Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
Zamawiający
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122904545
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew Spółka Akcyjna | Parczew | NIP: 5391401118 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew Spółka Akcyjna (Parczew) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 92 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)
Najniższa cena
645 PLN
Średnia cena
756 538 PLN
Najwyższa cena
5 182 854 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W HRUBIESZOWIE Hrubieszów | 5 | 43 991 PLN | 219 954 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów Spółka Akcyjna Lubartów | 4 | - | 1 929 069 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SADEX" Janusz Sadlik Sitno | 4 | 2 555 823 PLN | 5 111 646 PLN |
| ZAKŁAD BUDOWLANO-TRANSPORTOWY "DROGMOST" Spółka z o.o. Zamość | 3 | 97 463 PLN | 194 927 PLN |
| ZAKŁAD BUDOWALNO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamość | 3 | 52 953 PLN | 158 858 PLN |
| Jakoniuk Kamil TRANSKOP Biała Podlaska | 3 | 282 517 PLN | 847 551 PLN |
| ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamość | 3 | 150 420 PLN | 451 259 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE STAN-LUB S.C. S.MALIBORSKI L.BUJAŁA Bełżyce | 2 | 215 577 PLN | 215 577 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TADEX" Tadeusz Mazurkiewicz Puchaczów | 2 | 435 986 PLN | 435 986 PLN |
| Usługi i Pośrednictwo Kazimierz Semeniuk Rakowiska | 2 | 215 604 PLN | 431 209 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach administrowanych przez RDW we Włodawie OD w Dobropolu, zadanie nr 12 – zamówienie podobne do umowy nr 15/RB/2026 z dnia 16.04.2026 r.
2026-09-03 07:57:30Z
RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 od km 29+477 do km 31+220 – zamówienie podobne do umowy nr R1/22/Rb/2026 z dnia 03.07.2026 r.
2026-08-31 08:17:19Z
RDW w Puławach. Remont drogi wojewódzkiej Nr 738 relacji DK nr 48 – Nowe Słowiki – Gniewoszów – Góra Puławska – droga 874 od km 17+000 do km ok. 19+100
2026-08-26 11:18:25Z
RDW w Puławach: Remont drogi wojewódzkiej nr 874 Zarzecze - Puławy - Kurów - Garbów - droga DK S17 Węzeł Jastków od km 21+050 do km 24+900
2026-08-26 11:04:24Z
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW w Parczewie – Drugie zamówienie podobne do Umowy Nr 11/RB/2025 z dnia 16.04.2025 r.
2026-08-25 11:42:44Z
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze – Zamówienie podobne do Umowy Nr 1/R5/Rb/2026 z dnia 13.05.2026 r.
2026-08-25 06:55:13Z
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
2026-08-24 06:33:45Z
RDW w Hrubieszowie. Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 867 Oleszyce - Lubaczów - Podemszczyzna - Werchrata - Hrebenne w km 77+400 ÷ 79+090
2026-08-19 07:02:49Z
RDW w Hrubieszowie. Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 867 Oleszyce - Lubaczów - Podemszczyzna - Werchrata - Hrebenne w km 77+400 ÷ 79+090
2026-08-19 06:47:26Z
RDW w Hrubieszowie. Remont drogi wojewódzkiej nr 816 Terespol - Kodeń - Sławatycze - Włodawa - Dorohusk - Horodło – Zosin od km 122+700 do km 125+800
2026-08-19 06:14:56Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403273 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.parczew.dzp@zdw.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ab5f94-16db-4226-b9db-64fa2be52232
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403273
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 56-195055
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi wojewódzkiej Nr 815 Wisznice – Parczew – Siemień – Lubartów, w m. Horodyszcze, od km 3+500 do km 6+890 o dł. 3,390 km. Zakres robót obejmuje m.in.: a) wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych ze sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; b) wykonanie frezowania korekcyjnego nawierzchni bitumicznej z wbudowaniem materiału z rozbiórki w pobocza drogi; c) wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy i nawierzchni bitumicznej; d) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową; e) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowych, grubość po zagęszczeniu 5 cm; f) wykonanie umocnienia poboczy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm; g) ustawienie krawężników betonowych o wymiarach 20x30cm. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w dokumentacji projektowej, projekcie czasowej organizacji ruchu, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5391401118
4.3.3.) Ulica: ul. 11 Listopada 170
4.3.4.) Miejscowość: Parczew
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-200
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1999807,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 94-339059
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1999807,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE