Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 09:00 (Jutro)

Remont budynków magazynowo – warsztatowych wraz z zapleczem biurowo socjalnym (2).

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00400530

Numer referencyjny: BZP.272.37.2026

Zamawiający

POWIAT LUBIŃSKI

ul. Jana Kilińskiego 12B

59-300 Lubin, Dolnośląskie

NIP: 6922340500

REGON: 390647222

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont budynków magazynowo - warsztatowych wraz z zapleczem biurowo - socjalnym. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlano-instalacyjne obejmujące roboty ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, roboty sanitarne, roboty instalacyjne (elektryczne i niskoprądowe) w Budynku A oraz roboty budowlano-instalacyjne obejmujące roboty ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, roboty instalacyjne (elektryczne i niskoprądowe) Budynku B.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
okres gwarancji na roboty budowlane 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

35 PLN

Średnia cena

2 153 793 PLN

Najwyższa cena

25 947 765 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Robert Linkiewicz RLD Instalacje Siedlęcin 3 149 633 PLN 448 900 PLN
TEL-BRUK Radosław Telenga Częstochowa 2 - -
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław 2 6 229 235 PLN 6 229 235 PLN
PBHU Progres Piotr Pasturczak Wałbrzych 2 1 360 839 PLN 1 360 839 PLN
MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski Jeżów Sudecki 2 742 501 PLN 742 501 PLN
WASROB Sp. z o.o. Grodków 2 - -
ELEKTROTIM SA Wrocław 2 352 000 PLN 704 001 PLN
ATTIS Tomasz Obrzut Krużlowa Wyżna, Stara Wieś 2 - -
Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX" Boronów 1 3 941 093 PLN 3 941 093 PLN
ABM ZGORZELEC I Sp. z o.o. Sp. Kom. Jędrzychowice 113 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przebudowa dróg lokalnych wraz z mostami na terenie Gminy Lubawka - sołectwo Chełmsko Śląskie oraz miasto Lubawka

Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski -

2026-09-02 08:56:14Z

Remont pomieszczenia parteru budynku przy ul. Wilczyckiej 12 w m. Kiełczów

WJK INFRASTRUKTURA 221 637 PLN

2026-09-02 08:35:14Z

Przebudowa ulicy Dworcowej wraz z okolicą byłego dworca PKP w CZĘŚCI „C” Browar w ramach projektu „Przystanek Kowary - Intermodalne Centrum Przesiadkowo-Przystankowe”

MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski 742 501 PLN

2026-09-02 07:16:52Z

Transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w Gminie Świebodzice

PBHU Progres Piotr Pasturczak 1 360 839 PLN

2026-09-02 07:00:02Z

Renowacja stawu w Żółkiewce wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego Dz. Nr. 161/1 i 160.

ATJ Budownictwo Sp. z o.o. 217 270 PLN

2026-09-02 06:06:40Z

Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2075D nad rzeką Bystrzyca w m. Mietków

SAWEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 1 667 019 PLN

2026-09-02 05:20:13Z

„WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO ORAZ RYNIEN I RUR SPUSTOWYCH W BUDYNKU MIESZKALNYM W ŚCINAWCE DOLNEJ 17 - etap II”.

PPHU Edyta Ceda -

2026-09-01 17:14:43Z

Zagospodarowanie terenu sportowego i rekreacyjnego w Ruszowie w tym montaż urządzenia o wysokości do 1m na dz.nr 217/6

Skate Arena Sp. z o.o. -

2026-09-01 11:40:06Z

Park Mostów II – Modernizacja terenu wokół budynku Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu

ABM ZGORZELEC I Sp. z o.o. Sp. Kom. -

2026-09-01 11:38:02Z

Remont budynku gospodarczego w zakresie wymiany pokrycia dachowego i remontu elewacji znajdującego się w miejscowości Gościsław, gm. Udanin, powiat średzki, dz. nr 282/12, 282/13

TOMBUD Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Dubyk Tomasz 450 000 PLN

2026-09-01 11:18:31Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont budynków magazynowo – warsztatowych wraz z zapleczem biurowo socjalnym (2).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynków magazynowo – warsztatowych wraz z zapleczem biurowo socjalnym (2).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-146ed5b9-ccc5-4861-be42-72f2ddde1312

