Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 199 958 PLN

„Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00308992

Numer referencyjny: NZI.261.17.2026

Zamawiający

ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

ul. Tadeusza Kościuszki 138

40-523 Katowice, Śląskie

NIP: 6340015570

REGON: 003545711

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach” 2. Lokalizacja - Województwo śląskie, miasto Katowice, Katowicki Park Leśny; działka o numerze 1/18, KM 69, Obręb 0002 Dz. Bogucice-Zawodzie; Właściciel – Miasto Katowice. 3. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest remont alejki na wyznaczonym odcinku w Katowickim Parku Leśnym. 4. Zakres robót obejmuje demontaż istniejącej alejki asfaltowej w wyznaczonym zakresie oraz schodów terenowych i pochylni z kostki betonowej wraz z podbudową i wykonanie nowej alejki przeznaczonej do ruchu pieszych, rowerzystów i samochodów służb parkowych. Alejka o nawierzchni mineralnej połączy główną aleję od strony południowej i wschodniej oraz wyremontowane schody po stronie północnej, na śladzie istniejącej alejki. Przebudowywana alejka o nawierzchni przepuszczalnej o szerokości 250cm ujęta będzie w krawężniki betonowe 8x30x100. Obrzeża należy stabilizować poprzez punktowe betonowanie, co zwiększy możliwość omijania istniejących korzeni. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ, w tym: 1) Przedmiar robót, 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ, 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane w miesiącach 25%
Termin wykonania liczony w tygodniach 15%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Robót Inżynieryjnych i Prefabrykatów Betonowych Grażyna Stajer Katowice 6340079989

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Robót Inżynieryjnych i Prefabrykatów Betonowych Grażyna Stajer (Katowice) Umowa podpisana 199 958 PLN 199 958 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych)

Najniższa cena

105 974 PLN

Średnia cena

335 715 PLN

Najwyższa cena

1 212 780 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BOTIKA s.c. Rafał Pieszczoch Barbara Pieszczoch Katowice 3 220 273 PLN 660 820 PLN
Pawerol Andrzej Staśkiewicz Katowice 2 139 211 PLN 139 211 PLN
KONTRASTAL Sp. z o.o., Piekary Śląskie 2 111 161 PLN 111 161 PLN
D.B.W. DROGI BYDOWY WYBURZENIA Sp. z o.o. Świętochłowice 1 196 546 PLN 196 546 PLN
ERSO SP. Z O.O. Inowrocław 1 - -
RAK INVEST Tomasz Rak Myszków 1 479 085 PLN 479 085 PLN
PRO-MB Michał Bil Chorzów 1 - -
Zakład Robót Inżynieryjnych i Prefabrykatów Betonowych Grażyna Stajer Katowice 1 199 958 PLN 199 958 PLN
„REMONT-EX” Sp. z o.o. Rybnik 1 - -
RAF GROUP Rafał Górski Zawiercie 1 472 721 PLN 472 721 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Zielone Załęże - wybieg dla psów przy ulicy Pośpiecha w Katowicach”

AKB PROSPEKT Sp. z o.o. 219 659 PLN

2026-08-28 09:48:02Z

„Modernizacja Skweru Krzysztofiaka w Katowicach”

PAWEROL Andrzej Staśkiewicz 172 000 PLN

2026-08-27 08:58:00Z

„Nowy klimatyczny plac zabaw w Parku Zadole w Katowicach”

PRO-MB Michał Bil 864 654 PLN

2026-08-26 09:56:01Z

„Modernizacja alejki łączącej velostradę z rolkostradą w Katowicach”

ZAKŁAD ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I PREFABRYKATÓW BETONOWYCH GRAŻYNA STAJER 217 298 PLN

2026-08-19 08:49:05Z

Rozbudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 50 im. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Starzyńskiego 10, 42-224 Częstochowa – ponowne postępowanie

P.H.U. GRUMIX Karolina Przepióra-Gruda 1 212 780 PLN

2026-08-18 08:07:52Z

Park linowy dla dzieci przy Szkole Podstawowej nr 4

”Braty i Kompany” s.c. Wojciech Trzebunia, Maciej Trzebunia 218 571 PLN

2026-08-12 05:47:36Z

Eko-strefy - zagospodarowanie terenów poprzemysłowych w Zebrzydowicach, w Gminie Zebrzydowice

„REMONT-EX” Sp. z o.o. -

2026-08-10 12:02:12Z

„Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach”

Zakład Robót Inżynieryjnych i Prefabrykatów Betonowych Grażyna Stajer 199 958 PLN

2026-08-03 08:34:04Z

Zabudowa zjeżdżalni całorocznych oraz górki saneczkarskiej przy ZSO w Pawłowicach przy ul. Pukowca 5 w ramach zadania pn.: „Górka zimowa w Osiedlu Pawłowice”

BUD-ROL Dawid Reclik 429 841 PLN

2026-07-28 07:32:02Z

I etap robót budowlanych budowy elementów małej architektury na działce nr ew. 12/24 (...) 42-400 Zawiercie w ramach (...) ,,Zagospodarowanie terenu działki nr ew. 12/24 przy ul. Sienkiewicza”.

