólnej przez dwa lub więcej podmioty
gospodarcze (konsorcja/ spółki cywilne):
1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia,
2) jeżeli oferta wspólna złożona przez dwóch lub więcej Wykonawców zostanie wyłoniona w prowadzonym postępowaniu jako najkorzystniejsza przed podpisaniem umowy w sprawie zamówienia publicznego Zamawiający zażąda w wyznaczonym terminie złożenia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców, podpisanej przez wszystkich partnerów, przy czym
termin, na jaki została zawarta nie może być krótszy niż termin realizacji zamówienia,
3) Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy, a pełnomocnictwo/upoważnienie do pełnienia takiej funkcji wystawione zgodnie z wymogami ustawowymi, podpisane przez prawnie upoważnionych przedstawicieli każdego z Wykonawców winno być dołączone do oferty,
4) każdy podmiot oferty wspólnej zobowiązany jest dołączyć odpowiednie oświadczenia i dokumenty zgodnie z ust. 1,
5) podmiot wiodący wskazany w umowie (lider) przedkładający ofertę zobowiązany jest do przedłożenia druku „OFERTA”, oświadczenia i dokumenty, o których mowa jest w ust.1,
6) w przypadku wspólników spółki cywilnej, którzy wspólnie złożą podpisy, zarówno pod drukiem „OFERTA”, jak i pod załączonymi oświadczeniami i dokumentami, nie ma obowiązku składania dodatkowego pełnomocnictwa określającego pełnomocnika wspólników, czy też lidera konsorcjum.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zakres i rodzaj zmian zawarte w projekcie umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 11:30

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma eZamówienia: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Termin wykonania jest jednocześnie kryterium oceny ofert
2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 09:30
Wartość umowy
141 115 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane)

Okres realizacji

84 dni