Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 168 000 PLN

PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA ANATOMICZNEGO NA PREPARATACH LUDZKICH NIEUTRWALONYCH (KADAWERY) DLA KADRY DYDAKTYCZNEJ AWF WARSZAWA

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00337073

Numer referencyjny: DZPZ.271.36.2026

Zamawiający

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

Marymoncka 32

00-968 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250011875

REGON: 000327830

Opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie szkolenia anatomicznego na preparatach ludzkich nieutrwalonych (kadawery) dla kadry dydaktycznej AWF Warszawa.”

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
WYDŁUŻENIE TERMINU PŁATNOŚCI 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
CENTRUM EDUKACJI MEDYCZNEJ SP. z o.o. Warszawa 5242762816

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 CENTRUM EDUKACJI MEDYCZNEJ SP. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 168 000 PLN 168 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Najniższa cena

2 200 PLN

Średnia cena

89 627 PLN

Najwyższa cena

1 674 800 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer Olsztyn 32 6 000 PLN 92 700 PLN
Edukacja i Kształcenie Zawodowe. EKZ. Norbert Fleischer Olsztyn 22 2 823 PLN 62 100 PLN
Terapia Szkolenia Doradztwo. RIF. Robert Fleischer Olsztyn 16 - -
BPR Consulting Paulina Rydz Łódź 10 82 784 PLN 256 286 PLN
Dariusz Tomczak Wasilków 5 2 700 PLN 13 500 PLN
Edukacja Ekologiczna Dagmara Hirsz Łódź 5 85 467 PLN 256 400 PLN
Fundacja Innovatio Lublin 5 - -
Paweł Siemiatkowski Gliwice 3 2 700 PLN 8 100 PLN
Katarzyna Szczepkowska –Szyszko Warszawa 2 - 80 160 PLN
PCPiR Spz .o.o. Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Szkolenia dotyczące mikrobiogazowni i biogazowni rolniczych oraz spółdzielni energetycznych

Fundacja Miasto 169 000 PLN

2026-08-24 15:35:25Z

Konserwacja i digitalizacja zbioru szklanych negatywów z Zelowa

MICHAŁ KOŻURNO KONSERWATOR DZIEŁ SZTUKI -

2026-08-19 12:51:22Z

Kompleksowa organizacja 4 wizyt studyjnych (3 krajowe i 1 zagraniczna)

Wojciech Miłosz Biuro Projektów Europejskich -

2026-08-19 07:12:22Z

Organizacja i przeprowadzenie szkoleń z zakresu aspektów formalno-prawnych oraz umiejętności miękkich dla pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Polski Instytut Rozwoju sp. z o.o. 1 674 800 PLN

2026-08-13 11:44:43Z

PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA ANATOMICZNEGO NA PREPARATACH LUDZKICH NIEUTRWALONYCH (KADAWERY) DLA KADRY DYDAKTYCZNEJ AWF WARSZAWA

CENTRUM EDUKACJI MEDYCZNEJ SP. z o.o. 168 000 PLN

2026-08-11 10:13:29Z

Opracowanie i organizacja akcji edukacyjnej pt. „Lekcja o Funduszach Europejskich IXa”.

PRownia – Sztuka Relacji Anna Zakrzewska -

2026-08-03 08:41:34Z

„Przeprowadzenie działań edukacyjnych w zakresie ochrony powietrza na terenie Gminy Grabów nad Pilicą latach 2026-2028.”

Amis Paulina Kokoszkiewicz -

2026-07-24 12:56:02Z

„Usługa przeprowadzenia szkoleń trenerskich dla Akademii Trenera JST”

KONSORCJUM DORADCZO-SZKOLENIOWYM SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-07-24 11:20:17Z

Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia 2-dniowego spotkania sieciującego CUS z wizytą studyjną w miejscach gdzie realizowane są usługi społeczne, połączone z seminarium (...)

PCPiR Spz .o.o. -

2026-07-24 05:28:33Z

Trenerka w zakresie doradztwa metodycznego (Część 1) do zespołu wdrażającego standardy pracy doradców metodycznych w tym w zakresie mentoringu, tutoringu i coachingu (Zespół wdrożeniowy)

IMPULS SZKOLENIA DOROTA TOMASZEWICZ -

2026-07-22 15:01:49Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 350 PLN Średnia: 76 638 PLN Max: 1 674 800 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA ANATOMICZNEGO NA PREPARATACH LUDZKICH NIEUTRWALONYCH (KADAWERY) DLA KADRY DYDAKTYCZNEJ AWF WARSZAWA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marymoncka 32

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-968

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA ANATOMICZNEGO NA PREPARATACH LUDZKICH NIEUTRWALONYCH (KADAWERY) DLA KADRY DYDAKTYCZNEJ AWF WARSZAWA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91a3ba1b-30bb-4f0a-a9d1-53ffcb982b44

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Postępowanie prowadzone w ramach programu: FERS.01.05–IP.08-0045/25 OD STARTU DO METY - Graj o dyplom - nie rezygnuj!

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://awf.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://awf.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: dot. korespondencji elektronicznej znajdują się w SWZ w cz X

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWF Warszawa ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa nr tel. 22 834 04 31.
 inspektorem ochrony danych osobowych w AWF Warszawa jest Pan Rafał Nalewajko, mail: iodo@awf.edu.pl, numer tel: 22 834 04 31 w. 429
 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia przedmiotowego zapytania ofertowego oraz zawarcia umowy, a podstawą prawną ich przetwarzania jest obowiązek prawny stosowania sformalizowanych procedur udzielania zamówień publicznych spoczywający na Zamawiającym.
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ust. 6 praz art. 74 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320r., ze zm );
 Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy AWF Warszawa oraz spółka Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 49, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000041441, REGON: 017282436, NIP: 526-25-35-153, jako właściciel Platformy Zakupowej, na której AWF Warszawa prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, działającą pod adresem: https://awf.ezamawiajacy.pl/
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do
art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych *;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną
przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZPZ.271.36.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie szkolenia anatomicznego na preparatach ludzkich nieutrwalonych (kadawery) dla kadry dydaktycznej AWF Warszawa.”

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: WYDŁUŻENIE TERMINU PŁATNOŚCI

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy:
1. którzy posiadają uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów którzy potwierdzą zdolność techniczną lub zawodową.
1.1 Zamawiający wymaga na potwierdzenie zdolności technicznej lub zawodowej
wykazania:
Wykazali dysponowanie:

Min. 1 osobą, posiadającą:
• doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych i szkoleniowych na kadawerach, ze szczególnym uwzględnieniem nauczania praktycznego, opartego na utrwalonych i nieutrwalonych preparatach anatomicznych, modelach treningowych oraz analizie przypadków
• jest lekarzem, specjalistą neurochirurgiem.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Oświadczenie wykonawcy
brak podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie przesłanek określonych w art. 108 ust. 1 Ustawy PZP oraz na podstawie
art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na
Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z dn. 15 kwietnia 2022 poz. 835) .
2. Oświadczenie wykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia wymienionych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 Ustawy.
3. Potwierdzenie aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa
w części VII pkt 1 SWZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia (wzór załącznik nr 8 do SWZ).

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

6. Pełnomocnictwo (o ile dotyczy).

7. Wypełniony i podpisany formularz oferty stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-21 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://awf.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-21 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-19

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.07.2026
Termin składania ofert
21.07.2026 07:00
Wartość umowy
168 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe) 80510000-2 (Usługi szkolenia specjalistycznego) 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

Okres realizacji

do 2026-09-20