Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 14 697 PLN
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” MOPS w Pułtusku w 2026r.
Numer referencyjny: OA.26.14.2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku
13 Pułku Piechoty 1
06-100 Pułtusk, Mazowieckie
NIP: 5681377871
REGON: 002710616
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SWZ Świetlica 2026r.
SWZ Świetlica 2026r..pdf
Załączniki nr 3-7 i Załącznik nr 9
Zał. nr 3 -7 i nr 9.doc
Formularz cenowy załącznik nr 2
zał. nr 2. formularz cenowy doc.doc
Umowa załącznik nr 8
Zał_ nr 8- Istotne postanowienia umowy .doc
Oferta załącznik nr 1
Zał. nr 1 -oferta.doc
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia..pdf
Informacja o złożonych ofertach
Informacja o złożonych ofertach.pdf
Zawiadomienie o wyborze oferty
Zawiadomienie o wyborze oferty Świetlica.pdf
Informacja o zawarciu umowy
Informacja o zawarciu umowy.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Milord Sp. z o.o. | Warszawa | REGON 141552351 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Milord Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | 14 697 PLN | 14 697 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55320000-9 - Usługi podawania posiłków)
Najniższa cena
129 PLN
Średnia cena
188 502 PLN
Najwyższa cena
817 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bistro Smak Catering Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 111 156 PLN | 502 182 PLN |
| MULTI Paweł Kaczmarczyk Ostrowiec Świętokrzyski | 2 | 5 162 PLN | 5 162 PLN |
| PROFECTO Artur Gołaś Ząbki | 2 | 148 000 PLN | 148 000 PLN |
| Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Restauracja Amfitrion Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 182 474 PLN | 890 000 PLN |
| Granatoil Graniszewscy sp.j. Czerwin | 1 | 117 774 PLN | 117 774 PLN |
| GOMI ŻYWIENIE Sp. z o.o. Poniatowa | 1 | 817 600 PLN | 817 600 PLN |
| Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski Kacice | 1 | - | - |
| AGHIH PAWEŁ KĘPA Krężnica Jara | 1 | - | - |
| Milord Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 14 697 PLN | 14 697 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” MOPS w Pułtusku w 2026r.
2026-08-10 06:31:42Z
Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas spotkania z firmami i debaty pt. "Polski rynek prac geodezyjno-kartograficznych i geoinformatycznych – jak łączyć potencjał uczelni i biznesu”
2026-07-20 08:11:50Z
Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas spotkania z firmami i debaty pt. "Polski rynek prac geodezyjno-kartograficznych i geoinformatycznych – jak łączyć potencjał uczelni i biznesu”
2026-07-20 08:07:58Z
Świadczenie usług cateringowych na rzecz Polskiego Radia S.A. w likwidacji
2026-07-08 10:15:48Z
Świadczenie usługi cateringowej
2026-06-11 08:11:47Z
Świadczenie usługi cateringowej
2026-06-11 08:11:47Z
Świadczenie usługi cateringu dla uczestników szkoleń centralnych
2026-05-07 13:25:35Z
Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.
2026-04-27 14:22:06Z
Wykonanie kompleksowej usługi cateringowej podczas uroczystej Gali Jubileuszowej z okazji 100-lecia WITU
2026-04-24 05:17:06Z
Świadczenie usług cateringowych na rzecz Polskiego Radia S.A. w likwidacji
2026-04-14 14:46:56Z
Cała Polska — 94 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00316926 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” MOPS w Pułtusku w 2026r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku
1.3.) Oddział zamawiającego: MOPS Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002710616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 13 Pułku Piechoty 1
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretaruat@mops.pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mops.pultusk.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” MOPS w Pułtusku w 2026r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d007ba3-1d6e-418e-aa8d-3ab57b490a41
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003987/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku w 2026r.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d007ba3-1d6e-418e-aa8d-3ab57b490a413.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania dotyczące korespondencji elektronicznej zostały zawarte w Rozdziale 11 SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: OA.26.14.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowywania i dostarczania transportem Wykonawcy posiłków jednego miesiąca wakacyjnego - sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego - Świetlicy „Słonecznikowa Brać” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku w 2026r. Przewiduje się wydanie podczas miesiąca wakacyjnego około 420 sztuk śniadań i około 420 dań obiadowych.
4.2.6.) Główny kod CPV: 55320000-9 - Usługi podawania posiłków
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-08-03 do 2026-08-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny i kosztu
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zdolności technicznej lub zawodowej w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłychjest wykonywana, należycie co najmniej 1 usługę polegającą na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków w zakresie żywienia zbiorowego przez okres co najmniej 3 miesięcy. Zamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli przed upływem terminu składania ofert nastąpiła realizacja niniejszej usługi o wartości minimum 9.000,00 zł brutto przez okres co najmniej 3 miesięcy w zakresie żywienia zbiorowego.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany umowy zostały szczegółowo określone we wzorze umowy, która stanowi integralną cześć SWZ, tym samym Zamawiający spełnia wymóg określania w dokumentach zamówienia dopuszczalnych zmian umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.07.2026
- Termin składania ofert
- 09.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 14 697 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
03.08.2026 - 31.08.2026