RAF GROUP Rafał Górski 472 721 PLN

2026-07-24 12:30:54Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 37 527 PLN Średnia: 924 089 PLN Max: 10 844 049 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee0cb45c-8a72-404a-88b2-10ff71ebddca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106503/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zzm.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zzm.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z Rozdziałem VIII SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): tak

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: NZI.261.17.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Remont alejki w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach”
2. Lokalizacja - Województwo śląskie, miasto Katowice, Katowicki Park Leśny; działka o numerze 1/18, KM 69, Obręb 0002 Dz. Bogucice-Zawodzie; Właściciel – Miasto Katowice.
3. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest remont alejki na wyznaczonym odcinku w Katowickim Parku Leśnym.
4. Zakres robót obejmuje demontaż istniejącej alejki asfaltowej w wyznaczonym zakresie oraz schodów terenowych i pochylni z kostki betonowej wraz z podbudową i wykonanie nowej alejki przeznaczonej do ruchu pieszych, rowerzystów i samochodów służb parkowych. Alejka o nawierzchni mineralnej połączy główną aleję od strony południowej i wschodniej oraz wyremontowane schody po stronie północnej, na śladzie istniejącej alejki. Przebudowywana alejka o nawierzchni przepuszczalnej o szerokości 250cm ujęta będzie w krawężniki betonowe 8x30x100. Obrzeża należy stabilizować poprzez punktowe betonowanie, co zwiększy możliwość omijania istniejących korzeni.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ, w tym: 1) Przedmiar robót, 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ, 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający oceni i porówna oferty złożone przez Wykonawców niewykluczonych z udziału w postępowaniu i niepodlegające odrzuceniu na podstawie art. 226 ust 1 ustawy Pzp.
2. Oferty oceniane będą w oparciu o zasady i kryteria zawarte w SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane w miesiącach

4.3.6.) Waga: 25

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania liczony w tygodniach

4.3.6.) Waga: 15

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. sytuacja ekonomiczna lub finansowa:
W celu potwierdzenia spełnienia warunku dotyczącego sytuacji ekonomicznej i finansowej Zamawiający wymaga posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia z sumą gwarancyjną nie mniejszą niż: 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100),
2. zdolność techniczna lub zawodowa:
1) Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie 1 robotę budowlaną związaną z wykonaniem prac o takim samym lub podobnym charakterze polegającym na wykonaniu prac budowlanych dotyczących wykonywania różnych nawierzchni i montażowych np.: elementów małej architektury o wartości co najmniej 100.000,00 zł brutto (sto tysięcy złotych 00/100). Nie dopuszcza się sumowania zamówień o mniejszej wartości w celu uzyskania żądanej wartości.
2) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował osobą posiadającą uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej do kierowania robotami budowlanymi w specjalności ogólnobudowlanej adekwatne do robót budowlanych objętych zakresem zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2026r. poz. 524 z późn. zm.) i rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2019r. poz. 831) lub im odpowiadające, ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta będzie pełnić funkcję Kierownika budowy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania (według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 2 do SWZ).
2. Oświadczenie (Załącznik Nr 6 do SWZ) Wykonawcy/ Podmiotu o:
- niezaleganiu z opłacaniem podatków i opłat wobec urzędu skarbowego, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat, wykonawca składa Oświadczenie wraz z dokumentami potwierdzającymi, że przed upływem terminu składania ofert, wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
- niezaleganiu z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne wobec ZUS lub KRUS, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wykonawca składa Oświadczenie wraz z dokumentami potwierdzającymi, że przed terminem składania ofert dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
- braku wydania wobec niego prawomocnego wyroku sądu lub ostatecznej decyzji administracyjnej o zaleganiu z uiszczaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne albo - w przypadku wydania takiego wyroku lub decyzji - dokumentów potwierdzających dokonanie płatności tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami lub zawarcie wiążącego porozumienia w sprawie spłat tych należności;
- braku orzeczenia wobec niego tytułem środka zapobiegawczego zakazu ubiegania się o zamówienia publiczne;
- niezaleganiu w opłacaniu podatków i opłat lokalnych, o których mowa w ustawie o podatkach i opłatach lokalnych (tj. Dz. U. z 2025r. poz. 707 z późn.zm.).
3. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik Nr 9 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 3 do SWZ).
2. Wykaz robót (Załącznik Nr 4 do SWZ) wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem w formie tabeli ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty – zgodnie z zapisami w Rozdziale XVII pkt 3.2 ppkt 1).
Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji potwierdzających dokumentów.
3. Wykaz osób (Załącznik Nr 5 do SWZ), które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia. Osoby te muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje do wykonania zamówienia. Posiadać ważne uprawnienia do kierowania robotami będącymi przedmiotem zamówienia oraz poświadczoną przynależność Izby Samorządu Zawodowego - zgodnie z zapisami w Rozdziale XVII pkt 3.2 ppkt 2).
4. Dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę minimum 200.000,00 złotych (dwieście tysięcy złotych 00/100).

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Pełnomocnictwo - w przypadku dokonywania czynności związanych ze złożeniem wymaganych dokumentów przez osobę(y) (podpisującą ofertę w imieniu Wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia, ustanowioną do reprezentowania go w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego)nie wymienioną w dokumencie rejestracyjnym (ewidencyjnym) Wykonawcy lub jeżeli umocowanie nie wynika z przepisów prawa lub innych złożonych dokumentów, Zamawiający wymaga złożenia (wraz z Ofertą) oryginału Pełnomocnictwa w formie elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym osoby (lub osób) uprawnionej do udzielania pełnomocnictwa.
2. Kosztorys ofertowy sporządzony metodą kalkulacji szczegółowej lub uproszczonej, wykazując koszty jednostkowe, złożony zgodnie z art. 63 ustawy Pzp tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3. Oświadczenie w zakresie wypełnienia obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub 14 RODO – (Załącznik Nr 7 do SWZ).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

zgodnie z Rozdziałem XIX pkt 4 SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

wskazane w § 11 wzoru umowy stanowiącym Załącznik Nr 11 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-15 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zzm.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-15 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-13

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2026
Termin składania ofert
15.07.2026 08:00
Wartość umowy
199 958 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych) 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Okres realizacji

112 dni