Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 141 881 PLN

Remont chodnika w ulicy Parkowej w Ełku

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00294495

Numer referencyjny: O-ZP.271.24.2026

Zamawiający

Gmina Miasto Ełk

Marsz. Józefa Piłsudskiego 4

19-300 Ełk, Warmińsko-mazurskie

NIP: 8481825438

REGON: 790671076

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Roboty obejmują wykonanie remont nawierzchni betonowych na ciągach pieszych po stronie prawej ulicy. 1. Zakres remontu : a) nawierzchnia z kostki betonowej - roboty przygotowawcze i pomiarowe, oznakowanie robót, dostarczenie przez wykonawcę materiałów na teren robót, przygotowanie podbudowy z zagęszczeniem mechanicznym poszczególnych warstw, ułożenie nawierzchni z kostki betonowej, kamiennej lub płytki betonowej na podsypce cementowo-piaskowej gr.5 cm z zachowaniem niwelety drogi, zagęszczenie mechaniczne, wypełnienie spoin piaskiem; b) ustawienie krawężnika betonowego – roboty przygotowawcze i pomiarowe, oznakowanie robót, dostarczenie przez wykonawcę materiałów na teren robót, wykonanie koryta pod krawężnik, wykonanie ławy betonowej, ustawienie krawężnika na ławie betonowej z zachowaniem niwelety drogi; c) ustawienie obrzeża betonowego – roboty przygotowawcze i pomiarowe, oznakowanie robót, dostarczenie materiałów na teren robót, wykonanie koryta pod obrzeże, ustawienie obrzeża betonowego na podsypce cementowo-piaskowej z zachowaniem niwelety drogi; Szacunkowy zakres ilościowy przedstawia się następująco: • rozebranie krawężnika betonowego 20x30x100cm z ławą betonową i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 8 mb. • rozebranie krawężnika betonowego 15x30x100cm z ławą betonową i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 4 mb. • rozebranie istniejącego obrzeża betonowego 6x20x100 cm i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 477 mb. • rozebranie nawierzchnia z kostki betonowej gr. 6cm i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 569 m2 • ustawienia obrzeża betonowego 8x30x100 cm na podsypce cementowo -piaskowej (1:4) 477 mb. • ustawienie krawężnika betonowego 15x22x100 cm na ławie betonowej - 2 mb • ustawienie krawężnika betonowego 15x30x100 cm na ławie betonowej - 2 mb • ustawienie krawężnika betonowego 20x22x100 cm na ławie betonowej - 4 mb • ustawienie krawężnika betonowego 20x30x100 cm na ławie betonowej - 4 mb • przełożenie nawierzchni z kostki lub płytki betonowej na podsypce cementowo - piaskowej (1:4) gr. 4cm – 12,00 m2 uzupełnienie humusem szer. 20cm. i gr. 10 cm. przy obrzeżu lub krawężniku betonowym wraz z obsianiem trawą - 240,00 m2 • nawierzchnia z kostki betonowej gr. 6cm. ( cegiełka fazowa kolor szary) na podsypce cementowo-piaskowej ¼ gr. 5 cm - 528,00m2 Wykonawca powinien przeanalizować załączone dokumenty (załącznik graficzny – załącznik nr 1 do SWZ) oraz okres wykonywania remontu czyli okres letni w którym przewidziano duża ilość imprez masowych i przygotować ofertę cenową w oparciu o własną analizę, tj. cena nie podlega zmianie w trakcje realizacji. W cenie oferty należy uwzględnić wszelkie koszty związane z realizacją zadania. Wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnie skalkulowanej ceny lub pominięcia robót niezbędnych do wykonania umowy. Załączony przedmiar jest jedynie pomocą do skalkulowania ceny, należy traktować go jako przykładowy i nie stanowi podstawy do dalszych rozliczeń. Umowa jest ryczałtowa. 2. Gwarancja: Minimalny wymagany okres gwarancji: 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego. 3. Główny kod CPV 45000000-7 Roboty budowlane 4. Dodatkowy kod CPV 45233142-6 roboty w zakresie naprawy dróg

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SINS Sp. z o. o., Ruciane – Nida 527392874

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SINS Sp. z o. o., (Ruciane – Nida) Umowa podpisana 141 881 PLN 141 881 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

29 791 PLN

Średnia cena

1 715 165 PLN

Najwyższa cena

14 927 462 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SORTED SP. Z O. O. Chyliczki 5 - -
WARMIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "ROMBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Olsztyn 4 - -
Jan Fronczak Zakład Usługowo Handlowy FRONTDOM Krzynowłoga Mała 3 - -
DS.KONSTRUKTION Sp. z o. o. Olsztyn 3 - -
Spółdzielnia Wielobranżowa NIEGOCIN Giżycko 2 682 500 PLN 682 500 PLN
Rantech Sp. z o.o. Olsztyn 2 395 122 PLN 790 243 PLN
STRATON GROUP Sp. z o.o. Olsztyn 2 790 848 PLN 1 581 696 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SANDER" Rafał Trzpioła Elbląg 2 - -
Budowa i Utrzymanie Dróg Robert Juszczyński Olsztyn 2 - -
Dariusz Załuska Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe Ostrołęka 2 13 713 385 PLN 13 713 385 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Adaptacja budynku gospodarczego na cele magazynowe

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. 430 515 PLN

2026-09-01 07:39:36Z

Utworzenie nowych miejsc w instytucji opieki dla dzieci do lat 3 w ramach Programu "AKTYWNY MALUCH 2022-2029"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. -

2026-08-31 12:20:42Z

Rozbiórka budynku po byłej kotłowni przy ulicy Północnej 8 oraz zagospodarowanie terenu

ADpol Usługi Remontowo-Budowlano-Dekarskie Adam Koziatek 80 000 PLN

2026-08-28 11:14:06Z

Budowa 24-rodzinnego budynku na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7, przy ul. Struga w Bartoszycach.

Frontdom Sp. z o. o. 7 349 000 PLN

2026-08-28 09:04:21Z

Modernizacja Stadionu Miejskiego oraz infrastruktury sportowej w miejscowości Reszel

Karol Szymon Siłkowski ,,ARS" -

2026-08-27 11:33:33Z

„Remont, modernizacja i wyposażenia Oddziału Wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Kętrzynie w celu dostosowania do wymogów określonych przepisami w formule "zaprojektuj – wybuduj i wyposaż".

Dariusz Załuska Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe 13 713 385 PLN

2026-08-27 11:01:04Z

Remont chodnika w ulicy Parkowej w Ełku

SINS Sp. z o. o., 141 881 PLN

2026-08-26 12:03:07Z

Modernizacja Placu Zabaw przynależnego do Żłobka Miejskiego przy ul. Garnizonowej w Dobrym Mieście wraz z doposażeniem

NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 229 561 PLN

2026-08-26 11:47:44Z

Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAN" Stanuch Jan -

2026-08-26 09:30:35Z

Budowa żłobka w Pieniężnie

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” Sp. z o.o. -

2026-08-26 08:11:07Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 891 PLN Średnia: 1 964 054 PLN Max: 89 800 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont chodnika w ulicy Parkowej w Ełku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ełk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671076

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marsz. Józefa Piłsudskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Ełk

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.elk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.elk.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika w ulicy Parkowej w Ełku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec09db1b-3abc-4dd8-94d2-2557c8c851e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028295/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.41 Remont chodnika w ulicy Parkowej w Ełku

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ec09db1b-3abc-4dd8-94d2-2557c8c851e9

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się przy użyciu E-Zamówień, który dostępny jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/, oraz poczty
elektronicznej – um@um.elk.pl.
Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
»Wykonawca« na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa »Regulamin Platformy e-Zamówienia«, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce »Centrum Pomocy«. (...)

