Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 371 914 PLN

Remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00315548

Numer referencyjny: IGK.271.1.4.2026

Zamawiający

GMINA CZARNKÓW

ul. Rybaki 3

64-700 Czarnków, Wielkopolskie

NIP: 7632091377

REGON: 570791069

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka obejmujący: 1) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych w ilości 4750 m2; 2) Skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych (istniejąca nawierzchnia) w ilości od 0,1 do 0,3 kg/m2 w ilości 4750 m2; 3) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 6 cm (warstwa ścieralna) w ilości 3050 m2 (Marunowo, Hutka); 4) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 5 cm (warstwa ścieralna) w ilości 1700 m2 (Białężyn).

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c. Nakło nad Notecią 5581823207

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c. (Nakło nad Notecią) Umowa podpisana 371 914 PLN 371 914 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 105 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg)

Najniższa cena

119 654 PLN

Średnia cena

1 067 726 PLN

Najwyższa cena

9 343 298 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Firma Drogowa Begier Sławomir S.K.A. Nekla 9 - -
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe Sp. z o. o. Olsza 7 376 155 PLN 1 128 466 PLN
KOMA MARIUSZ KOWALSKI Poznań 3 536 597 PLN 536 597 PLN
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego SA Kalisz Kalisz 3 1 686 683 PLN 5 060 048 PLN
Kowalski Budownictwo Sp. z o.o. Żnin 3 560 661 PLN 1 681 984 PLN
AB. Rental Arkadiusz Błażejczak Wolsztyn 3 - -
Asta-Bud P.S.A. Piła 3 1 420 289 PLN 4 260 868 PLN
Firma Drogowa Begier Sławomir S. K. A. Nekla 2 - -
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. Koło 2 268 398 PLN 268 398 PLN
Firma Drogowa Begier Sławomir S.KA. Nekla 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka

Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c. 371 914 PLN

2026-09-04 06:05:02Z

Przebudowa drogi gminnej przy ul. Szkolnej i ul. Polnej w Kruszewie

VIABUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa -

2026-09-03 06:47:08Z

Modernizacja drogi gminnej w Nieborzynie Kolonii

Firma Budowlano-Remontowo-Drogowa Dariusz Białobrzycki 244 718 PLN

2026-09-02 09:16:03Z

Wzmocnienie nawierzchni DW 178 odcinek Zofiowo -Czarnków od km 44+320 do 45+745

Redon Nakło Sp. z o.o. 2 283 836 PLN

2026-08-31 08:22:47Z

Budowa chodnika w ul. Kasztelańskiej (wraz z budową sieci kanalizacji deszczowej i przebudową sieci gazowej)

KOMA MARIUSZ KOWALSKI -

2026-08-26 12:03:08Z

Remont dróg powiatowych na terenie Gminy Kłodawa Etap I CZ I– Remont odcinka drogi powiatowej nr 3406P w miejscowości Dzióbin CZ II– Remont odcinka drogi powiatowej nr 3431P w miejscowości Dzióbin

TRANS-SPILI Sp. z o.o. 848 493 PLN

2026-08-26 09:09:29Z

Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P na odcinku Olszówka - Głębokie

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S.A., 1 976 896 PLN

2026-08-24 10:52:58Z

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 3419P w miejscowości Budzisław Nowy

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A -

2026-08-24 10:47:46Z

Budowa/przebudowa dróg gminnych - Przebudowa drogi gminnej w m. Młynary gm. Margonin

Kowalski Budownictwo Sp. z o.o. 1 108 503 PLN

2026-08-24 08:20:16Z

„Remont drogi powiatowej nr 1653P na odcinku dr. woj. 196 – Lechlin, gm. Skoki”

Kowalski Budownictwo -

2026-08-20 19:38:22Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 46 000 PLN Średnia: 1 418 443 PLN Max: 13 987 308 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZARNKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rybaki 3

1.5.2.) Miejscowość: Czarnków

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@czarnkowgmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnkowgmina.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9eef8551-676a-4c16-80d7-b3d730244e87

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315548

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009803/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn , Hutka

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_czarnkow

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_czarnkow

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu o
udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywania dokumentów lub oświadczeń między
Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej
rozumie się
środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U.
z 2024 r. poz. 1513 z późn. zm.). Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej
za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_czarnkow zwanej dalej Platformą.
Szczegółowy opis zawarty został w Rozdziale XII SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: IGK.271.1.4.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka obejmujący:

1) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych w ilości 4750 m2;
2) Skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych (istniejąca nawierzchnia) w ilości od 0,1 do 0,3 kg/m2 w ilości 4750 m2;
3) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 6 cm (warstwa ścieralna) w ilości 3050 m2 (Marunowo, Hutka);
4) Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 5 cm (warstwa ścieralna) w ilości 1700 m2 (Białężyn).

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1.Zamawiający zastrzega prawo opcji polegające na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia zakresu zamówienia:
a) w przypadku zwiększenia zakresu zamówienia opcja obejmuje zwiększenie robót do 15 % pierwotnej ilości,
b) w przypadku zmniejszenia zakresu zamówienia opcja obejmuje rezygnację z części robót do 15% pierwotnej ilości.
2. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. Zamawiający skorzysta z prawa opcji jednorazowo.
3. Zlecenie realizacji dodatkowych prac lub rezygnacja z podstawowego zakresu prac w ramach prawa opcji może nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego. Realizacja prac określonych w pkt 1 lit. a) w ramach prawa opcji może być zlecona w całości, w części albo wcale, lub odpowiednio rezygnacja z części prac określonych w pkt 1 lit. b) może być w całości, w części lub wcale. Zlecenie prawa opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego.
4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyliczone w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w kosztorysie ofertowym.
5. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia ani zmniejszenia przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy.
6. Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na przekazaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy pisemnego oświadczenia w przedmiocie skorzystania z tego prawa, ze zleceniem realizacji prac w ramach pkt 1 lit. a) lub oświadczenia o zmniejszeniu zakresu zamówienia w ramach pkt 1 lit. b), złożonego na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu (na zasadach określonych w rozdziale VIII SWZ) oraz spełniają niżej określone warunki udziału w postępowaniu:
1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie;
1.4. zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
1) w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane o wartości nie mniejszej niż 400 000,00 z brutto (każda robota) polegające na budowie, przebudowie lub remoncie nawierzchni drogi o powierzchni nie mniejszej niż 4 000,00 m2 w technologii nawierzchni asfaltowej wraz z podaniem rodzaju robót, ich wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, z załączeniem dokumentów potwierdzających, że roboty te zostały wykonane należycie, przy czym dokumentami potwierdzającymi, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty były wykonywane.
2) dysponuje lub będzie dysponował wykwalifikowanymi osobami, które zostaną skierowane do realizacji zamówienia:
a) minimum 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności drogowej, posiadającą min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w ww. specjalności, – osoba ta będzie pełnić funkcję kierownika budowy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty – wzór wykazu stanowi załącznik nr 4 do SWZ;
3. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – wzór wykazu stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty lub odpowiednie pełnomocnictwo upoważniające do złożenia
oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik (jeśli dotyczy),
2) pełnomocnictwo dla osoby umocowanej do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o
udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
(jeśli dotyczy),
3) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (załącznik nr 7 do SWZ) oraz oświadczenie podmiotu
udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299134 z dnia 2026-06-19
2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
udziału w postępowaniu, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ - załącznik nr 2 oraz 3 do SWZ (jeśli dotyczy),
4) oryginał dowodu wniesienia wadium (w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji) (jeśli dotyczy).
5) wypełniony kosztorys ofertowy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający wymaga wadium w przedmiotowym postępowaniu.
1. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 5.000,00 zł.
2. Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert i obejmować pełen okres związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp.
3. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku formach wskazanych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp.
4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego numer rachunku: Bank Spółdzielczy w Czarnkowie: 75 8951 0009 0000 0954 2000 0150. W tytule przelewu należy podać znak sprawy i nazwę postępowania: „Wadium do postępowania nr IGK.271.1.4.2026 Remont dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w miejscowościach Marunowo, Białężyn, Hutka”
5. Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy Zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data i godzina wpływu na rachunek bankowy Zamawiającego).
6. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu i powinno zawierać następujące elementy:
6.1. nazwę dającego zlecenie (wykonawcy), beneficjenta gwarancji (Zamawiającego), gwaranta/poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib. Beneficjentem wskazanym w gwarancji lub poręczeniu musi być: Gmina Czarnków, ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków,
6.2. określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją/poręczeniem,
6.3. kwotę gwarancji/poręczenia,
6.4. termin ważności gwarancji/poręczenia,
6.5.zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji/poręczenia bezwarunkowo, na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego, w sytuacjach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiany do umowy regulują § 17 wzoru umowy stanowiącego zał. nr 9 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-15 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_czarnkow

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-15 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-13

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.06.2026
Termin składania ofert
15.07.2026 08:00
Wartość umowy
371 914 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Okres realizacji

3 miesiące