Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 07:00
„Realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” FEP...”
Numer referencyjny: D25M/252/N/32-50rj/26
Zamawiający
SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia, Pomorskie
NIP: 5862286770
REGON: 190141612
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 26 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej)
Najniższa cena
45 PLN
Średnia cena
45 380 PLN
Najwyższa cena
195 415 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Niepełnosprawnym Wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Żukowo | 9 | 66 648 PLN | 1 088 890 PLN |
| Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOL-MED Michał Sobolewski Jabłonowo Pomorskie | 6 | 19 855 PLN | 119 132 PLN |
| POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. SOPOT | 3 | 35 800 PLN | 107 400 PLN |
| Fundacja "Senior" Białystok | 2 | 45 PLN | 487 213 PLN |
| FUNDACJA MALI I DUZI. WSPARCIE DZIECI I DOROSŁYCH Gdańsk | 2 | 124 500 PLN | 249 000 PLN |
| ADELA STILLER EduStacja gabinet terapii i diagnozy Pszczółki | 2 | - | - |
| KATARZYNA SYP SOPOT | 1 | - | - |
| Razem Można Więcej - Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Czersk | 1 | - | - |
| Marzena Głuszek Chojnice | 1 | 172 800 PLN | 172 800 PLN |
| Towarzystwo Wspierania Potrzebujących "Przystań" Gdańsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
Dostawa opasek bezpieczeństwa wraz ze świadczeniem usług teleopieki i monitoringu na rzecz uczestników projektu w ramach projektu pn.: „Centrum Nowoczesnego Seniora (...)” z opcją
2026-07-16 10:24:51Z
Prowadzenie specjalistycznej terapii logopedycznej w Centrum Usług Społecznych w Kartuzach w ramach trwałości projektu „Zintegrowany system usług społecznych Powiatu Kartuskiego – POKOLENIA”
2026-07-08 11:12:50Z
Świadczenie usług opiekuńczych dla klientów Centrum Usług Społecznych w Skarszewach w ramach wsparcia finansowego z Programu "Opieka 75+" na rok 2026
2026-05-27 12:27:29Z
Prowadzenie zajęć terapeutycznych wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
2026-05-21 08:15:50Z
Prowadzenie zajęć terapeutycznych wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
2026-05-21 08:15:50Z
Prowadzenie zajęć terapeutycznych wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
2026-05-21 08:15:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415833 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
„Realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” FEP...”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190141612
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-519
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalepomorskie.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalepomorskie.eu
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” FEP...”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d990c43-5e5b-4a0a-9949-609c94cff49a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415833
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
6. Przedmiot Umowy będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Działanie FEPM.05.17 Usługi społeczne i zdrowotne.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13672513.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367251
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Zakupowej (https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalepomorskie) tj. oferta oraz
wszelkie dokumenty elektroniczne, oświadczenia, wnioski lub elektroniczne kopie dokumentów, oświadczeń lub wniosków, o których
mowa w niniejszej SWZ, składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalepomorskie
2. W sytuacjach awaryjnych w szczególności w przypadku braku działania platformy zakupowej
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalpomorskie Zamawiający również dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej (z
zastrzeżeniem składania oferty, dla której jedynym dopuszczalnym sposobem złożenia jest przesłanie jej za pośrednictwem
Platformy Zakupowej, zgodnie z opisem zawartym w pkt 6). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przesłać dokumenty
na wszystkie wskazane adresy łącznie: zp@szpitalepomorskie.eu oraz mbrancewicz@szpitalepomorskie.eu
3. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje muszą być składane przez obydwie strony drogą elektroniczną, przy czym
dokumenty przesłane przez Wykonawcę (w szczególności stanowiące oświadczenie woli) muszą być podpisane elektronicznym
podpisem kwalifikowanym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę upoważnioną. W przypadku składnia wniosku
o wyjaśnienie treści SWZ w trybie art. 284 ust. 1 ustawy Pzp, wskazanym jest także załączenie przez Wykonawcę dodatkowo ww.
dokumentu w formacie umożliwiającym edytowanie tekstu przez Zamawiającego.
4. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być
zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie
sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków
komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. poz. 2452 z 2020) oraz
Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz.U. poz. 2415 z 2020 r.) w sprawie
podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy
5. Jeżeli Zamawiający lub Wykonawca przekazują oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje drogą elektroniczną, każda
ze stron na żądanie drugiej niezwłocznie potwierdza fakt ich otrzymania.
6. Ofertę należy przesłać pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej
www.platformazakupowa/pn/szpitalepomorskie, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym. Wszelkie oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów udostępniających potencjał
powinny mieć formę dokumentu elektronicznego, podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa w treści art. 57 ustawy
Pzp.
UWAGA: Ofertę należy przesłać poprzez „Formularz” umieszczony na Platformie Zakupowej na stronie postępowania, gdzie
Wykonawca załącza ofertę wraz z załącznikami oraz ewentualnie dokumenty stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa.
UWAGA: dokumenty stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa muszą być zawarte w osobnym pliku niż pozostałe składane
dokumenty.
Szczegółowa instrukcja złożenia oferty za pośrednictwem Platformy Zakupowej zawarta jest na stronie postępowania na Platformie
Zakupowej.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert z wykorzystaniem opcji „Wyślij wiadomość”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: D25M/252/N/32-50rj/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.
2. Zamówienie będzie realizowane w podziale na następujące zadania:
Zadanie nr 1: realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 w Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Św. Wincentego a Paulo, ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia.
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85310000-5 - Usługi pracy społecznej
85312300-2 - Usługi dozoru i doradztwa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-02-28
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia
4.3.5.) Nazwa kryterium: Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.
2.
Zadanie nr 2: realizacja usług psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz terapii środowiskowej w ramach projektu „Lepsza przyszłość. Wsparcie pomorskiej psychiatrii” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 w Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, ul. dr. A. Jagielskiego 10, 84-200 Wejherowo.
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85310000-5 - Usługi pracy społecznej
85312300-2 - Usługi dozoru i doradztwa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-05-01
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia
4.3.5.) Nazwa kryterium: Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
W postępowaniu może brać udział Wykonawca, który jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia tj. prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia tj. w zakresie świadczenia usług psychologicznych, psychoterapeutycznych lub terapii środowiskowej i z sumą gwarancyjną na jedno i wszystkie zdarzenia nie mniejszą niż 200 000,00 PLN. Jeżeli suma ubezpieczenia wyrażona jest w innej walucie, dla potrzeb sprawdzenia spełniania warunku, podana wartość zostanie przeliczona według kursu średniego NBP obowiązującego na dzień publikacji ogłoszenia o zamówieniu.
d) zdolności technicznej i zawodowej:
1.) W postępowaniu może brać udział Wykonawca, który wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował w okresie realizacji zamówienia co najmniej siedmioma osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu przedmiotu zamówienia, spełniającą łącznie następujące wymagania dotyczące wykształcenia i doświadczenia zawodowego:
• posiada wykształcenie wyższe tj. ukończone studia wyższe jednolite magisterskie lub I i II stopnia na kierunku pedagogika lub psychologia.
Zgodnie z przepisami prawa ww osoby nie mogą znajdować się w rejestrze, o którym mowa w ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. z 2026 r. poz. 110 tj. ze zm.).
Zgodnie z art. 21 cytowanej wyżej ustawy:
„ust. 1 Przed nawiązaniem z osobą stosunku pracy lub przed dopuszczeniem osoby do innej działalności związanej z wychowaniem, edukacją, wypoczynkiem, leczeniem, świadczeniem porad psychologicznych, rozwojem duchowym, uprawianiem sportu lub realizacją innych zainteresowań przez małoletnich, lub z opieką nad nimi na pracodawcy lub innym organizatorze takiej działalności oraz na osobie, z którą ma być nawiązany stosunek pracy lub która ma być dopuszczona do takiej działalności, ciążą obowiązki określone w ust. 2-8.
ust. 2. Pracodawca lub inny organizator uzyskuje informacje, czy dane osoby, o której mowa w ust. 1, są zamieszczone w Rejestrze z dostępem ograniczonym lub w Rejestrze osób, w stosunku do których Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15 wydała postanowienie o wpisie w Rejestrze. (…)”.
UWAGA: w przypadku składania oferty na oba zadania Zamawiający uzna warunki za spełnione w następujący sposób:
- w zakresie warunku opisanego w ust. 1 lit c) Wykonawca musi wykazać się ubezpieczeniem na kwotę nie niższą niż 400 000 zł
- w zakresie warunku opisanego w ust, 1 lit d) pkt 1) Zamawiający dopuszcza łączenie stanowisk.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE SKŁADANE NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO W TERMINIE NIE KRÓTSZYM NIŻ 5 DNI:
POTWIERDZAJĄCE BRAK PODSTAW DO WYKLUCZENIA
1.7 Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
1.8 Dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia w zakresie i na warunkach określonych w rozdziale VI ust. 1 pkt. c) SWZ ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.
1.9 Wykaz osób, które zostaną skierowane do realizacji przedmiotowego zamówienia (przy bezpośredniej realizacji zamówienia) potwierdzający spełnianie warunku opisanego w rozdz. VI ust. 1 pkt d) 2) SWZ – wg wzoru na załączniku nr 8 do SWZ.
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIELENIE CERTYFIKACJI WYKONAWCÓW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.10 W postępowaniu o udzielenie zamówienia Wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków
dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1235 ze zm.).
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE SKŁADANE NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO W TERMINIE NIE KRÓTSZYM NIŻ 5 DNI:
POTWIERDZAJĄCE BRAK PODSTAW DO WYKLUCZENIA
1.7 Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
1.8 Dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia w zakresie i na warunkach określonych w rozdziale VI ust. 1 pkt. c) SWZ ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.
1.9 Wykaz osób, które zostaną skierowane do realizacji przedmiotowego zamówienia (przy bezpośredniej realizacji zamówienia) potwierdzający spełnianie warunku opisanego w rozdz. VI ust. 1 pkt d) 2) SWZ – wg wzoru na załączniku nr 8 do SWZ.
CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIELENIE CERTYFIKACJI WYKONAWCÓW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.10 W postępowaniu o udzielenie zamówienia Wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków
dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1235 ze zm.).
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Oświadczenie Wykonawcy – załącznik nr 4 do SWZ5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Oświadczenie Wykonawcy – załącznik nr 4 do SWZ5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Wypełniony Formularz Oferty - załącznik nr 1 do SWZWypełniony Formularz Asortymentowo-Cenowy - załącznik nr 2 do SWZ
Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy w tym do podpisania oferty, jeśli upoważnienie do reprezentowania Wykonawcy nie wynika bezpośrednio z innych dokumentów załączonych do oferty. Jeśli upoważnienie do reprezentowania Wykonawcy wynika z innych dokumentów, Wykonawca załącza je do oferty, chyba, że Zamawiający może te dokumenty uzyskać w szczególności za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1557 z późn. zm.).
Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby w oparciu o art. 118 ustawy Pzp, składa wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiająpełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i
do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. Z pełnomocnictwa musi jednoznacznie wynikać umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia w przedmiotowym postępowaniu.
3. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
Ogłoszenie nr 2025/BZP 00287959/01 z dnia 2025-06-23
2025-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługizamówienia.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w rozdziale VIII
pkt 1 ppkt 1 nin. SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to potwierdzać
ma spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia w zakresie, w którym każdy z
Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia. Wymagane
dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia składa każdy z Wykonawców.
5. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, każdy z Wykonawców jest zobowiązany złożyć
oświadczenie, o którym mowa w rozdziale VIII pkt 1 ppkt 1.1 nin. SWZ.
6. Uwaga: Przedsiębiorców prowadzących działalność w formie spółki cywilnej, na gruncie ustawy Prawo zamówień
publicznych należy traktować jako Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia opisane zostały w załączniku nr 5 do SWZ - ProjektUmowy
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę sporządzoną elektronicznie w języku polskim należy złożyć za pośrednictwem Platformy Zakupowej (https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpitalepomorskie).
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-10
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki opisane w art. 7 ust. 1 pkt 1)-3)ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę
oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. poz. 835 z 2022 r.). W powyższym zakresie Wykonawca
składa oświadczenie.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 11.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2028-02-28