Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 107 400 PLN
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
Numer referencyjny: ZP.271.26-30.PS.2026.BC
Zamawiający
GMINA MIASTA SOPOTU
ul. Tadeusza Kościuszki 25/27
81-704 Sopot, Pomorskie
NIP: 5851411941
REGON: 191675563
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Dokumenty zamówienia
SWZ
SIWZ (ZP.271.26-30.PS.2026.BC) 02-06-2026 podp..pdf
ZAŁACZNIKI (OD 1 DO 10) DO SWZ
ZAŁACZNIKI (1-10) DO SWZ.zip
INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT
Informacja_z_otwarcia_ofert ZP.26-30.PS.2026.BC.docx
INFORMACJA O UNIEWAZNIENIU POSTĘPOWANIA W ZAKRESIE CZĘŚCI IV
INFORMACJA O UNIEWAZNIENIU POSTĘPOWANIA W ZAKRESIE CZ IV ZP.271.29.PS.2026.BC podp..pdf
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY W CZ. I, II i III
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA W CZ. I, II I III podp..pdf
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY CZ. V
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA DLA CZ V w tym odrzucenie oferty.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. | SOPOT | 5851479028 |
| POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. | SOPOT | 5851479028 |
| POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. | SOPOT | 5851479028 |
| - | ||
| KATARZYNA SYP | SOPOT | 00000000000 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. (SOPOT) | Umowa podpisana | 37 400 PLN | 37 400 PLN |
| 2 | POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. (SOPOT) | Umowa podpisana | 40 000 PLN | 40 000 PLN |
| 3 | POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. (SOPOT) | Umowa podpisana | 30 000 PLN | 30 000 PLN |
| 4 | - | Unieważniono | - | - |
| 5 | KATARZYNA SYP (SOPOT) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 26 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej)
Najniższa cena
45 PLN
Średnia cena
45 380 PLN
Najwyższa cena
195 415 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Niepełnosprawnym Wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Żukowo | 9 | 66 648 PLN | 1 088 890 PLN |
| Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOL-MED Michał Sobolewski Jabłonowo Pomorskie | 6 | 19 855 PLN | 119 132 PLN |
| POMORSKIE CENTRUM REMATOLOGICZNE W SOPOCIE SP. Z O.O. SOPOT | 3 | 35 800 PLN | 107 400 PLN |
| Fundacja "Senior" Białystok | 2 | 45 PLN | 487 213 PLN |
| FUNDACJA MALI I DUZI. WSPARCIE DZIECI I DOROSŁYCH Gdańsk | 2 | 124 500 PLN | 249 000 PLN |
| ADELA STILLER EduStacja gabinet terapii i diagnozy Pszczółki | 2 | - | - |
| KATARZYNA SYP SOPOT | 1 | - | - |
| Razem Można Więcej - Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Czersk | 1 | - | - |
| Marzena Głuszek Chojnice | 1 | 172 800 PLN | 172 800 PLN |
| Towarzystwo Wspierania Potrzebujących "Przystań" Gdańsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2026-07-20 09:53:42Z
Dostawa opasek bezpieczeństwa wraz ze świadczeniem usług teleopieki i monitoringu na rzecz uczestników projektu w ramach projektu pn.: „Centrum Nowoczesnego Seniora (...)” z opcją
2026-07-16 10:24:51Z
Prowadzenie specjalistycznej terapii logopedycznej w Centrum Usług Społecznych w Kartuzach w ramach trwałości projektu „Zintegrowany system usług społecznych Powiatu Kartuskiego – POKOLENIA”
2026-07-08 11:12:50Z
Świadczenie usług opiekuńczych dla klientów Centrum Usług Społecznych w Skarszewach w ramach wsparcia finansowego z Programu "Opieka 75+" na rok 2026
2026-05-27 12:27:29Z
Prowadzenie zajęć terapeutycznych wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
2026-05-21 08:15:50Z
Prowadzenie zajęć terapeutycznych wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
2026-05-21 08:15:50Z
Prowadzenie zajęć terapeutycznych wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
2026-05-21 08:15:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272160 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 52 13 761
1.5.8.) Numer faksu: przetargi@um.sopot.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.sopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sopot.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
USŁUGI ZDROWOTNO REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW SOPOTU
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-479e9759-064c-48b5-857d-86b7c7f34536
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272160
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021565/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Projekty rekreacyjno-zdrowotne w zakresie Budżetu Obywatelskiego 2026
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-479e9759-064c-48b5-857d-86b7c7f345363.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl .
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia) dostępny jest na stronie tytułowej niniejszej SWZ.
4. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”).
CD W SWZ
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 5. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
CD W SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): W SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): W SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.26-30.PS.2026.BC
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 5
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) część I – pakiety rehabilitacyjne (ZP.271.26.PS.2026.BC);
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) część II – gimnastyka w basenie solankowym(ZP.271.27.PS.2026.BC);
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) część III – zajęcia profilaktyczne zmniejszające ryzyko osteoporozy (rejon 6) (ZP.271.28.PS.2026.BC);
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4) część IV – zajęcia rekreacyjno-zdrowotne (rejon 4 i 6) (ZP.271.29.PS.2026.BC);
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 5
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5) część V – wykłady edukacyjne oraz ćwiczenia z zakresu wzmacniania mięśni dna miednicy (rejon 8) (ZP.271.30.PS.2026.BC).
4.2.6.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
VIII. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIUO udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4. zdolności technicznej lub zawodowej:
1) CZĘŚĆ I – PAKIETY REHABILITACYJNE (ZP.271.26.PS.2026.BC)
1.1) Zdolność zawodowa
Wykonawca wykaże, że dysponuje personelem skierowanym do realizacji zamówienia obejmującym co najmniej:
a) lekarza specjalistę rehabilitacji medycznej posiadającego:
• prawo wykonywania zawodu lekarza,
• specjalizację w zakresie rehabilitacji medycznej,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rehabilitacji medycznej;
b) fizjoterapeutę posiadającego:
• prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• co najmniej 1-roczne doświadczenie zawodowe w zakresie rehabilitacji lub fizjoterapii.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.
1.2) Doświadczenie
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 usługi polegające na prowadzeniu rehabilitacji, fizjoterapii lub zajęć usprawniających obejmujących łącznie minimum 100 godzin świadczeń.
Przez jedną usługę Zamawiający rozumie świadczenie realizowane na podstawie jednej umowy.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu usług oraz dokumentów potwierdzających należyte wykonanie usług.
2) CZĘŚĆ II – GIMNASTYKA W BASENIE SOLANKOWYM (ZP.271.27.PS.2026.BC)
2.1) Zdolność zawodowa
Wykonawca wykaże, że dysponuje personelem skierowanym do realizacji zamówienia, obejmującym co najmniej:
a) lekarza rehabilitacji medycznej lub lekarza medycyny fizykalnej posiadającego:
• prawo wykonywania zawodu lekarza,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rehabilitacji lub medycyny fizykalnej;
b) fizjoterapeutę posiadającego:
• prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• co najmniej 1-roczne doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia rehabilitacji lub zajęć usprawniających.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.
2.2) Zdolność techniczna lub zawodowa – doświadczenie
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 usługi polegające na prowadzeniu rehabilitacji, terapii lub zajęć usprawniających obejmujących łącznie minimum 100 godzin zajęć.
Przez jedną usługę Zamawiający rozumie świadczenie realizowane na podstawie jednej umowy.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu usług oraz dokumentów potwierdzających należyte wykonanie usług.
CZĘŚĆ III – ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE ZMNIEJSZAJĄCE RYZYKO OSTEOPOROZY (ZP.271.28.PS.2026.BC)
3.1) Zdolność zawodowa
Wykonawca wykaże, że dysponuje personelem skierowanym do realizacji zamówienia, obejmującym co najmniej:
a) lekarza specjalistę rehabilitacji medycznej posiadającego:
• prawo wykonywania zawodu lekarza,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe;
b) fizjoterapeutę posiadającego:
• prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• co najmniej 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.
3.2) Doświadczenie
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 usługi polegające na prowadzeniu rehabilitacji, terapii lub zajęć usprawniających obejmujących łącznie minimum 100 godzin zajęć.
Przez jedną usługę Zamawiający rozumie świadczenie realizowane na podstawie jednej umowy.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu usług oraz dokumentów potwierdzających należyte wykonanie usług.
4) CZĘŚĆ IV – ZAJĘCIA REKREACYJNO-ZDROWOTNE (rejon 4 i 6) (ZP.271.29.PS.2026.BC)
4.1) Zdolność zawodowa
Wykonawca wykaże, że dysponuje personelem skierowanym do realizacji zamówienia obejmującym co najmniej:
a) jedną osobę posiadającą:
• co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w prowadzeniu grupowych zajęć ruchowych, rekreacyjnych, relaksacyjnych lub prozdrowotnych,
lub
• doświadczenie obejmujące przeprowadzenie minimum 50 godzin zajęć grupowych o charakterze ruchowym, rekreacyjnym, relaksacyjnym lub prozdrowotnym;
b) jedną osobę posiadającą:
• wykształcenie kierunkowe w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji lub wychowania fizycznego
lub
• kwalifikacje zawodowe uprawniające do prowadzenia zajęć ruchowych lub usprawniających.
Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji przez jedną osobę pod warunkiem spełniania wszystkich wymaganych warunków.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.
4.2) Doświadczenie wykonawcy
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wykonał lub wykonuje należycie co najmniej 2 usługi polegające na prowadzeniu:
• zajęć ruchowych,
• zajęć rekreacyjnych,
• zajęć prozdrowotnych,
• zajęć relaksacyjnych,
• warsztatów profilaktycznych
lub
• zajęć usprawniających,
obejmujących łącznie minimum:
• 100 godzin zajęć
lub
• 100 uczestników.
Przez jedną usługę Zamawiający rozumie świadczenie realizowane na podstawie jednej umowy.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu usług oraz dokumentów potwierdzających należyte wykonanie usług.
5) CZĘŚĆ V – WYKŁADY EDUKACYJNE ORAZ ĆWICZENIA Z ZAKRESU WZMACNIANIA MIĘŚNI DNA MIEDNICY (rejon 8) (ZP.271.30.PS.2026.BC)
5.1) Zdolność zawodowa
Wykonawca wykaże, że dysponuje personelem skierowanym do realizacji zamówienia obejmującym co najmniej jedną osobę posiadającą:
• wykształcenie lub kwalifikacje zawodowe w zakresie fizjoterapii, położnictwa, rehabilitacji lub terapii mięśni dna miednicy,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, terapii lub ćwiczeń związanych z profilaktyką zdrowotną kobiet lub terapią mięśni dna miednicy.
Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji przez jedną osobę pod warunkiem spełniania wszystkich wymaganych kwalifikacji.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.
5.2) Doświadczenie
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 usługi polegające na prowadzeniu:
• szkoleń,
• zajęć ruchowych,
• terapii,
• rehabilitacji,
• lub fizjoterapii kobiet,
obejmujących łącznie minimum 100 godzin zajęć.
Ocena spełniania warunku nastąpi na podstawie wykazu usług oraz dokumentów potwierdzających należyte wykonanie usług.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: jw.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 4. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
1) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1616 ze zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 4 do SWZ;
2) wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały zrealizowane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy – załącznik nr 5 do SWZ;
3) wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – załącznik nr 6 do SWZ;
4) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym złożonym wraz z ofertą – załącznik nr 7 do SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
XII. INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEGAJĄCYCH SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA (SPÓŁKI CYWILNE/ KONSORCJA)1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te, potwierdzają brak podstaw wykluczenia.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy, wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiany treści niniejszej Umowy wymagają pod rygorem nieważności zgody obu stron, z zachowaniem formy pisemnej.2. Zmiana postanowień zawartej Umowy jest możliwa w przypadkach opisanych poniżej, z zastrzeżeniem, iż strony Umowy wyraziły zgodę na wprowadzenie zmian, tj.:
a. w zakresie terminu lub wynagrodzenia, jeżeli powstała konieczność wprowadzenia zmian, wynikających z zaistnienia istotnej zmiany okoliczności, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy,
b. zmiany dotyczącą poprawy jakości świadczonej usługi pod warunkiem zachowania dotychczasowego wynagrodzenia,
c. jeżeli wystąpi uzasadniona obiektywna okoliczność zmiany terminu rozpoczęcia lub zakończenia wykonania przedmiotu umowy,
d. jeżeli nastąpi zmiana przepisów powszechnie obowiązujących mających wpływ na realizację przedmiotu umowy;
3. Zmiany dokonywane są poprzez złożenie wniosku o zmianę w formie pisemnej przez jedną ze Stron wraz z określeniem zmiany, podaniem uzasadnienia, czasu wykonania zmiany.
4. Strony Umowy zawierają stosowny aneks w celu dokonania zmian w niniejszej Umowie.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-15 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć poprzez platformę E-Zamówienia na stronach UZP
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-15 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:
Część 1 : Tak
Część 2 : Tak
Część 3 : Tak
Część 4 : Tak
Część 5 : Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.06.2026
- Termin składania ofert
- 15.06.2026 10:00
- Wartość umowy
- 107 400 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-15