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024041/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont budynków magazynowo – warsztatowych wraz z zapleczem biurowo socjalnym (2)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-lubin/demand/314240/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy
użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną
(Dz.U. z 2024 r. poz. 1513 ze zm.) - za pośrednictwem Platformy dostępnej bezpłatnie pod adresem https://powiatlubin.
ezamawiajacy.pl, poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1 Zgłoszenie do postępowania wymaga
zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Starostwa Powiatowego w Lubinie pod adresem https://powiatlubin.
ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl
2 Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl,
gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując
kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje
regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”.
3 Rejestracja konta następuje automatycznie poprzez podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym,
osobistym lub profilem zaufanym) lub poprzez kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu, a jeżeli użytkownik nie
podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie, konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych.
W związku z tym zamawiający zaleca wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia Oferty w
postaci elektronicznej.
4 Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym, a
Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Za datę przekazania zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania za
pośrednictwem sekcji „Wiadomości”.
5 Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca
winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego pod nr tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze,
w godzinach 9.00-17.00) e mail: oneplace@marketplanet.pl.
6 Zamawiający zgodnie z § 2 ust. 1 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania
informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452) - zwane dalej „Rozporządzeniem" określa
dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako:
a) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES,
b) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W
związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem.
7 Zamawiający, zgodnie z § 3 ust. 1 ww. Rozporządzenia określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę
na Platformie Zakupowej tj.:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
b) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów
operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet
Explorer minimalnie wersja 10.0;
d) włączona obsługa JavaScript;
e) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
8 Zamawiający zgodnie z § 3 ust. 1 ww. Rozporządzenia, określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości
do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, doc, xls, docx, xlsx,, jpg, jpeg, tif, tiff, zip, 7z, xml, XMLsig, XAdES, CAdES.
Pozostała część Wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej z powodu ograniczonej liczby znaków
została umieszczona w Sekcji IX -Informacje dodatkowe

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem I pkt 7 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.272.37.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont budynków magazynowo - warsztatowych wraz z zapleczem biurowo - socjalnym. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlano-instalacyjne obejmujące roboty ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, roboty sanitarne, roboty instalacyjne (elektryczne i niskoprądowe) w Budynku A oraz roboty budowlano-instalacyjne obejmujące roboty ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, roboty instalacyjne (elektryczne i niskoprądowe) Budynku B.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp (zamówienia podobne). Zakres tego zamówienia obejmować będzie kwotę do 30% wartości zamówienia podstawowego i polegać będzie na wykonaniu prac podobnych do zakresu zamówienia podstawowego. Warunki, na jakich zostaną udzielone te roboty budowlane zostały określone w umowie podstawowej w szczególności: w zakresie okresów gwarancji, wysokości kar umownych i obowiązków stron pod warunkiem, że wystąpi potrzeba ich realizacji, a Zamawiający będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi na ich wykonanie. Cena za wykonanie robót podobnych zostanie ustalona podczas negocjacji na podstawie kosztorysu ofertowego przedstawionego przez Wykonawcę. Zakres zamówień podobnych będzie odpowiadał zakresowi określonemu w Rozdziale II pkt 1 SWZ.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji na roboty budowlane

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zdolność techniczna lub zawodowa.
Posiadanie odpowiedniego doświadczenia:
Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia przedmiotowy warunek jeżeli posiada doświadczenie w realizacji zadań o charakterze i złożoności porównywalnej z zakresem przedmiotu zamówienia
i wykaże, że wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 1 zamówienie
o wartości nie mniejszej niż 200.000,00 zł brutto, w zakresie budowy, przebudowy lub remontu budynku sklasyfikowanego w grupie 112, 113, 121, 122, 123, 125 lub 126 w tabeli nr III pn. Podział obiektów budowlanych na grupy zawartej w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 1999 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych (PKOB) (Dz. U. z 1999, nr 112, poz. 1316 ze zm.).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z art. 274 ust. 1ustawy Pzp Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia podmiotowych środków
dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia, tj.: oświadczenia potwierdzającego aktualność informacji zawartych w oświadczeniu,
o którym mowa w Rozdziale V pkt 1.2 SWZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego w Rozdziale IV pkt 2 SWZ – wg Załącznika nr 5 do SWZ,
W przypadku gdy ofertę złożył wykonawca, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów
udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 Pzp, Zamawiający żąda również dokumentów, o których mowa w Rozdziale V, pkt 2.1 a) SWZ dotyczących tych podmiotów, potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia, tj.:
a) wykazu wykonanych robót budowlanych wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty budowlane zostały wykonane – wg Załącznika nr 6 do SWZ,
b) dowodów (referencji) określających, czy roboty budowlane wyszczególnione w Załączniku nr 6 do SWZ zostały wykonane należycie.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1 Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2 Wykonawcy występujący wspólnie ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3 Jeżeli oferta Wykonawców występujących wspólnie została wybrana, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy
w sprawie zamówienia publicznego, kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
4 W przypadku złożenia oferty wspólnej, żaden z wykonawców występujących wspólnie nie może podlegać wykluczeniu, o
którym mowa w Rozdziale IV pkt 2 SWZ.
5 W przypadku złożenia oferty wspólnej warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w Rozdziale IV pkt 3 SWZ
zostają spełnione łącznie przez wszystkie podmioty składające ofertę wspólnie.
6 Wszelka korespondencja prowadzona będzie przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem, za pośrednictwem
platformy zakupowej na adres wskazany przy rejestracji konta wykonawcy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany (aneksowania) umowy w przypadku okoliczności, których strony nie mogły wcześniej przewidzieć, a powodują one, że realizacja przedmiotu umowy na warunkach w niej zawartych nie będzie możliwa, przez:
a) konieczność usunięcia błędów lub wprowadzenia istotnych zmian w dokumentacji projektowej lub konieczność wykonania dodatkowego projektu, jeżeli okoliczności te wynikają z sytuacji, za które Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności,
b) w przypadku konieczności wykonania robót zamiennych, dodatkowych lub podobnych mogących mieć wpływ na termin realizacji umowy,
c) ponadprzeciętnego czasu trwania procedur administracyjnych, mającego wpływ na termin wykonania, co nie wynika z winy Wykonawcy,
d) w przypadku wystąpienia ewentualnych nieprzewidzianych w dokumentacji projektowej kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu,
e) w przypadku wystąpienia szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających prowadzenie robót – jedynie za zgodą Zamawiającego,
f) w przypadku zmiany prawa podatkowego – w zakresie zmiany podatku VAT na roboty objęte umową,
g) w przypadku dopuszczalnej prawem zmiany stron umowy, ich przekształcenia lub zmiany oznaczenia stron umowy,
h) w przypadku zmian dopuszczonych przepisami prawa w szczególności art. 455 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych,
i) w przypadku wystąpienia siły wyższej, to znaczy niezależnego od Stron losowego zdarzenia zewnętrznego o charakterze nadzwyczajnym, które było niemożliwe do przewidzenia w momencie zawarcia umowy i któremu nie można było zapobiec mimo dochowania należytej staranności m.in.: pożar, pandemia, zalanie, epidemia i inne klęski żywiołowe, nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej lub innych mediów niezbędnych do realizacji, przerwy w łańcuchach dostaw towarów spowodowane stanem epidemii, wojny, wprowadzenia stanów nadzwyczajnych, zamknięcia granic, niedoborem komponentów lub podzespołów, itp.
2. Zmiany mogą dotyczyć wszystkich istotnych postanowień umowy w tym w szczególności w zakresie wysokości wynagrodzenia, terminu realizacji, harmonogramu.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 11:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

c.d Wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej:
9 Zamawiający zgodnie z § 3 ust. 1 ww. Rozporządzenia określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.:
a) plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany –
format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po
upływie terminu otwarcia ofert.
b) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z Głównym Urzędem Miar, który udostępnia poprzez Internet usługę umożliwiającą
synchronizację czasu w systemach komputerowy z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane)

Okres realizacji

60 dni