Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 363 185 PLN

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00270211

Numer referencyjny: RG.271.11.2026

Zamawiający

Gmina Gorlice

ul. 11 Listopada 2

38-300 Gorlice, Małopolskie

NIP: 7382131749

REGON: 491892216

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola. Przebudowa zakłada zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń szkoły podstawowej na potrzeby przedszkola oraz dostosowania oddziału przedszkolnego do obowiązujących przepisów. W zakres robót wchodzi między innymi demontaż ścian działowych, uzupełnienie tynków, wyrównanie posadzki i wykonanie nowej. W ramach projektowanych robót przewidziano dostęp z holu głównego do szatni dla dzieci. Z przestrzeni holu szkoły, na parterze wydziela się przejście poprzez zamknięcie korytarza ścianą oddzielenia wyposażoną w odpowiednie drzwi. W pomieszczeniu stanowiącym aktualnie pom. socjalne przewiduje się wykonanie toalet przystosowanych dla dzieci przedszkolnych. Wejście do nich zaprojektowano z sali zajęć, w którym lokalizuje się umywalki stanowiące dopełnienie funkcji sanitariatów

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA Łabowa 72A NIP: 734 363 66 75

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Łabowa 72A) Umowa podpisana 363 185 PLN 363 185 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych)

Najniższa cena

43 911 PLN

Średnia cena

512 184 PLN

Najwyższa cena

3 557 378 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zbigniew PYZIK Usługi Remontowo - Budowlane "PYZIK" Moszczenica 2 - -
Zakład Remontowo- Budowlany Nowak Stanisław Dąbrowa Tarnowska 2 113 454 PLN 226 908 PLN
Firma Usługowa MAD-EX Piotr Madeja Zalasowa 2 303 526 PLN 607 052 PLN
REMAL Daniel Wróbel Chojnik 2 - -
Adam Kuziak Firma Usługowo Handlowa Sękowa 1 602 700 PLN 602 700 PLN
Sebastian Olszewski URB SOBUD Moszczenica 1 444 800 PLN 444 800 PLN
Janusz Fliśnik Zakład Remontowo Budowlany Węgrzce Wielkie 1 - -
FHUO BIR Robert Banek Olesno 1 344 000 PLN 344 000 PLN
Almana Maciej Stokłosa Nowy Wiśnicz 1 809 598 PLN 809 598 PLN
CHROBAK Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Chrobak Chabówka 42c; 34-720 Chabówka Chabówka 42c; 34-720 Chabówka 1 43 911 PLN 83 394 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja obiektów oświaty na terenie Gminy Ryglice w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Cz. I -II

Firma Usługowa MAD-EX Piotr Madeja 125 744 PLN

2026-08-24 09:04:49Z

Modernizacja obiektów oświaty na terenie Gminy Ryglice w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Cz. I -II

Firma Usługowa MAD-EX Piotr Madeja 481 308 PLN

2026-08-24 09:04:49Z

Modernizacja pracowni chemicznej wraz z zapleczem w I Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie

PPHU Tarbud Complex Krzysztof Książek 344 623 PLN

2026-08-24 06:48:55Z

Budowa remizy OSP Czermna etap II.

Adam Kuziak Firma Usługowo Handlowa 602 700 PLN

2026-08-17 13:55:19Z

Budowa budynku zaplecza sanitarno-szatniowego boiska sportowego w Sieprawiu - etap II

DOM WD INVESTMENT SP. Z O.O. 3 557 378 PLN

2026-08-03 05:39:41Z

Remont pomieszczeń sanitarnych Sądu Rejonowego w Nowym Targu w budynku przy ul. Sądowej 6

Usługi Remontowe Dawid Soliński 223 600 PLN

2026-07-29 06:02:56Z

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola

KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA 363 185 PLN

2026-07-28 10:48:57Z

Zabezpieczenie górnej powierzchni murków oporowych oraz odnowienie ich powłok poziomych i pionowych w TAURON Arenie Kraków

Solid-Max Monika Pajor -

2026-07-27 06:32:18Z

Wykonanie remontu wraz z wykończeniem wnętrz 5 pokoi gościnnych w istniejącym budynku Kolegium Tłumaczy w Krakowie przy ul. Wróblewskiego 6

JAWOR sp. z o.o. -

2026-07-24 14:58:46Z

„Szlakiem przyrody i kultury w dolinie Dunajca” - roboty budowlane i konserwatorskie związane z elewacją zabytkowego Dworu Berskich i ogrodem w Tylmanowej

Remerus Liessen Sp. z o.o. -

2026-07-23 10:14:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 30 002 PLN Średnia: 509 809 PLN Max: 3 837 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 185346254

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a24018f-9bb1-4ece-a374-f1ab7c8222f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024386/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania częsci budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320594

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320594

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl, (dalej „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gorlice. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy do konkretnego wykonawcy. Ofertę, oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty i oświadczenia składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań sprzętowo-aplikacyjnych umożliwiających pracę na Platformie oraz instrukcje obsługi Platformy znajdują się w rozdziale XVI SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RG.271.11.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części budynku Szkoły Podstawowej w Zagórzanach w zakresie przystosowania dla potrzeb sali zajęć przedszkola.
Przebudowa zakłada zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń szkoły podstawowej na potrzeby przedszkola oraz dostosowania oddziału przedszkolnego do obowiązujących przepisów. W zakres robót wchodzi między innymi demontaż ścian działowych, uzupełnienie tynków, wyrównanie posadzki i wykonanie nowej.
W ramach projektowanych robót przewidziano dostęp z holu głównego do szatni dla dzieci. Z przestrzeni holu szkoły, na parterze wydziela się przejście poprzez zamknięcie korytarza ścianą oddzielenia wyposażoną w odpowiednie drzwi. W pomieszczeniu stanowiącym aktualnie pom. socjalne przewiduje się wykonanie toalet przystosowanych dla dzieci przedszkolnych. Wejście do nich zaprojektowano z sali zajęć, w którym lokalizuje się umywalki stanowiące dopełnienie funkcji sanitariatów

4.2.6.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45321000-3 - Izolacja cieplna

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna ten warunek za spełniony, jeżeli wykonawcy wykażą, że:
a) wykonali w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności gospodarczej jest krótszy - w tym okresie wykonał należycie co najmniej jedną robotę budowlaną, porównywalną z robotami budowlanymi stanowiącymi przedmiot zamówienia tj. polegającą na budowie/przebudowie/remoncie obiektu kubaturowego o wartości min. 150 000,00 zł brutto wraz z podaniem jej rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty. W przypadku robót, których wartość została wyrażona w umowie w innej walucie niż PLN należy dokonać przeliczenia tej waluty na PLN przy zastosowaniu średniego kursu NBP na dzień zakończenia robót (w przypadku robót rozliczanych wyłącznie w walutach innych niż PLN).
b) dysponuje osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie pozwalającym na kierowanie robotami budowlanymi będącymi przedmiotem inwestycji zgodnie z art. 12, art. 12a ust. 1 oraz art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. 2025. 418 ze zm) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub odpowiadające im uprawnienia wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy prawo budowlane oraz ustawy o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2023. 334) która będzie pełniła funkcje kierownika budowy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, spełniające wymagania określone w rozdziale IX ust. 2 pkt. 4) lit. a) SWZ wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty - załącznik nr 4 do SWZ;
2) wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, spełniających wymagania określone w rozdziale IX ust. 2 pkt. 4) lit. b)-d) SWZ wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - załącznik nr 5 do SWZ

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Ofertę składa się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) Oświadczenie, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 SWZ (oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu) – załącznik nr 2 do SWZ;

Jeżeli dotyczy:
2) Zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w Rozdziale XII pkt 3 SWZ wraz z oświadczeniem podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w Rozdziale XII pkt 9 (dotyczy sytuacji, gdy wykonawca polega na zasobach innego podmiotu w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu)
3) Oświadczenie zgodnie z art. 117 ust 4 ustawy Pzp, z którego będzie wynikało, które prace wykonają poszczególni wykonawcy (dotyczy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia np. spółki cywilne, konsorcja)
4) Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (pełnomocnictwo winno być załączone do oferty), chyba że w przypadku spółki cywilnej, z umowy tej spółki wynika sposób jej reprezentowania (do stwierdzenia czego niezbędne będzie załączenie do oferty umowy spółki cywilnej).
2. Oferta winna być podpisana przez każdego z Wykonawców występujących wspólnie lub przez upoważnionego przedstawiciela. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.
3. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkie podmioty występujące wspólnie. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy
4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców.
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
6. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 455 p.z.p. oraz wskazanym we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej w postaci aneksu.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-16 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gorlice

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-16 09:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-15

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.06.2026
Termin składania ofert
16.06.2026 07:00
Wartość umowy
363 185 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45332200-5 (Roboty instalacyjne hydrauliczne) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania) 45321000-3 (Izolacja cieplna) 42520000-7 (Urządzenia wentylacyjne) 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania 45321000-3 - Izolacja cieplna 42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

Okres realizacji

do 2026-08-31