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Sposób sporządzenia dokumentów
elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w
sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz
środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452)
oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych
oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 poz. 2415).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Miasta Ełku jest Prezydent Miasta Ełku, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk;
b) jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Miasta Ełku, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Miasta Ełku za pomocą adresu e-mail: dpo@um.elk.pl ;
c) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego Remont chodnika w ulicy Parkowej w Ełku, Nr sprawy: O-ZP.271.24.2026, prowadzonym w trybie podstawowym;
d) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o przepisy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”;
e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania dokumentacji z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
f) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
g) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
h) posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych *;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
i) nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): * Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku po-stępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą.
** W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: O-ZP.271.24.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 121632,00 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia
Roboty obejmują wykonanie remont nawierzchni betonowych na ciągach pieszych po stronie prawej ulicy.
1. Zakres remontu :
a) nawierzchnia z kostki betonowej - roboty przygotowawcze i pomiarowe, oznakowanie robót, dostarczenie przez wykonawcę materiałów na teren robót, przygotowanie podbudowy z zagęszczeniem mechanicznym poszczególnych warstw, ułożenie nawierzchni z kostki betonowej, kamiennej lub płytki betonowej na podsypce cementowo-piaskowej gr.5 cm z zachowaniem niwelety drogi, zagęszczenie mechaniczne, wypełnienie spoin piaskiem;
b) ustawienie krawężnika betonowego – roboty przygotowawcze i pomiarowe, oznakowanie robót, dostarczenie przez wykonawcę materiałów na teren robót, wykonanie koryta pod krawężnik, wykonanie ławy betonowej, ustawienie krawężnika na ławie betonowej z zachowaniem niwelety drogi;
c) ustawienie obrzeża betonowego – roboty przygotowawcze i pomiarowe, oznakowanie robót, dostarczenie materiałów na teren robót, wykonanie koryta pod obrzeże, ustawienie obrzeża betonowego na podsypce cementowo-piaskowej z zachowaniem niwelety drogi;

Szacunkowy zakres ilościowy przedstawia się następująco:
• rozebranie krawężnika betonowego 20x30x100cm z ławą betonową i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 8 mb.
• rozebranie krawężnika betonowego 15x30x100cm z ławą betonową i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 4 mb.
• rozebranie istniejącego obrzeża betonowego 6x20x100 cm i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 477 mb.
• rozebranie nawierzchnia z kostki betonowej gr. 6cm i wywóz wraz z utylizacją gruzu na odl. do 5 km - 569 m2
• ustawienia obrzeża betonowego 8x30x100 cm na podsypce cementowo -piaskowej (1:4) 477 mb.
• ustawienie krawężnika betonowego 15x22x100 cm na ławie betonowej - 2 mb
• ustawienie krawężnika betonowego 15x30x100 cm na ławie betonowej - 2 mb
• ustawienie krawężnika betonowego 20x22x100 cm na ławie betonowej - 4 mb
• ustawienie krawężnika betonowego 20x30x100 cm na ławie betonowej - 4 mb
• przełożenie nawierzchni z kostki lub płytki betonowej na podsypce cementowo - piaskowej (1:4) gr. 4cm – 12,00 m2 uzupełnienie humusem szer. 20cm. i gr. 10 cm. przy obrzeżu lub krawężniku betonowym wraz z obsianiem trawą - 240,00 m2
• nawierzchnia z kostki betonowej gr. 6cm. ( cegiełka fazowa kolor szary) na podsypce cementowo-piaskowej ¼ gr. 5 cm - 528,00m2

Wykonawca powinien przeanalizować załączone dokumenty (załącznik graficzny – załącznik nr 1 do SWZ) oraz okres wykonywania remontu czyli okres letni w którym przewidziano duża ilość imprez masowych i przygotować ofertę cenową w oparciu o własną analizę, tj. cena nie podlega zmianie w trakcje realizacji. W cenie oferty należy uwzględnić wszelkie koszty związane z realizacją zadania. Wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnie skalkulowanej ceny lub pominięcia robót niezbędnych do wykonania umowy. Załączony przedmiar jest jedynie pomocą do skalkulowania ceny, należy traktować go jako przykładowy i nie stanowi podstawy do dalszych rozliczeń. Umowa jest ryczałtowa.
2. Gwarancja: Minimalny wymagany okres gwarancji: 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego.
3. Główny kod CPV 45000000-7 Roboty budowlane
4. Dodatkowy kod CPV 45233142-6 roboty w zakresie naprawy dróg

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Kryteria oceny ofert
Wybór oferty dokonany zostanie na podstawie niżej przedstawionych kryteriów (nazwa kryterium, waga,
sposób punktowania):

Nazwa kryterium Waga
Cena 60
Gwarancja 40

1.1. Kryterium Cena (Wc)
Oferta z najniższą ceną otrzyma max. liczbę punktów – przy czym max liczba punktów w tym kryterium to 60 - pozostałym ofertom przyznana zostanie proporcjonalnie mniejsza liczba punktów.
Sposób punktacji za cenę oferty jest następujący:

Wc = Cn/Cp x 60

Cn – najniższa oferowana cena
Cp – cena oferty porównywanej
Wc – wynik

1.2. Kryterium Gwarancja (Wg)
Oferta zawierająca gwarancję na przedmiot zamówienia powyżej 24 miesięcy otrzyma proporcjonalnie więcej punktów, przy czym max. liczba punktów w tym kryterium to 40 - okres oferowanej gwarancji należy określić w pełnych miesiącach.
Sposób punktacji za okres gwarancji:

Wg = Gp/Gn x 40

Gp– okres gwarancji oferty porównywanej po odliczeniu okresu wymaganego tj. 24 miesięcy
Gn – najdłuższy oferowany okres gwarancji po odliczeniu okresu wymaganego tj. 24 miesięcy
Wg – wynik

Uwaga: W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia, oferta otrzyma 0 pkt. w tym kryterium.
Gwarancja udzielona na 60 miesięcy i więcej, będzie przyjęta do liczenia punktacji w tym kryterium jako 60 miesięcy.
Uwaga: minimalny wymagany okres gwarancji to 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego, oferta z gwarancją poniżej 24 miesięcy będzie odrzucona jako niezgodna z treścią SWZ.

2. Wynik
Oferta, która uzyska największą sumę punktów w oparciu o ustalone kryteria, zostanie uznana za najkorzystniejszą, pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z ilością uzyskanych punktów. Realizacja zamówienia zostanie powierzona wykonawcy, który uzyska najwyższą ilość punktów.
W= Wc + Wg

W – wynik punktowy oferty
Wc – wynik punktowy w kryterium ceny
Wg – wynik punktowy w kryterium gwarancji

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt. VIII.1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

I. Podstawy wykluczenia, o których mowa w Ustawie z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
1. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania
wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 835), z
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy Pzp wyklucza się:
1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i
rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o
zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r.
o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w
wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim
beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu
na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29
września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106) jest podmiot wymieniony w wykazach
określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką
dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę
rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3.
2. Wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych w pkt. 1.
3. W przypadku wykonawcy lub uczestnika konkursu wykluczonego na podstawie pkt. 1, zamawiający odrzuca wniosek o
dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego lub ofertę takiego wykonawcy lub uczestnika
konkursu, nie zaprasza go do złożenia oferty wstępnej, oferty podlegającej negocjacjom, oferty dodatkowej, oferty lub oferty
ostatecznej, nie zaprasza go do negocjacji lub dialogu, a także nie prowadzi z takim wykonawcą negocjacji lub dialogu,
odrzuca wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie, nie zaprasza do złożenia pracy konkursowej lub nie przeprowadza
oceny pracy konkursowej, odpowiednio do trybu stosowanego do udzielenia zamówienia publicznego oraz etapu
prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
II. Wykonawca do oferty (oprócz dokumentów wymienionych w rozdziale VIII SWZ, a wymaganych do złożenia wraz z
ofertą) dołącza również:
a) Formularz ofertowy – interaktywny formularz dostępny na ezamówienia.gov.pl w widoku przedmiotowego postępowania;
b) dokumenty potwierdzające uprawnienia osób podpisujących ofertę, o ile nie wynikają z przepisów prawa lub innych
dokumentów rejestrowych.
2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.06.2026
Termin składania ofert
03.07.2026 07:00
Wartość umowy
141 881 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg) 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Okres realizacji

40 dni