Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz sieci lokalnej.
Zamawiający
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 7010073777
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Optima Partners Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytową | Warszawa | REGON: 142176200 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Optima Partners Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytową (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72810000-1)
Najniższa cena
25 698 PLN
Średnia cena
120 783 PLN
Najwyższa cena
255 840 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| UNSHADE sp. z o.o. Poznań | 2 | - | - |
| ITRUST Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 28 654 PLN | 57 307 PLN |
| Suntar Sp. z o.o. Tarnów | 2 | 169 986 PLN | 169 986 PLN |
| Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. Warszawa | 1 | 255 840 PLN | 255 840 PLN |
| Optima Partners Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytową Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa audytu bezpieczeństwa i wydajności systemów teleinformatycznych MRiT
2026-08-19 07:08:48Z
Usługa audytu systemu Portos w obszarach: audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego i kodu źródłowego, WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1) oraz UX (User Experience)
2026-07-17 06:52:22Z
Audyt bezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych Urzędu Patentowego RP
2026-07-08 08:13:39Z
Usługa audytu systemu Portos w obszarach: audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego i kodu źródłowego, WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines 2.1) oraz UX (User Experience)
2026-06-23 09:10:37Z
Powykonawczy audyt bezpieczeństwa
2026-05-25 08:47:49Z
Powykonawczy audyt bezpieczeństwa
2026-05-25 08:47:49Z
Audyt bezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych Urzędu Patentowego RP
2026-04-15 07:47:04Z
Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz sieci lokalnej.
2026-03-26 06:01:32Z
Cała Polska — 27 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00171998 z dnia 2026-03-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz sieci lokalnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141032404
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chmielna 69
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-801
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ncbr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ncbr
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57e0ac9e-4eb2-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171998
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00286823/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz sieci lokalnej.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzanie testów bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz sieci lokalnej.
Zamawiający, informuje iż zleci realizację przedmiotu zamówienia w minimalnym zakresie 700 roboczogodzin lub do kwoty 215.250,00 złotych brutto.
Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i stanowi jej integralną część.
Zamawiający informuje, iż przedmiotowe zamówienie będzie realizowane sukcesywnie do wyczerpania kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia (307.500,00 złotych brutto) lub do upływu terminu określonego w pkt VI SWZ, z zastrzeżeniem pkt V.5 SWZ.
Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji polegające na: Wydłużeniu terminu realizacji umowy o maksymalnie 12 miesięcy do łącznie 48 miesięcy od dnia zawarcia Umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 72810000-1 - Usługi audytu komputerowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
48 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Optima Partners Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytową
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 142176200
4.3.3.) Ulica: Puławskiej 145
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-715
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 307500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00059663/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 292863,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE