Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia ZZOZ w Wadowicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00356765

Zamawiający

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

Wadowice, Małopolskie

NIP: 5512124676

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

00-844 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
RUBIKON" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 RUBIKON" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30236000-2)

Najniższa cena

8 475 PLN

Średnia cena

76 684 PLN

Najwyższa cena

388 486 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Mentor Sp. z o.o. Sp. K. Będargowo 4 87 497 PLN 349 990 PLN
"e-Tech" Jacek Sójka Sp. jawna Łódź 2 42 142 PLN 46 142 PLN
Trecom Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 2 80 676 PLN 161 351 PLN
PROEQUIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław 2 20 123 PLN 20 123 PLN
Pancernik.It sp. z o.o. Katowice 2 58 727 PLN 58 727 PLN
NITCAT COM Sp. z o.o. Warszawa 1 162 109 PLN 162 109 PLN
Andromeda Nowy Sącz 1 8 856 PLN 8 856 PLN
Andromeda Marek Łęgowski Nowy Sacz 1 51 943 PLN 51 943 PLN
INFONET PROJEKT SPÓŁKA AKCYJNA Bielsko-Biała 1 388 486 PLN 388 486 PLN
Hubert Kuczborski NASEKO Nasielsk 1 20 008 PLN 20 008 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu komputerowego

PROEQUIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-17 11:12:45Z

Dostawa sprzętu komputerowego

PROEQUIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 20 123 PLN

2026-08-04 06:43:21Z

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia ZZOZ w Wadowicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia – część V”

Pancernik.It sp. z o.o. -

2026-07-23 08:53:44Z

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia ZZOZ w Wadowicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

RUBIKON" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, -

2026-07-22 12:45:13Z

„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”

Mentor Sp. z o.o. Sp. K. 104 997 PLN

2026-07-20 09:09:18Z

„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”

Mentor Sp. z o.o. Sp. K. 104 997 PLN

2026-07-20 09:09:18Z

„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”

Mentor Sp. z o.o. Sp. K. 69 998 PLN

2026-07-20 09:09:18Z

„Dostawa i montaż wyposażenia do 10 pracowni językowych w szkołach na terenie Małopolski Zachodniej”

Mentor Sp. z o.o. Sp. K. 69 998 PLN

2026-07-20 09:09:18Z

Dostawa sprzętu komputerowego dla Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie

NITCAT COM Sp. z o.o. 162 109 PLN

2026-07-08 08:38:19Z

Dostawa sprzętu komputerowego dla Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie

Hubert Kuczborski NASEKO 20 008 PLN

2026-07-08 08:38:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 369 PLN Średnia: 109 917 PLN Max: 1 034 087 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia ZZOZ w Wadowicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306466

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Karmelicka 5

1.4.2.) Miejscowość: Wadowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzozwadowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzozwadowice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e262556b-69b4-4605-bc54-7f6bc10ab3d3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356765

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 842037-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zadanie współfinansowane jest w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia ZZOZ w Wadowicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienie jest przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia ZZOZ w Wadowicach poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia -część III

3.9.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-25

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RUBIKON" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

4.3.3.) Ulica: ul. Grzybowska 87,

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-844

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 797040,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 117197-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 797040,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 30236000-2
30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy)