Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 17 343 PLN
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 2
Zamawiający
Sąd Okręgowy w Słupsku
Zamenhofa 7
76-200 Słupsk, Pomorskie
NIP: 8391424606
REGON: 000570677
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Currenda sp. z o.o. | Sopot | REGON 191764433 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Currenda sp. z o.o. (Sopot) | Umowa podpisana | - | 17 343 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Currenda Sp. z o.o. Sopot | 3 | - | - |
| Currenda sp. z o.o. Sopot | 3 | - | 260 637 PLN |
| Currenda sp. z o.o. Sopot | 1 | - | - |
| ATD SOFTWARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wrocław | 1 | - | 353 060 PLN |
| Asseco Business Solutions SA., ul. Konrada Wallenroda 4C, 20-607 Lublin Lublin | 1 | - | - |
| Asseco Business Solutions SA., ul. Konrada Wallenroda 4C, 20-607 Lublin, KRS 28257, Lublin | 1 | - | 139 211 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa subskrypcji oprogr. repertoryjno-biurowego SAWA, modułu Wymiana międzyinst. i Systemu centr. wydruku firmy Currenda, w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Miastku i Bytowie - 3 część
2026-08-06 11:47:12Z
Przedłużenie subskrypcji oprogr. repertor.-biur. SAWA, modułu Wymiana międzyinst. i Systemu centr. wydruku firmy Currenda, w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Miastku i Bytowie - 2 część
2026-08-06 11:43:46Z
Przedłużenie subskrypcji oprogr. repertor.-biur. SAWA, modułu Wymiana międzyinst. i Systemu centr. wydruku firmy Currenda, w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Miastku i Bytowie - 1 część
2026-08-06 11:39:37Z
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 3
2026-07-20 08:16:33Z
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 2
2026-07-20 08:06:59Z
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 1
2026-07-17 12:29:04Z
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repertoryjno-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Systemu Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku
2026-06-26 09:12:49Z
Usługa utrzymania programów w ramach systemu Xpertis w Morskim Instytucie Rybackim – Państwowym Instytucie Badawczym
2026-04-30 08:24:39Z
Usługa utrzymania programów w ramach systemu Xpertis w Morskim Instytucie Rybackim – Państwowym Instytucie Badawczym
2026-04-03 06:01:08Z
Rozbudowa istniejącego u zamawiającego systemu LIS o licencje i wdrożenie systemu ....oraz objęcie opieką serwisową i usługą nadzoru autorskiego rozbudowywanego systemu LIS...
2026-03-20 07:52:09Z
Cała Polska — 198 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350635 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Słupsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570677
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 7
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@slupsk.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupsk.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e2c6219-c438-4dd4-803a-80d04915643c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedłużenie subskrypcji oprogram. repert.-biurowego SAWA modułu Wymiana Międzyinst i Syst. Centr. Wydruku firmy Currenda w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i w Miastku cz. 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e2c6219-c438-4dd4-803a-80d04915643c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125841/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przedłużenie subskrypcji oprogramowania repertoryjno-biurowego SAWA, modułu Wymiana Międzyinstancyjna i Systemu Centralnego Wydruku firmy Currenda, w SO w Słupsku, SR w Bytowie i SR w Miastku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy PZP. Zamówienie może zostać udzielone tylko jednemu Wykonawcy z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów. Wykonawca jest autorem oprogramowania, posiada wyłączne prawa autorskie, w związku z czym wszelkie zmiany oraz aktualizacje mogą być wykonywane tylko przez autora systemu. Wykonawca dokładnie zna strukturę, co zapewnia pełną kompatybilność i jest gwarantem poprawności działania oprogramowania. Brak jest możliwości zastosowania alternatywnego rozwiązania, żaden inny Wykonawca nie ma możliwości wykonania przedmiotu zamówienia, które jest niezbędne do realizacji ustawowych zadań Zamawiającego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.261.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 14100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa przedłużenia subskrypcji modułu Wymiana Międzyinstancyjna firmy Currenda sp. z o.o., w Sądzie Okręgowym w Słupsku, Sądzie Rejonowym w Bytowie i Sądzie Rejonowym w Miastku w okresie 01.08.2026-31.07.2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Currenda sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191764433
7.3.3) Ulica: Al. Niepodległości 703A
7.3.4) Miejscowość: Sopot
7.3.5) Kod pocztowy: 81-853
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17343,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 14 100 PLN
- Wartość umowy
- 17 343 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE