Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)
„Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż. w Leśnictwie Dębowiec -II” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności (FEnIKS) 2021 – 2027
Numer referencyjny: S.270.26.2026
Zamawiający
Nadleśnictwo Kolumna
Leśników Polskich 1c
98-100 Łask, Łódzkie
NIP: 8310005214
REGON: 730020960
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 5 do SWZ wzór oświadczenia z art.125 ust.1 uPzp
Załącznik nr 5 do SWZ wzór oświadczenia z art.125 ust.1 uPzp.docx
Załącznik nr 7 Wzór umowy
Załącznik nr 7 Wzór umowy.docx
Załącznik nr 3 do SWZ wzór pełnomocnictwa
Załącznik nr 3 do SWZ wzór pełnomocnictwa.docx
Załącznik nr 12 - Podręcznik wdrażania PPOŻ2
Załącznik nr 12 - Podręcznik wdrażania PPOŻ2.pdf
Załącznik nr 4 do SWZ wzór zobowiązania
Załącznik nr 4 do SWZ wzór zobowiązania.docx
Załącznik nr 1a do SWZ Formularz oferty
Załącznik nr 1a do SWZ Formularz oferty.docx
Zał 8a -PT Przebudowa PCW do celów ppoż
Zał 8a -PT Przebudowa PCW do celów ppoż.pdf
Zał 1b - Kosztorys ofertowy - zbiornik P.Poż. Stawiszcze
Zał 1b - Kosztorys ofertowy - zbiornik P.Poż. Stawiszcze-1.xls
Załącznik nr 6 do SWZ wzór wykazu robót budowlanych
Załącznik nr 6 do SWZ wzór wykazu robót budowlanych.docx
Zał nr 9 - Przedmiar - zbiornik P.Poż. Stawiszcze
Zał nr 9 - Przedmiar - zbiornik P.Poż. Stawiszcze-1.pdf
SWZ budowa zbiornika ppoż2 - II
SWZ budowa zbiornika ppoż2 - II.pdf
Zał nr 10 STWiORB przebudowa PZW do celów ppoż
Zał nr 10 STWiORB przebudowa PZW do celów ppoż.pdf
Zał 8 b - PZT i PAB Przebudowa PCW do celów ppoż
Zał 8 b - PZT i PAB Przebudowa PCW do celów ppoż.pdf
Załącznik nr 2 do SWZ wzór oświadczenia wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia
Załącznik nr 2 do SWZ wzór oświadczenia wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia.docx
Zał. 11 - Decyzja zatwierdzająca projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany z pozwoleniem na budowę zbiornika PPOŻ w L. Dębowiec
Zał. 11 - Decyzja zatwierdzająca projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany z pozwoleniem na budowę zbiornika PPOŻ w L. Dębowiec.pdf
Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ
Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ-1.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Najniższa cena
384 248 PLN
Średnia cena
3 386 831 PLN
Najwyższa cena
15 923 665 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Grupa AMB Budownictwo Sp. z o.o. Oleszno | 3 | - | - |
| Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” Sp. z o. o Spółka Komandytowa Włoszczowa | 3 | 591 304 PLN | 1 182 608 PLN |
| ESINVEST GROUP sp. z o.o. Opoczno | 2 | - | - |
| P.U.H. LANGE Janusz Lange Sulejów | 2 | - | - |
| „Dromost” Sp. Jawna J.Łaska, M.Łaska, M.Łaska Radomsko | 2 | 776 182 PLN | 776 182 PLN |
| Firma NEDAP Sebastian Polus Łódź | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki sp. z o.o. Błaszki | 1 | 5 325 837 PLN | 5 325 837 PLN |
| F.H. AGRO-TRANS Ryszard Skoneczny Nowe Studzianki | 1 | 550 684 PLN | 550 684 PLN |
| RDLS Sp. z.o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk Bedoń Przykościelny | 1 | 621 889 PLN | 621 889 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa sali gimnastycznej, samorządowego żłobka oraz samorządowego przedszkola przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie w formule zaprojektuj i wybuduj
2026-08-28 10:45:09Z
Przebudowy drogi gminnej nr DG110209E w miejscowości Bartodzieje, gmina Masłowice
2026-08-21 16:11:14Z
Budowa świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi – Etap II
2026-08-18 06:44:03Z
Przebudowa drogi wewnętrznej w Korytnie
2026-08-10 05:35:54Z
Remont drogi powiatowej DP 3926E – od miejscowości Przerąb do granicy gminy w kierunku miejscowości Cieśle na odcinku ok. 1400 m.b.”
2026-08-04 19:53:23Z
„Budowa kompleksu edukacyjno – opiekuńczego wraz z towarzyszącą infrastrukturą sportową w trybie zaprojektuj i buduj”.
2026-07-28 14:14:18Z
Modernizacja obiektu w Modlnej pod kątem utworzenia gminnego magazynu OC
2026-07-27 10:56:51Z
„Budowa pieszo – rowerowej trasy obwodowej centrum Wielunia” w systemie zaprojektuj i wybuduj
2026-07-24 10:44:38Z
„Przebudowa drogi w miejscowości Chociw dz. nr ew. 7, 18/2, 775, 776, 755”
2026-07-24 06:01:49Z
Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1723E Bartochów – Tubądzin
2026-07-09 12:00:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400253 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż. w Leśnictwie Dębowiec -II” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności (FEnIKS) 2021 – 2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kolumna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730020960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśników Polskich 1c
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolumna@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kolumna.lodz.lasy.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż. w Leśnictwie Dębowiec -II” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności (FEnIKS) 2021 – 2027
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ffe4935-3d53-4495-b7f7-3df02dcacd9e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00111869/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż w leśnictwie Dębowiec
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ffe4935-3d53-4495-b7f7-3df02dcacd9e3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ffe4935-3d53-4495-b7f7-
3df02dcacd9e
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymogi techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zawiera SWZ. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia („Platforma”), która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. Oświadczenia i dokumenty oraz oferty składa się w formie elektronicznej, w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Pozostałe zapisy w SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: S.270.26.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej: Przebudowa punktu czerpania wody do celów p-poż. w Leśnictwie Dębowiec” w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Kod projektu GPP2. Zgodnie z dokumentacją projektową.
Przedmiotowa inwestycja polegać będzie na budowie podziemnego, prefabrykowanego zbiornika wody do celów przeciwpożarowych o pojemności 50m3 wraz z podłączeniami, przebudowie drogi dojazdowej o długości około 100mb i placu manewrowego o wymiarach 20m x 20m w konstrukcji tłuczniowej. Zbiornik wody do celów przeciwpożarowych zostanie ogrodzony ogrodzeniem o wysokości 1,5 m.
Istniejące zagospodarowanie terenu: Przedmiotowa działka nr 768 jest terenem niezainwestowanym w żadne budynki i budowle. Działka ta posiada dostęp do dróg publicznej nr 1743 poprzez istniejący układ dróg leśnych.
Wykonawca na dokumentacji jest zobowiązany stosować logotypy projektu.
2. Lokalizacja inwestycji:
działka nr 768, obręb 0032 Stawiszcze, gmina Sieradz, powiat Sieradz
Pozostałe informacje w SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku udziału w postępowaniu dotyczącego:1A zdolności do występowania w obrocie gospodarczym,
1B uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej,
1C sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
2. Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej.
3. Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności zawodowej, jeżeli wykaże, że:
1) wykonał nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie przynajmniej dwie roboty budowlane (przez robotę budowlaną rozumie się wykonanie prac na podstawie 1 umowy) z zakresu budowy i /lub rozbudowy zbiorników o pojemności co najmniej 50 m3 każdy.
2) Posiada i skieruję do realizacji umowy co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej bez ograniczeń/z ograniczeniami, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy lub odpowiadające im (równoważne) uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, czynne członkostwo we właściwej izbie.
Pozostałe zapisy w SWZ.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości: 4 000 PLN (cztery tysiące zł)2. Zgodnie z art. 97 ust. 7 pkt 1-4 Pzp wadium może być wnoszone według wyboru
wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r. poz. 299 ze zm.).
3. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego:
PEKAO S. A. nr rachunku:
09 1240 1545 1111 0011 1915 4831
Z dopiskiem: Wadium na zabezpieczenie oferty w postępowaniu S.270.19.2026.
Wniesienie wadium w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy wskazany przez zamawiającego będzie skuteczne z chwilą uznania tego rachunku bankowego kwotą wadium (jeżeli wpływ środków pieniężnych na rachunek bankowy wskazany przez zamawiającego nastąpi przed upływem terminu składania ofert).
4. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w art. 97 ust. 7 pkt 2-4 Pzp, wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej wraz z ofertą.
5. W przypadku wadium wniesionego w pieniądzu oraz z treści gwarancji i poręczeń, o których mowa w art. 97 ust. 7 pkt 1-4 Pzp, jeżeli wadium będzie wniesione w tych formach, musi wynikać, że wadium zabezpiecza ofertę wykonawcy złożoną w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego - „Nazwa postępowania Oznaczenie sprawy:…….” (W przypadku konsorcjum z treści gwarancji/poręczenia musi wynikać, że wykonawca nie występuje w postępowaniu samodzielnie, ale składa ofertę w ramach konsorcjum (że jest jednym z uczestników konsorcjum, działającym także w imieniu i na rzecz innych uczestników jako wykonawców - którzy wspólnie złożyli lub złożą w postępowaniu przetargowym ofertę). W związku z powyższym należy wskazać w treści nie tylko jednego wykonawcę, ale wszystkich wykonawców-uczestników konsorcjum.
Pozostałe zapisy w SWZ.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Przyczyna /okoliczność:w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, nie pozwalających na prowadzenie prac oraz uniemożliwiających zapewnienie odpowiedniej jakości wykonywanych robót, w szczególności: ciągłe opady atmosferyczne, niska lub wysoka temperatura powietrza, zapisanych w dzienniku budowy oraz potwierdzonych pomiarami meteorologicznymi w Szkółce Leśnej w Drzewocinach
działania siły wyższej rozumianej jako zdarzenia zewnętrznego, niezależnego od działania stron umowy i których strony nie mogły przewidzieć i nie mogły mu przeciwdziałać, np. powódź, trąba powietrzna, huragan, pandemia itp.
Wystąpienie robót koniecznych, zapis dotyczy również wypadków drogowych powstałych w strefie robót
w przypadku wystąpienia przeszkód w gruncie, w tym: niewybuchów, wykopalisk, niezinwentaryzowanych sieci, przeszkód geologicznych
Zmiana przepisów o podatku od towarów i usług
Rezygnacja z części robót na skutek sytuacji niemożliwej wcześniej do przewidzenia
Przekształcenie firmy, zmiana nazwy firmy
Zmiana kierowników robót budowlanych i instalacyjnych/ kierownika budowy w sytuacjach niezależnych od Wykonawcy
jeżeli wystąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizacje przedmiotu zamówienia lub świadczenia jednej lub obu Stron Umowy
1.Dopuszcza się możliwość zmiany Podmiotu Udostępniającego Zasoby za pomocą którego Wykonawca wykazał spełnianie warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku Wykonawca będzie zobowiązany wykazać
Zamawiającemu, iż proponowany inny PUZ lub Wykonawca samodzielnie, spełnia warunki udziału w postępowaniu, w stopniu
nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
2. Zamawiający w celu oceny czy Wykonawca będzie dysponował zasobami proponowanego innego PUZ, w stopniu niezbędnym do należytego wykonania zamówienia oraz oceny czy stosunek łączący Wykonawcę z tym PUZ gwarantuje rzeczywisty dostęp do udostępnianych zasobów może żądać dokumentów dotyczących w szczególności: zakresu
udostępnianych Wykonawcy zasobów, sposobu ich wykorzystania przy wykonywaniu zamówienia, charakteru stosunku jaki będzie łączył Wykonawcę z PUZ oraz okresu udziału PUZ przy wykonywaniu zamówienia.
Dopuszcza się zmianę terminu wykonania umowy lub rezygnację z części robót w przypadku jeśli dalsze wykonywanie robót mogłoby naruszyć w szczególności przepisy ustaw; o ochronie środowiska, o ochronie przyrody, o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie.
Zmiana składu Wykonawców wspólnie realizujących Umowę jest możliwa jedynie w przypadku: - śmierci osoby fizycznej realizującej umowę wspólnie
z Wykonawcą, - prawomocnego orzeczenia sądu o likwidacji bądź upadłości przedsiębiorstwa realizującego umowę wspólnie z Wykonawcą.
wydłużenie terminu wykonania umowy oraz/lub wynagrodzenia wykonawcy w przypadku gdy właściwy urząd wniesie uwagi do dokumentacji, na skutek których zaistnieje konieczność naniesienia zmian w dokumentacji w zakresie wykonania lub zmiany robót zgodnie z umową lub innych
elementów nieprzewidzianych przez Zamawiającego w umowie.
Wydłużenie terminu wykonania umowy w przypadku gdy Zamawiający, niezależnie od przyczyn nie wykonał prac w terenie umożliwiających Wykonawcy rozpoczęcie, kontynuację lub zakończenie robót będących przedmiotem umowy.
Pozostałe zapisy w SWZ - Załącznik nr 7 wzór umowy
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-06
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni