Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 239 205 PLN

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00353318

Numer referencyjny: DZA-DZAZZP.2610.35.2026

Zamawiający

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Piękna 20

00-549 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 7010902185

REGON: 382088467

Opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego: ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Softshell w kolorze granatowym, z nadrukiem logo KNF 30 2. Softshell w kolorze granatowym, z nadrukiem logo UKNF 50

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Jakość 40%

Część 2

Cena 60%
Jakość 40%

Część 3

Cena 60%
Jakość 40%

Część 4

Cena 60%
Jakość 40%

Część 5

Cena 60%
Jakość 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Media Consulting Agency Wrocław 8992249852
Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław 8992249852
Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław 8992249852
Media Consulting Agency Wrocław 8992249852
Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław 8992249852

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Media Consulting Agency (Wrocław) Umowa podpisana 25 724 PLN 25 724 PLN
2 Media Consulting Agency Irina Chicherina (Wrocław) Umowa podpisana 37 794 PLN 23 658 PLN
3 Media Consulting Agency Irina Chicherina (Wrocław) Umowa podpisana 37 712 PLN 37 794 PLN
4 Media Consulting Agency (Wrocław) Umowa podpisana 114 316 PLN 37 712 PLN
5 Media Consulting Agency Irina Chicherina (Wrocław) Umowa podpisana - 114 316 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 22462000-6 - Materiały reklamowe)

Najniższa cena

3 799 PLN

Średnia cena

55 313 PLN

Najwyższa cena

244 701 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław 3 37 753 PLN 175 768 PLN
AMC GROUP Dziewońscy Spółka Jawna Lipowy Gaj 16 2 77 490 PLN 77 490 PLN
EUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZ rzeszów 2 182 410 PLN 182 410 PLN
Media Consulting Agency Wrocław 2 70 020 PLN 63 437 PLN
PROMOBAY Brzoskowski Kamaj Sp. J. Poznań 2 21 085 PLN 42 170 PLN
BODMAN J. Maniak P. Maniak Sp.J. Tuchów 2 48 078 PLN 48 078 PLN
Proms Marcin Stępniewski Warszawa 1 4 142 PLN 755 778 PLN
Promsa Marcin Stępniewski Warszawa 1 3 799 PLN 40 000 PLN
EUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz Rzeszów 1 244 701 PLN 244 701 PLN
FPHU Natura Zenon Mizerek Słupsk 1 21 418 PLN 21 418 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Media Consulting Agency 25 724 PLN

2026-09-02 11:41:51Z

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Media Consulting Agency Irina Chicherina 37 794 PLN

2026-09-02 11:41:51Z

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Media Consulting Agency Irina Chicherina 37 712 PLN

2026-09-02 11:41:51Z

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Media Consulting Agency 114 316 PLN

2026-09-02 11:41:51Z

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Media Consulting Agency Irina Chicherina 114 316 PLN

2026-09-02 11:41:51Z

Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka – II.

PROMOBAY Brzoskowski Kamaj Sp. J. 7 345 PLN

2026-09-01 10:04:08Z

Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka – II.

PROMOBAY Brzoskowski Kamaj Sp. J. 34 825 PLN

2026-09-01 10:04:08Z

Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka.

FPHU Natura Zenon Mizerek 21 418 PLN

2026-08-11 08:57:18Z

Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka.

PROMOBAY Brzoskowski Kamaj Sp. j. 10 800 PLN

2026-08-11 08:57:18Z

Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych z logo Miasta Płocka.

Agencja Promocyjna "WENA" S.C. Jolanta Łyszkowska-Socha 15 375 PLN

2026-08-11 08:57:18Z

Cała Polska — 36 przetargów

Min: 3 137 PLN Średnia: 53 067 PLN Max: 244 701 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382088467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piękna 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-549

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@knf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.knf.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Nadzór nad rynkiem fnansowym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffe3574a-190a-4f52-b178-21ca574bcc7e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353318

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00167504/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Zakup materiałów promocyjnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffe3574a-190a-4f52-b178-21ca574bcc7e

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja odbywa się w języku polskim, przy użyciu Platformy e-Zamówienia lub poczty elektronicznej. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać
konto podmiotu »Wykonawca« na Platformie e-Zamówienia. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na Platformy e Zamówienia w zakładce
»Komunikacja« lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: zamowienia@knf.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy »Formularza ofertowego« udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia. Zalogowany Wykonawca, jest zobowiązany do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta i uzupełnienia
pozostałych informacji dotyczących wykonawcy /wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oferta powinna
być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem postaci elektronicznej w formacie danych .doc, .docx lub .pdf i podpisana
podpisem elektronicznym przez osobę/y upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy. Sposób złożenia Oferty,
w tym zaszyfrowania Oferty opisany został w Regulaminie Platformy e Zamówienia dostępnym oraz w „Instrukcji interaktywnej” pod
adresem:
https://media.ezamowienia.gov.pl/pod/2021/10/Oferty-5.2.pdf
Za datę złożenia oferty przyjmuje się datę jej przekazania na Platformie e-Zamówienia. Wykonawca może przed upływem terminu
składania oferty zmienić lub wycofać ofertę za pośrednictwem formularza do „złożenia”, „zmiany”, „wycofania oferty lub wniosku”
dostępnego na Platformie e-Zamówienia. Sposób zmiany i wycofania oferty został opisany w Regulaminie Platformy e-Zamówienia dostępnym oraz w „Instrukcji interaktywnej” pod adresem:
https://media.ezamowienia.gov.pl/pod/2021/10/Oferty-5.2.pdf

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Administratorem danych osobowych jest UKNF. Z Administratorem można się
kontaktować pisemnie, na adres siedziby lub pocztą elektroniczną na adres:knf@knf.gov.pl 2.Administrator wyznaczył Inspektora
Ochrony Danych („IOD”). Kontakt z IOD na adres Administratora. Z IOD można się kontaktować w sprawach dotyczących
przetwarzania danych osobowych. 3.Podstawą prawną i celem przetwarzania danych osobowych jest: a)art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tj.
niezbędność przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, wynikającego z ustawy z dnia
11.09.2019 ustawa Pzp w celu prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz jego rozstrzygnięcia, a także
udokumentowania postępowania ; b)art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tj. niezbędność przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego
ciążącego na Administratorze, wynikającego z ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w
związku z koniecznością archiwizacji dokumentacji; c)art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes Administratora
polegający na konieczności ustalania, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami. 4.Odbiorcami danych osobowych
będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy
Pzp, a także Prezes UZP, jako administrator danych osobowych użytkowników platformy e-zamówienia, na której UKNF prowadzi
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Może udostępniać dane osobowe także podmiotom uprawnionym do ich
otrzymania na podstawie odrębnych przepisów prawa lub umowy zawartej z Administratorem, w szczególności podmiotom
świadczącym usługi z zakresu informatycznego oraz w ramach przesyłanej korespondencji. 5.Administrator nie planuje przekazywać
danych osobowych odbiorcom w państwach trzecich (spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego) lub organizacjom
międzynarodowym.6.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, zgodnie z
obowiązującymi przepisami prawa oraz zarządzeniami wewnętrznymi określającymi czas przechowywania dokumentacji w Urzędzie
Komisji Nadzoru Finansowego. Dane osobowe zawarte w protokole postępowania i załącznikach do będą przechowywane, zgodnie
z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas
obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
obowiązywania umowy.7.Osobie, której dane dotyczą przysługuje: a)na podstawie art. 15 RODO – prawo dostępu do swoich danych
osobowych; b)na podstawie art. 16 RODO – prawo do sprostowania lub uzupełnienia swoich danych osobowych, przy czym
skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia
ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać
integralności protokołu postępowania oraz jego załączników; c)na podstawie art. 18 RODO – prawo żądania od Administratora
ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym
prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania
ześrodków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu
publicznego UE lub państwa członkowskiego, a także nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia; d)na podstawie art. 21 RODO – prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
w przypadku przetwarzania opartego na art. 6 ust. 1 lit. f RODO, z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją osoby, której dane dotyczą; e)prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Osobie, której dane dotyczą nie przysługuje: a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO – prawo do usunięcia danych osobowych; Ogłoszenie nr z dnia Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu -
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c) na podstawie art. 21 RODO – prawo sprzeciwu, wobec Ogłoszenie nr z dnia Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym
na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi przetwarzania danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Obowiązek podania przez Wykonawców danych osobowych bezpośrednio ich dotyczących oraz innych wymaganych danych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp,
związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, stosowanie do art. 22 RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZA-DZAZZP.2610.35.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 5

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Softshell w kolorze granatowym, z nadrukiem logo KNF 30
2. Softshell w kolorze granatowym, z nadrukiem logo UKNF 50

4.2.6.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego: ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Koszulka polo z haftowanym logo KNF lub UKNF (sygnet KNF lub UKNF) fason damski 40
2. Koszulka polo z haftowanym logo KNF lub UKNF (sygnet KNF lub UKNF) fason męski 60
3. Bluza rozpinanych z kapturem typu unisex z haftowanym logo KNF lub UKNF(sygnet) 100

4.2.6.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Plecak na laptopa z logo KNF 30
2. Plecak na laptopa z logo UKNF 60
3. Etui na laptopa (czarne) 13"-14" z logo KNF lub UKNF 100
4. Pokrowce na garnitur z logo KNF lub UKNF 50

4.2.6.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

18931100-5 - Plecaki

30237270-2 - Torby na komputery przenośne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Zestaw multitool, scyzoryk i latarka z logo KNF lub UKNF wraz z obwolutą z logo 50
2. Portfel męski basic z logo KNF lub UKNF wraz z pudełkiem z logo 50
3. Pióro kulkowe w eleganckim etui i obwolucie z logo KNF lub UKNF 100

4.2.6.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79971100-2 - Usługi introligatorskie

30192000-1 - Wyroby biurowe

18923200-7 - Portfele

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Głośnik bluetooth (mały) z logo KNF (30 szt.) i UKNF (70 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
2. Głośnik bluetooth (duży) z logo KNF lub UKNF wraz z obwolutą z logo 50
3. Alarm osobisty w formie breloka z logo KNF lub UKNF wraz z pudełkiem z okienkiem 300
4. Powerbank z opcją ładowania indukcyjnego z logo KNF (50 szt.) i UKNF (50 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
5. Powerbank ultra-thin magnetyczny z logo KNF (30 szt.) i UKNF (70 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
6. Ładowarka indukcyjna 3w1 z logo KNF (30 szt.) i UKNF (70 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
7. Latarka do kluczy z logo KNF lub UKNF 500
8. Samochodowy uchwyt z ładowarką Magsafe indukcyjną 15 W z logo KNF lub UKNF wraz z obwolutą z logo 50

4.2.6.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30237280-5 - Akcesoria zasilające

32342412-3 - Głośniki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Załączniku nr 3 do SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Aktualne na dzień składania
ofert oświadczenie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w Załączniku nr 3 do SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

I część
 Dla oceny ofert w kryterium „Jakość” dla Części I, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbkę materiału promocyjno-konferencyjnego opisanego w pkt 12.1.5.1. (1 próbka dla wskazanej pozycji materiałów).
 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbki dla Części I, posiadającej nadruk innej treści niż wskazana w SWZ, umiejscowiony w innym miejscu aniżeli wskazano w SWZ, jednakże naniesiony tą samą techniką, która będzie zastosowana przy umieszczaniu nadruków na przedmiocie zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbki materiału promocyjno-konferencyjnego dla Części I w innym rozmiarze niż wskazany w SWZ.

II Część
 Dla oceny ofert w kryterium „Jakość” dla Części II, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbki materiałów promocyjno-konferencyjnych opisane w pkt. 12.1.6.1. (po 1 próbce dla wskazanych pozycji materiałów).
 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbek dla Części II posiadających znakowanie innej treści niż wskazana w SWZ, umiejscowiony w innym miejscu aniżeli wskazano w SWZ, jednakże naniesiony tą samą techniką, która będzie zastosowana przy umieszczaniu znakowania na przedmiocie zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.

III część
 Dla oceny ofert w kryterium „Jakość” dla Części III, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbkę materiału promocyjno-konferencyjnego opisanego w pkt. 12.1.7.1. (1 próbka dla wskazanego materiału).
 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbki dla Części III, posiadającej znakowanie innej treści niż wskazana w SWZ, umiejscowione w innym miejscu aniżeli wskazano w SWZ, jednakże naniesione tą samą techniką, która będzie zastosowana przy umieszczaniu znakowania na przedmiocie zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.


IV część
 Dla oceny ofert w kryterium „Jakość” dla Części IV, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbkę materiału promocyjno-konferencyjnego opisanego w pkt 12.1.8.1. i 12.1.8.2. (1 próbka materiałów w postaci zestawu).
 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbek dla Części IV, posiadających znakowanie innej treści niż wskazana w SWZ, umiejscowiony w innym miejscu aniżeli wskazano w SWZ, jednakże naniesiony tą samą techniką, która będzie zastosowana przy umieszczaniu znakowania na przedmiocie zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.


część V
 Dla oceny ofert w kryterium „Jakość” dla Części V, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą próbki materiałów promocyjno-konferencyjnych, opisanych w pkt 12.1.9.1. i 12.1.9.5.( po 1 próbce dla wskazanych pozycji materiałów).
 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbek dla Części V, posiadających znakowanie innej treści niż wskazana w SWZ, umiejscowiony w innym miejscu aniżeli wskazano w SWZ, jednakże naniesionych tą samą techniką, która będzie zastosowana przy umieszczaniu znakowania na przedmiocie zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.

 Zamawiający dopuszcza dołączenie próbek dla Części I,II III, IV i V bez znakowania jeżeli Wykonawca nie posiada na stanie oferowanego modelu z naniesionym znakowaniem.
 Próbki dla Części I,II III, IV i V muszą zostać dostarczone do Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. Próbki należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego przy ul. Pięknej 20

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Szczegółowe zmiany Umowy zostały zawarte w Załączniku nr 2A, 2B, 2C i 2D i 2E do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-05 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma eZamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-05 13:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.07.2026
Termin składania ofert
11.08.2026 08:00
Wartość umowy
239 205 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 22462000-6 - Materiały reklamowe
22462000-6 (Materiały reklamowe) 18400000-3 (Odzież specjalna i dodatki) 18931100-5 (Plecaki) 30237270-2 (Torby na komputery przenośne) 79971100-2 (Usługi introligatorskie) 30192000-1 (Wyroby biurowe) 18923200-7 (Portfele) 30237280-5 (Akcesoria zasilające) 32342412-3 (Głośniki) 18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

Okres realizacji

20 dni