Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Reklama zewnętrzna dla odcinka 3+Karolin
Zamawiający
METRO WARSZAWSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262673576
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Bannerstop sp. z o. o. | Katowice | 9542828349 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bannerstop sp. z o. o. (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 22462000-6)
Najniższa cena
3 799 PLN
Średnia cena
55 313 PLN
Najwyższa cena
244 701 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław | 3 | 37 753 PLN | 175 768 PLN |
| AMC GROUP Dziewońscy Spółka Jawna Lipowy Gaj 16 | 2 | 77 490 PLN | 77 490 PLN |
| EUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZ rzeszów | 2 | 182 410 PLN | 182 410 PLN |
| Media Consulting Agency Wrocław | 2 | 70 020 PLN | 63 437 PLN |
| PROMOBAY Brzoskowski Kamaj Sp. J. Poznań | 2 | 21 085 PLN | 42 170 PLN |
| BODMAN J. Maniak P. Maniak Sp.J. Tuchów | 2 | 48 078 PLN | 48 078 PLN |
| Proms Marcin Stępniewski Warszawa | 1 | 4 142 PLN | 755 778 PLN |
| Promsa Marcin Stępniewski Warszawa | 1 | 3 799 PLN | 40 000 PLN |
| EUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz Rzeszów | 1 | 244 701 PLN | 244 701 PLN |
| FPHU Natura Zenon Mizerek Słupsk | 1 | 21 418 PLN | 21 418 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego
2026-09-02 11:41:51Z
Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego
2026-09-02 11:41:51Z
Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego
2026-09-02 11:41:51Z
Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego
2026-09-02 11:41:51Z
Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego
2026-09-02 11:41:51Z
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka – II.
2026-09-01 10:04:08Z
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka – II.
2026-09-01 10:04:08Z
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka.
2026-08-11 08:57:18Z
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka.
2026-08-11 08:57:18Z
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka.
2026-08-11 08:57:18Z
Cała Polska — 36 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376442 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Reklama zewnętrzna dla odcinka 3+Karolin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: METRO WARSZAWSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015314592
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wilczy Dół 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-798
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam-eh@metro.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://postepowania.metro.waw.pl/servlet/HomeServlet
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44af7367-cfc1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376442
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00200264
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Reklama zewnętrzna dla odcinka 3+Karolin
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zgodnie z pkt 4.1-4.11 oraz 8.1-8.5 SWZ tj.:
4.1 Przedmiotem Zamówienia jest usługa pn. „Reklama zewnętrzna dla odcinka 3+Karolin”.
4.2 Przedmiot Zamówienia obejmuje wydrukowanie oraz zamontowanie na ogrodzeniach placów budów banerów informacyjnych dotyczących przyszłych stacji metra III etapu realizacji odcinka zachodniego II linii metra w Warszawie oraz Stacji Techniczno-Postojowej Karolin (3+ STP Karolin) w zakresie:
4.2.1 Podstawowym: 20 szt. banerów informacyjnych
4.2.2 Opcjonalnym: max. 60 szt. banerów informacyjnych
4.3 Przedmiot Zamówienia jest częścią projektu pn. „Budowa II linii metra wraz z zakupem taboru – etap III”. W przypadku otrzymania dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej, obejmującego Przedmiot Zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania wymogów związanych z promocją projektu, tj. zamieszczenia na banerach logo programu oraz informacji o udziale Unii Europejskiej we współfinansowaniu projektu.
4.4 Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp co oznacza, że gdy zajdzie taka potrzeba np. z powodu całkowitego zniszczenia eksponowanych banerów (nieobjętego gwarancją) lub konieczności montażu dodatkowych banerów, możliwy będzie wydruk dodatkowych banerów i ich montaż po cenie zawartej w ofercie wybranego Wykonawcy.
4.5 Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać
w ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
4.6 Opcjonalny zakres Przedmiotu Zamówienia został określony w pkt 4.2.2 SWZ i będzie realizowany wyłącznie po uprzednim otrzymaniu przez Wykonawcę powiadomienia e-mailem o decyzji skorzystania z prawa opcji.
4.7 Szczegółowy zakres prac objętych Przedmiotem Zamówienia określa Specyfikacja Techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ (dalej: „ST”).
4.8 Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj. SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz ze Wzorem Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
4.9 Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2022, poz. 1510 z późn. zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, osób wykonujących czynności w trakcie realizacji Przedmiotu Zamówienia, tj.:
4.9.1 druk banerów;
4.9.2 transport;
4.9.3 montaż banerów.
4.10 Powody niedokonania podziału zamówienia na części: art. 91 ust. 2 ustawy Pzp:
Z uwagi na charakter Przedmiotu Zamówienia, tj. wykonanie jednorodnego i integralnego dzieła, brak jest możliwości podziału zamówienia na części.
4.11 Wykonawca udzieli gwarancji na wykonany Przedmiot Zamówienia (zgodnie z warunkami określonymi w pkt V ppkt 4 i 5 ST) na okres 12 miesięcy lub dłuższy – zgodnie ze złożoną ofertą.
TERMIN WYKONANIA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
8.1 Termin realizacji Przedmiotu Zamówienia (termin realizacji umowy w zakresie podstawowym i opcjonalnym): 36 miesięcy od daty zawarcia umowy.
8.2 Zamawiający przekaże Wykonawcy Projekty graficzne banerów w zakresie podstawowym w terminie 5 dni roboczych od daty zawarcia umowy (dni robocze – dni kalendarzowe od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej).
8.3 Zamawiający przekaże Wykonawcy Projekty graficzne banerów w zakresie opcjonalnym w trakcie trwania umowy przy założeniu, że ostatnia partia banerów zlecona do wydrukowania w ramach prawa opcji zostanie przesłana do Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed końcem terminu realizacji umowy.
8.4 Wykonawca w ciągu 8 dni roboczych od dnia otrzymania projektów graficznych od Zamawiającego (dot. zamówienia podstawowego i zamówienia opcjonalnego), wydrukuje, dostarczy oraz zamontuje Przedmiot Zamówienia.
8.5 W przypadku wydrukowania banerów niezgodnie z przesłanymi przez Zamawiającego projektami, Wykonawca w ciągu 5 dni roboczych, od momentu zgłoszenia nieprawidłowości, wdrukuje, dostarczy oraz zamontuje banery wydrukowane poprawnie, zgodnie z uwagami Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bannerstop sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542828349
4.3.3.) Ulica: ul. T. Szewczenki 8
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-855
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 23910,95 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00329868/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 23910,95 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE