Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 897 900 PLN

Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00335308

Numer referencyjny: WIZP.271.10.2026

Zamawiający

Gmina Lipno

Mickiewicza

87-600 Lipno, Kujawsko-pomorskie

NIP: 4660345629

REGON: 910866554

Opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie”: a) ID działek: 040806_2.0013.222/1 b) Zakres prac obejmuje przebudowę i remont budynku w zakresie branży ogólnobudowlanej, branży elektrycznej i branży sanitarnej 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Projekt pt.: „Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie” w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej Załącznik nr 4;

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Długość okresu udzielanej gwarancji w miesiącach 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Usług Remontowo Budowlanych "SIEĆ-BUD" Sieciński Dariusz Krzyżówki 8931037400

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Usług Remontowo Budowlanych "SIEĆ-BUD" Sieciński Dariusz (Krzyżówki) Umowa podpisana 897 900 PLN 897 900 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)

Najniższa cena

157 900 PLN

Średnia cena

1 797 230 PLN

Najwyższa cena

16 490 555 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Usług Gminnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Pakość 2 - 2 399 000 PLN
Firma Arko Arkadiusz Biniak Sadki 2 157 900 PLN 157 900 PLN
PROJBUD DROGOWNICTWO Sp. z o.o. Białe Błota 2 430 000 PLN 430 000 PLN
Zakład Produkcyjny Usługiowo - Handlowy "BUDPAL" Paweł Rusicki Włocławek 1 789 000 PLN 789 000 PLN
KA-BO BORKOWSKI Sp. k. Włocławek 1 - -
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Jakubczak Bydgoszcz 1 - -
Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska Gotelp 1 - -
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fabian Kropidłowski Złotowo 1 464 920 PLN 464 920 PLN
Firma Robót Drogowych DROGPOL Marek Knioła Nakło nad Notecią 1 293 289 PLN 293 289 PLN
Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c. Nakło nad Notecią 1 944 173 PLN 944 173 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Budowa chodnika przy ul. Strażackiej w Sadkach

Firma Robót Drogowych DROGPOL Marek Knioła 293 289 PLN

2026-09-01 16:00:11Z

Budowa internatu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Warlubiu

Urbański Sp. z o.o. -

2026-08-25 10:29:23Z

Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie

Zakład Usług Remontowo Budowlanych "SIEĆ-BUD" Sieciński Dariusz 897 900 PLN

2026-08-20 09:27:26Z

Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku przy ul. Szkolnej 9 na miejsce schronienia, magazyn ochrony ludności i obrony cywilnej – etap I

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fabian Kropidłowski 464 920 PLN

2026-08-18 11:49:28Z

Ogrodzenie ośrodka wypoczynkowego w Gródku Krajeńskim

Firma Arko Arkadiusz Biniak -

2026-08-13 07:11:08Z

Budowa magazynu OC z funkcją Gminnego Centrum Bezpieczeństwa- etap I

Przedsiębiorstwo Usług Gminnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2 399 000 PLN

2026-08-07 10:41:48Z

Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku przedszkola samorządowego o żłobek "Mały Borowiaczek"

Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska -

2026-08-05 11:35:49Z

ZP.271.6.2026 Budowa magazynu OL i OC w Pruszczu

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe AS-BUD Sławomir Górka 399 281 PLN

2026-07-29 07:10:53Z

Prace konserwatorskie i budowlane Pałacu Opatek stanowiącego element kompleksu budynków Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu

Igor Góźdź RENOMA -

2026-07-10 10:37:16Z

Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie boksów w schronisku dla zwierząt przy ul. Grunwaldzkiej 298 w Bydgoszczy

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PUBR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-02 11:49:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 616 PLN Średnia: 2 339 421 PLN Max: 22 606 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200

1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5f9acc8-f9ce-469d-a07c-130e7345324d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034232/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się w języku polskim za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno. Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji elektronicznie na adres email: lipno@uglipno.pl lub za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Dokumentacja niniejszego postępowania została opublikowana na Platformie. Szczegółowe informacje o sposobie porozumiewania się zamawiającego z wykonawcami oraz sposobie przekazywania oświadczeń i dokumentów zwarte są w SWZ. https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem Platformy. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy do konkretnego Wykonawcy.
2. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
3. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 1024 kbit/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB RAM, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) najnowsza oficjalna wersja Google Chrome, Mozilla Firefox lub Microsoft EDGE,
4) włączona obsługa języka JavaScript oraz włączona akceptacja plików typu cookies,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) szyfrowanie odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
7) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar..
4. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
1) akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
2) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/uploads/media/e68fd1901936718a1c9a0441ee106d890133d18f.pdf
5. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z Platformy, w szczególności za sytuację, gdy Zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego”). Taka oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę handlową i nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowym postępowaniu, ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art. 221 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
6. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformamzakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
7. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania (znak sprawy).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO"
1) Administratorem danych osobowych osób fizycznych jest Wójt Gminy Lipno. 2)Zamawiający wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pocztą elektroniczną na adres ochronadanych@uglipno.pl,
3)Dane osobowe osób fizycznych przetwarzane będą na podstawie art. 6ust. 1 lit. c rozporządzenia 2016/679
4) W odniesieniu do danych osobowych osób fizycznych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 rozporządzenia2016/679;
5) Osoba fizyczna posiada:
a) na podstawie art. 15 rozporządzenia 2016/679 prawo dostępu do danych osobowych jej dotyczących;
b) na podstawie art. 16 rozporządzenia 2016/679 prawo do sprostowania swoich danych osobowych;
c) na podstawie art. 18 rozporządzenia 2016/679 prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 rozporządzenia 2016/679;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy osoba fizyczna uzna, że przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy rozporządzenia 2016/679;
6) Osobie fizycznej nie przysługuje:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit.b, d lub e rozporządzenia 2016/679 prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 rozporządzenia 2016/679;
c) na podstawie art. 21rozporządzenia 2016/679 prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych osób fizycznych jest art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia 2016/679.
7). Wykonawca ubiegając się o udzielenie formalno-prawnych związanych z udziałem w postępowaniu, w tym również obowiązków wynikających z rozporządzenia 2016/679, w szczególności obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 rozporządzenia 2016/679 względem osób fizycznych, których dane osobowe dotyczą i od których dane te wykonawca bezpośrednio pozyskał. Obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenia 2016/679 nie będzie miał zastosowania, gdy i w zakresie, w jakim osoba fizyczna, której dane dotyczą, dysponuje już tymi informacjami (art. 13 ust. 4 rozporządzenia 2016/679). 8).Wykonawca jest obowiązany wypełnić obowiązek informacyjny wynikający z art. 14 rozporządzenia 2016/679 względem osób fizycznych, których dane przekazuje zamawiającemu i których dane pośrednio pozyskał, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z włączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 rozporządzenia 2016/679.
9). W celu zapewnienia, że wykonawca wypełnił obowiązki informacyjne wynikające z rozporządzenia 2016/679 oraz ochrony prawnie uzasadnionych interesów osoby trzeciej, której dane zostały przekazane w związku z ubieganiem się wykonawcy o udzielenie zamówienia w postępowaniu, wykonawca składa w postępowaniu oświadczenie o wypełnieniu przez niego obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub art. 14 rozporządzenia 2016/679. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu pierwszym wykonawca składa w ofercie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WIZP.271.10.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 782182,99 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane
w zakresie modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie”:
a) ID działek: 040806_2.0013.222/1
b) Zakres prac obejmuje przebudowę i remont budynku w zakresie branży ogólnobudowlanej, branży elektrycznej i branży sanitarnej
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt pt.: „Przebudowa oraz remont w ramach modernizacji istniejącego budynku świetlicy wiejskiej i OSP w Karnkowie” w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej Załącznik nr 4;

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Na podstawie dwóch kryteriów ocen

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu udzielanej gwarancji w miesiącach

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Wykonawca zobowiązany jest przed upływem terminu składania ofert wnieść wadium w wysokości: 8 000,00 PLN (słownie: osiem tysięcy złotych 00/100).
2. Wadium, o którym mowa w pkt 1, utrzymuje się nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy PZP.
3. Bieg terminu ważności wadium rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
4. Wadium może być wniesione w:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załączniki nr 3 SWZ oraz ustawą PZP.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-27 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-27 09:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-26

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.07.2026
Termin składania ofert
27.07.2026 07:00
Wartość umowy
897 900 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia roboty ziemne) 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków) 45320000-6 (Roboty izolacyjne) 45410000-4 (Tynkowanie) 45420000-7 (Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie) 45440000-3 (Roboty malarskie i szklarskie) 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe pozostałe) 45232460-4 (Roboty sanitarne) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45410000-4 - Tynkowanie 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45232460-4 - Roboty sanitarne 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Okres realizacji

5 miesiące