Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
RDW w Parczewie: Usługi zimowego utrzymania dróg i chodników w sezonie 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
Zamawiający
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122904545
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi Utrzymania i Obsługi Dróg "MAJKOŚ" M.U. Danilkiewicz | Parczew | 5391062194 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi Utrzymania i Obsługi Dróg "MAJKOŚ" M.U. Danilkiewicz (Parczew) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 73 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90620000-9)
Najniższa cena
44 550 PLN
Średnia cena
80 710 PLN
Najwyższa cena
170 965 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Gospodarki Komunalnej w Szczebrzeszynie Sp. z o.o. Szczebrzeszyn | 4 | 170 965 PLN | 170 965 PLN |
| FIRMA USŁUGOWA ELŻBIETA KOWALCZUK WOLA UHRUSKA | 3 | 82 080 PLN | 246 240 PLN |
| GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY WE WŁODAWIE SP. Z O.O. WŁODAWA | 2 | 70 470 PLN | 140 940 PLN |
| Krystyna Strumińska Stróża-Kolonia | 2 | - | - |
| Małgorzata Maj Lasy | 1 | - | - |
| Mirosław Małecki Kosarzew Dolny - Kolonia 4 | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego „Tre-Drom” sp. z o.o. Biała Podlaska | 1 | - | - |
| Usługi Utrzymania i Obsługi Dróg "MAJKOŚ" M.U. Danilkiewicz Parczew | 1 | - | - |
| FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA CZESŁAW DOROSZ " TRANS-POL" STAWKI | 1 | 46 980 PLN | 46 980 PLN |
| Firma Usługowo-Handlowa Czesław Dorosz ,,TRANS-POL" STAWKI | 1 | 93 960 PLN | 93 960 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zimowe utrzymanie ulic i chodników w mieście Międzyrzec Podlaski w sezonie zimowym 2025-2026
2026-06-03 05:56:59Z
RDW w Parczewie: Usługi zimowego utrzymania dróg i chodników w sezonie 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
2026-05-25 10:34:45Z
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Chełm w sezonie zima 2025 – 2026
2026-04-28 12:09:21Z
Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026
2026-04-20 13:01:33Z
Wykonanie usług związanych z odśnieżaniem i usuwaniem oblodzeń w sezonie zimowym 2025/2026 na drogach powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
2026-04-20 10:41:49Z
Świadczenie usług związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
2026-04-14 08:09:44Z
Świadczenie usług związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
2026-04-14 08:09:44Z
Świadczenie usług związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
2026-04-14 08:09:44Z
Świadczenie usług związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
2026-04-14 08:09:44Z
Świadczenie usług związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
2026-04-14 08:09:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00259118 z dnia 2026-05-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
RDW w Parczewie: Usługi zimowego utrzymania dróg i chodników w sezonie 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 8333542314
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.parczew.dzp@zdw.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce16551d-5601-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259118
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00400888
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
RDW w Parczewie: Usługi zimowego utrzymania dróg i chodników w sezonie 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich w sezonach zimowego utrzymania dróg: 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026, tj. zwalczanie śliskości i odśnieżanie zgodnie z poniższym przedmiarem usług:
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE – minimalny zakres 25% wartości umownej w sezonie:
Zadanie nr 3: Wykonywanie zamówienia polegającego na zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu nawierzchni chodników/ścieżek rowerowych w m. Parczew w ciągu dróg wojewódzkich nr 813, 815, 819 oraz interwencyjnie na terenie działania Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie - z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego Nr 1 w Parczewie
Sprzęt do odśnieżania i posypywania chodników o max. ciężarze dopuszczalnym wraz z urządzeniami doczepnymi (pług i posypywarka) od 2 ton do 3 ton (osprzęt Wykonawcy) maksymalna ilość godzin w sezonie - 120
Klasyfikacja robót wg CPV:
90620000-9 Usługi odśnieżania
90630000-2 Usługi usuwania oblodzeń
2. Zamawiający dla powyższego zadania zastrzega sobie prawo zmniejszenia zakresu zamówienia oraz zmiany maksymalnych ilości kontraktowanych godzin wg faktycznych potrzeb wynikających z panujących warunków atmosferycznych lub stanu nawierzchni dróg wojewódzkich, bez zmiany wynagrodzenia maksymalnego, w ramach całości Zadania tj. w obrębie wszystkich sezonów.
Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy wynikające ze zmniejszenia zakresu przedmiotu zamówienia, o którym mowa powyżej, wyniesie nie mniej niż 25 % maksymalnej wartości wynagrodzenia.
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać zamówienie zgodnie z przedmiarami, lokalizacjami usług oraz ze specyfikacją techniczną warunków usług związanych z pracą sprzętu do zimowego utrzymania chodników, stanowiącą Załącznik do niniejszej SWZ oraz w sposób gwarantujący należytą jakość świadczonych usług.
Usługi powinny być realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z:
a) ustawą z dnia 21 marca 1985 roku o drogach publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 645 z późn. zm.);
b) ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 2556 z późn. zm.);
c) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 2519 z późn. zm.);
d) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 699 z późn. zm.);
e) ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1047).
4. Zakres usług obejmuje:
a) zwalczanie śliskości i odśnieżanie chodników/ścieżek rowerowych według standardów zimowego utrzymania ustalonych przez Zamawiającego (stanowiących załącznik do Specyfikacji Technicznej warunków usług związanych z pracą sprzętu do zimowego utrzymania chodników/ścieżek rowerowych) oraz przedmiarem usług.
b) utrzymanie w stałej gotowości sprzętu przewidzianego do realizacji Umowy wraz z jego obsługą w okresie od dnia 30 października, kolejno w latach 2023, 2024, 2025, do zakończenia świadczenia usług objętych Umową w sezonach 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026, tj do dnia 30 kwietnia kolejno w latach 2024, 2025 i 2026.
c) udostępnienie sprzętu w celu umożliwienia Zamawiającemu kontroli jego przygotowania w miejscu i czasie wskazanym przez Zamawiającego, po zgłoszeniu przez Wykonawcę gotowości, zgodnie z pkt III.7 Specyfikacji Technicznej.
d) zapewnienie na własny koszt i własnym staraniem obsługi bieżącej i naprawczo-remontowej sprzętu przewidzianego do świadczenia usług objętych Umową.
3.9.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-10-30 do 2026-04-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Utrzymania i Obsługi Dróg "MAJKOŚ" M.U. Danilkiewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5391062194
4.3.3.) Ulica: Nowa 10
4.3.4.) Miejscowość: Parczew
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-200
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 132192,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00446603/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 56574,51 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE