Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Przebudowa Przedszkola Publicznego nr 1 wraz z budową Żłobka w Kamieniu Pomorskim realizowana w ramach Programu Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00365841

Zamawiający

GMINA KAMIEŃ POMORSKI

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie

NIP: 9860157013

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
PPHU ALMAR Aneta Ziopaja Krzyż Wielkopolski REGON 570169341

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 PPHU ALMAR Aneta Ziopaja (Krzyż Wielkopolski) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45110000-1)

Najniższa cena

36 741 PLN

Średnia cena

549 667 PLN

Najwyższa cena

2 081 838 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SCB Sp. z o.o. Stobno 2 36 741 PLN 36 741 PLN
Admiral Yacht Anna Krupa Świnoujście 2 1 098 000 PLN 1 098 000 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USLUGOWO-HANDLOWE "TOMAL" TOMASZ GOŁAWSKI WYBUDOWANIE 23 1 170 970 PLN 170 970 PLN
"CERAMIKA-DEKOR" Mirosław Wrona Łobez 1 109 470 PLN 109 470 PLN
CERAMIKA DEKOR MIROSŁAW WRONA Łobez 1 - -
CERAMIKA DEKOR Mirosław Wrona Łobez 1 72 570 PLN 72 570 PLN
Ceramika Dekor Mirosław Wrona Łobez 1 - -
DRAKKAR WYBURZENIA MARCIN GALERA WROCŁAW 1 - -
Drakkar Wyburzenia Marcin Galera Wrocław 1 - -
RECYCLING GROUP Sp. z o.o. Sp. komandytowa Szczecin 1 179 000 PLN 179 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie robót rozbiórkowych budynków mieszkalnych i gospodarczych przy ul. Nad Odrą 3A, 5, 7, 7A w Szczecinie

"CERAMIKA-DEKOR" Mirosław Wrona 109 470 PLN

2026-08-28 07:55:47Z

Przebudowa budynku nr 25 (nr inw. WPN 0455) w celu jego adaptacji na bazę sprzętu do gaszenia pożarów lasu w zarodku oraz dogaszania po zakończeniu działań jednostek straży pożarnej (Biała Góra)

Admiral Yacht Anna Krupa -

2026-08-12 08:20:22Z

Wykonanie rozbiórki budynku mieszkalnego, wraz z uprzątnięciem i uporządkowaniem terenu oraz robotami towarzyszącymi na nieruchomości przy ul. Skwarnej 5 w Szczecinie, działka nr 54, obręb 3050.

Recycling Group Sp.z o.o. Sp.k. 147 575 PLN

2026-08-04 06:39:46Z

Wykonanie robót rozbiórkowych wraz z robotami towarzyszącymi budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 89 oficyna w Szczecinie

CERAMIKA -DEKOR Mirosław Wrona 94 900 PLN

2026-07-30 10:43:20Z

Wykonanie robót rozbiórkowych wraz z robotami towarzyszącymi budynku przy ul. Małopolskiej 60 w Szczecinie.

Ceramika Dekor Mirosław Wrona -

2026-07-29 10:58:48Z

Przebudowa Przedszkola Publicznego nr 1 wraz z budową Żłobka w Kamieniu Pomorskim realizowana w ramach Programu Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

PPHU ALMAR Aneta Ziopaja -

2026-07-28 11:38:55Z

Rozbiórka budynków gospodarczych oraz muru ceglanego przy ul. Dobropole 15 w Szczecinie

SCB Sp. z o.o. -

2026-07-17 09:15:26Z

Wykonanie rozbiórki całkowitej budynków i budowli położonych w miejscowości Turowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 15/25 oraz 15/36, obręb Turowo

PRZEDSIĘBIORSTWO USLUGOWO-HANDLOWE "TOMAL" TOMASZ GOŁAWSKI 170 970 PLN

2026-07-13 09:47:44Z

Rozbiórka budynków przy ul. Piłsudskiego 24, 24A, 24B i 24C w Szczecinie

Drakkar Wyburzenia Marcin Galera -

2026-06-30 12:41:45Z

Wykonanie robót rozbiórkowych budynku mieszkalnego przy ul. Nad Odrą 46 w Szczecinie

CERAMIKA DEKOR Mirosław Wrona 72 570 PLN

2026-05-27 09:38:04Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 25 218 PLN Średnia: 623 335 PLN Max: 5 185 102 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa Przedszkola Publicznego nr 1 wraz z budową Żłobka w Kamieniu Pomorskim realizowana w ramach Programu Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ POMORSKI

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685585

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.4.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamienpomorski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kamienpomorski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-719624df-0c40-11ef-9b7e-467806a93518

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365841

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00312449

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa Przedszkola Publicznego nr 1 wraz z budową Żłobka w Kamieniu Pomorskim realizowana w ramach Programu Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. Przebudowa Przedszkola Publicznego nr 1 wraz z budową Żłobka w Kamieniu Pomorskim tj. Termomodernizacja wraz z przebudową i rozbudową budynku przedszkola oraz zmianą sposobu użytkowania nieużytkowego poddasza na oddziały przedszkolne i parteru dla potrzeb żłobka
2. Projekt współfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych zwanego dalej „Programem”, zgodnie ze wstępną promesą Nr Edycja8/2023/7102/PolskiLad z przeznaczeniem na realizację inwestycji Przebudowa Przedszkola Publicznego nr 1 wraz z budową Żłobka w Kamieniu Pomorskim.
3. Zamawiający udziela zamówienia w trybie podstawowym z możliwością przeprowadzenia negocjacji, na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści oferty. Negocjacje będą dotyczyły informacji podanych w ramach kryteriów oceny ofert. Po zakończonych negocjacjach Zamawiający zaprosi Wykonawców do składania ofert dodatkowych. Negocjacje nie będą mogły prowadzić do zmiany treści SWZ oraz będą dotyczyły wyłącznie tych elementów, które będą podlegały ocenie w ramach kryteriów oceny ofert. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z uprawnienia wynikającego z art. 275 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający nie przewiduje możliwości ograniczenia liczby Wykonawców zaproszonych do negocjacji.
4. Zamawiający na podstawie Art. 310 Pzp zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
5. Wykonawca oświadcza, że zapoznał się z warunkami udzielania dofinansowania z Programu oraz zasadami płatności.
6. Wynagrodzenie Wykonawcy płatne będzie w dwóch transzach:
1) po wykonaniu etapu I – w wysokości 50 % wynagrodzenia umownego brutto,
2) po wykonaniu pozostałej części robót budowlanych, w wysokości 50% wynagrodzenia umownego brutto
7. Wykonawca zapewnia finansowanie inwestycji na czas poprzedzający wypłatę środków z Promesy nr Edycja8/2023/7102/PolskiLad Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych po zakończeniu realizacji inwestycji do czasu wypłaty środków na podstawie prawidłowo wystawionej faktury na zasadach wskazanych w ust.
8. Wykonawca zapewnia finansowanie inwestycji na czas poprzedzający wypłatę środków z Promesy Nr Edycja8/2023/7102/PolskiLad z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych po zakończeniu realizacji inwestycji, do czasu wypłaty środków na podstawie prawidłowo wystawionej faktury na zasadach wskazanych w projekcie umowy.

Budynek czterooddziałowego przedszkola miejskiego położony jest na wydzielonym i ogrodzonym terenie przy ul. Wysockiego 3a w Kamieniu Pomorskim, działki nr 207 i 208 obręb 2 Kamień Pomorski. Jest to budynek wolnostojący o dwóch kondygnacjach nadziemnych, całkowicie podpiwniczony, przykryty dachem dwuspadowym pokrytym dachówką cementową. Wjazd na działkę znajduje się w północno-wschodnim narożniku budynku dostęp do drogi publicznej – ul. Wysockiego, prowadzi poprzez drogę wewnętrzną. Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację całego budynku przedszkola wraz z przebudową i rozbudową oraz zmianą sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na oddziały przedszkolne i parteru dla potrzeb żłobka. Zakres robót obejmuje przebudowę i termomodernizację całego budynku, rozbudowę polegającą na nadbudowie ścian budynku o 85 cm i rozbudowie wejścia głównego oraz zmianę sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na oddziały przedszkolne i parteru na żłobek. Z przebudowy wyłączone jest mieszkanie służbowe zlokalizowane na parterze, wydzielone od reszty pomieszczeń.
Zakres robót obejmuje też teren przy budynku wraz z przebudową części wejściowej, chodników oraz dojazdu i placu manewrowego z miejscami postojowymi i lokalizację nowej osłony śmietnikowej. Zakres przedmiotu zamówienia nie obejmuje przebudowy istniejących placów zabaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje udostępniona dokumentacja techniczna, SST i inne udostępnione dokumenty.

3.9.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262700-8 - Przebudowa budynków

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45432210-9 - Wykładanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314310-7 - Układanie kabli

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

14 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPHU ALMAR Aneta Ziopaja

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570169341

4.3.4.) Miejscowość: Krzyż Wielkopolski

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 10772607,80 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00440841/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-09-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność wykonania robót nieobjętych dokumentacją projektową

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Opis przedmiotu zamówienia pozostaje bez zmian.

5.4.6.) Wartość zmiany: 668461,35

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność wykonania robót dodatkowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Opis przedmiotu zamówienia pozostaje bez zmian

5.4.6.) Wartość zmiany: 158814,89

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 11599884,04 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45110000-1
45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45262311-4 (Betonowanie konstrukcji) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45262700-8 (Przebudowa budynków) 45421000-4 (Roboty w zakresie stolarki budowlanej) 45432100-5 (Kładzenie i wykładanie podłóg) 45410000-4 (Tynkowanie) 45432210-9 (Wykładanie ścian) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45261210-9 (Wykonywanie pokryć dachowych) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach) 45311100-1 (Roboty w zakresie okablowania elektrycznego) 45314310-7 (Układanie kabli) 45312100-8 (Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych) 45312200-9 (Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych) 45000000-7 (Roboty budowlane) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233100-0 (Roboty w zakresie budowy autostrad dróg) 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg)