Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:30 (5 dni)
Remont elewacji i wymiana pokrycia dachu na budynku Administracyjno Penitencjarnym II w Zakładzie Karnym w Trzebini
Numer referencyjny: 2232.4.2026
Zamawiający
Zakład Karny w Trzebini
Słowackiego 70
32-540 Trzebinia, Małopolskie
NIP: 6281620794
REGON: 000782913
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Formularz ofertowy
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.pdf
Oświadczenie Wykonawcy
Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy.pdf
OPZ
Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
Wytyczne nr 2
Załącznik nr 4 - Wytyczne Nr 2 Dyrektora Generalnego Służby Więziennej z dnia 4 września 2025 roku.pdf
Zarządzenie nr 87
Załącznik nr 5 - Zarządzenie nr 87 Dyrektora Generalnego Służby Więziennej z dnia 17 listopada 2025 roku.pdf
SWZ
SWZ.pdf
RODO
Załącznik nr 7 - kluzula informacyjna RODO.pdf
Załącznik nr 6
Załącznik nr 6 - projekt umowy.docx
Zmiana treści SWZ
Zmiana treści SWZ.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
24 986 PLN
Średnia cena
1 434 513 PLN
Najwyższa cena
19 565 782 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior Miechów | 6 | 183 462 PLN | 917 311 PLN |
| Firma Usługowo Handlowa Krzysztof Głowa Przybysławice 39, Marcinkowice | 3 | - | - |
| BUD-MAT Lucyna Matyja Krynica-Zdrój | 3 | 4 722 943 PLN | 9 445 886 PLN |
| Instalacje Budownictwo Marcin Pietruszka Podegrodzie 620 | 2 | - | - |
| Euro Mar Sp. z o.o. Kolbark | 2 | - | - |
| Firma Usługowa Mieczysław Dudek Królówka | 2 | 580 795 PLN | 1 155 643 PLN |
| FERRE INVESTMENTS Sp. z o.o. Sandomierz | 2 | 9 225 000 PLN | 9 225 000 PLN |
| ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY MAREK GÓRNIAK Kamieniec | 2 | 130 133 PLN | 260 266 PLN |
| Firma Francuz Sp. z o.o. Proszowice | 2 | 943 035 PLN | 1 886 071 PLN |
| "DACH-SYSTEM" Mariusz Drej Oleszno | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie strefy reprezentacyjnej oraz strefy gastro z odnowieniem portierni w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ ul. Łojasiewicza 4.
2026-09-04 12:04:45Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1767K Wadowice – Wieprz poprzez budowę chodnika dla pieszych w km od ok. 0+000 do km ok. 0+336 w miejscowości Frydrychowice
2026-09-04 10:50:07Z
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1769K w km 1+444 – 1+745 w zakresie budowy chodnika wraz z odwodnieniem oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną w miejscowości Bachowice oraz Spytkowice
2026-09-04 10:41:26Z
„Rozwój strefy turystycznej w Januszowicach”
2026-09-04 10:16:37Z
„Przystosowanie pomieszczeń w budynku OSP Niedźwiedź do urządzenia miejsc doraźnego schronienia”
2026-09-04 10:01:31Z
Budowa hali sportowej przy ul. Monte Cassino 31 w Krakowie.
2026-09-04 08:25:25Z
Roboty budowlane związane z przeniesieniem Pracowni Mammotomii
2026-09-04 08:22:48Z
„Modernizacja części kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Wężerowie, w Gminie Słomniki”.
2026-09-04 08:20:16Z
„Roboty budowlane związane z wykonaniem pochylni dla osób z niepełnosprawnościami oraz remontem dwóch łazienek w Zamku w Spytkowicach”
2026-09-04 08:16:51Z
Budowa węzła gospodarki biogazowoosadowej w ramach realizacji II etapu zadania „Rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi w Zakopanem”
2026-09-04 07:54:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408803 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont elewacji i wymiana pokrycia dachu na budynku Administracyjno Penitencjarnym II w Zakładzie Karnym w Trzebini
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Trzebini
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000782913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 70
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_trzebinia@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna Służby Więziennej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji i wymiana pokrycia dachu na budynku Administracyjno Penitencjarnym II w Zakładzie Karnym w Trzebini
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b57b0991-e37d-439b-a8db-f74c0092e833
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408803
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00097855/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji i wymiana pokrycia dachu na budynku Administracyjno Penitencjarnym II w Zakładzie Karnym w Trzebini.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b57b0991-e37d-439b-a8db-f74c0092e8333.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy e zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl)
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Korzystanie w postępowaniu z
formularza do komunikacja wymaga posiadania konta Wykonawcy oraz zalogowania się na platformie
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 2232.4.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3,4,5
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-04
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Warunki udziału w postępowaniu zostały określone w Rozdziale 6 SWZ.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącymzałącznik nr 7 do SWZ.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 09:30
8.2.) Miejsce składania ofert: https://eazmowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 07:30
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-04