Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 299 120 PLN

"Remont magazynu obrony cywilnej MIGU Muszyna"

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00360602

Numer referencyjny: Zp.271.34.2026

Zamawiający

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

Rynek 31

33-370 Muszyna, Małopolskie

NIP: 7343472601

REGON: 491893061

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu postępowania i zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i adaptacji pomieszczeń piwnicznych budynku Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna na potrzeby magazynu obrony cywilnej, obejmujących roboty budowlane, wykończeniowe, instalacyjne oraz dostawę wyposażenia magazynowego. 1.1 Wykonawca do realizacji przedmiotu umowy, kieruje osoby, w szczególności odpowiedzialne za świadczenie usług i kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – pełniący funkcję kierownika budowy. 1.2 Wykonawca jest zobowiązany opracować i przekazać Zamawiającemu kosztorys ofertowy oraz harmonogram rzeczowo-finansowy nie później niż na dzień podpisania umowy. 1.3 Przedmiot umowy dofinansowany jest ze środków budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Zakres rzeczowy: Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe; rozbiórkę elementów betonowych, rozbiórkę istniejących posadzek betonowych, usunięcie gruzu i ziemi z piwnic, 2) Roboty remontowo-budowlane; wykonanie wykopów wewnętrznych, podbicie ścian fundamentowych betonem, wykonanie poziomej izolacji przeciwwilgociowej metodą iniekcji ciśnieniowej ścian wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanie nowych podkładów betonowych wraz z folią izolacyjną i zbrojeniem siatką stalową, 3) Roboty wykończeniowe; udrożnienie przewodów kominowych, montaż kratek wentylacyjnych, naprawę i reprofilację stropów, wykonanie nowych tynków cementowo-wapiennych, dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbą silikatową, montaż drzwi stalowych, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pod płytkami, wykonanie posadzek z płytek ceramicznych wraz z cokolikami, wyrównanie i wykończenie schodów prowadzących do piwnic okładziną z płytek ceramicznych. 4) Roboty instalacyjne obejmujące; montaż opraw oświetleniowych, wykonanie nowej instalacji oświetleniowej, montaż łączników i gniazd wtyczkowych, wykonanie okablowania, wykonanie niezbędnych podłączeń, przełożenie odcinków instalacji centralnego ogrzewania kolidującej z adaptacją pomieszczeń. 5) Wyposażenie: Zakres obejmuje dostawę i montaż regałów magazynowych przeznaczonych do magazynu obrony cywilnej.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji zaoferowany w ofercie 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Piszczek Budownictwo Sp. z o.o. 33-380 Krynica Zdrój ul. Nadbrzeżna 2 Krynica-Zdrój 734 366 17 79

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Piszczek Budownictwo Sp. z o.o. 33-380 Krynica Zdrój ul. Nadbrzeżna 2 (Krynica-Zdrój) Umowa podpisana 299 120 PLN 299 120 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

24 986 PLN

Średnia cena

1 268 388 PLN

Najwyższa cena

10 607 940 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior Miechów 6 183 462 PLN 917 311 PLN
BUD-MAT Lucyna Matyja Krynica-Zdrój 3 4 722 943 PLN 9 445 886 PLN
SB Complex Sp. z o.o. Sp. K Rzeszów 3 - -
Mateusz Kopta MK-BUD ul. Adama Doboszyńskiego 81, 32-031 Mogilany Mogilany 2 55 832 PLN 111 664 PLN
Instalacje Budownictwo Marcin Pietruszka Podegrodzie 620 2 - -
Euro Mar Sp. z o.o. Kolbark 2 - -
Firma Usługowa Mieczysław Dudek Królówka 2 580 795 PLN 1 155 643 PLN
FERRE INVESTMENTS Sp. z o.o. Sandomierz 2 9 225 000 PLN 9 225 000 PLN
ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY MAREK GÓRNIAK Kamieniec 2 130 133 PLN 260 266 PLN
Firma Francuz Sp. z o.o. Proszowice 2 943 035 PLN 1 886 071 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych polegających na wykonanie remontu ścieżki pieszo rowerowej na Zakrzówku, w ramach BO dzielnic edycja XI, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego „ENERGOPOL” Sp. z o.o. -

2026-09-03 09:02:11Z

Przebudowa drogi powiatowej nr 2136K ul. Wielmoska w Sułoszowej w zakresie utwardzonych poboczy

Firma Drogowa i Budowlana Struzik -

2026-09-03 08:09:16Z

Modernizacja magazynu Obrony Cywilnej w Sułkowicach

KALDORA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 64 883 PLN

2026-09-03 07:58:57Z

Remont pomieszczeń przeznaczonych dla miejsc doraźnego schronienia dla ludności

KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA 493 750 PLN

2026-09-03 07:38:47Z

Modernizacja pełnowymiarowego boiska piłkarskiego w Brunarach

Lucyna Matyja "BUD-MAT" 1 988 523 PLN

2026-09-03 07:34:08Z

Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z budową ciągu pieszego oraz obiektów małej architektury w rejonie placu zabaw przy ul. Dębskiego, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Ravtal Sp. z o.o. Sp. k 206 870 PLN

2026-09-03 07:16:34Z

Wykonanie robót budowlanych i nasadzeń zieleni wraz z pielęgnacją oraz prac w zakresie budowy oświetlenia w ramach zadania budżetu obywatelskiego edycji XI pn.: „Rzeczny park nad Sudołem”

STAR-KOP URBAŃCZYK Sp. z o. o. 869 357 PLN

2026-09-03 07:02:13Z

Roboty budowlane i nasadzenia zieleni wraz z pielęgnacją w ramach zadania budżetu obywatelskiego pn.: „Zielone Wzgórza na Bielanach - ścieżka doświadczeń”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

CITYBRUK SKOPEK Sp. k. 631 500 PLN

2026-09-03 05:53:39Z

Modernizacja hali Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Kraków ul. Cementowa 8a

Impuls Contractor Sp z o. o. 674 040 PLN

2026-09-02 12:14:46Z

"Remont magazynu obrony cywilnej MIGU Muszyna"

Piszczek Budownictwo Sp. z o.o. 33-380 Krynica Zdrój ul. Nadbrzeżna 2 299 120 PLN

2026-09-02 11:16:38Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 100 PLN Średnia: 1 095 633 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
"Remont magazynu obrony cywilnej MIGU Muszyna"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 31

1.5.2.) Miejscowość: Muszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 184714009

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont magazynu obrony cywilnej MIGU Muszyna"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c8b319b-9c1a-4163-9ce9-362fe58a5821

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360602

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011820/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Remont magazynu obrony cywilnej MIGU Muszyna

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między
Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na platformie zakupowej.
2. Zamawiający (w sytuacjach awaryjnych, np. w przypadku niedziałania platformy zakupowej) dopuszcza również możliwość składania dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń za pomocą poczty elektronicznej, email: przetargi@muszyna.pl lub amalska@muszyna.pl.
3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i
Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
4. Komunikacja poprzez Wyślij wiadomość umożliwia dodanie do treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanego katalogu (załączników). Występuje limit objętość plików lub spakowanego katalogu w zakresie całej wiadomości do 1 GB.
5. Wykonawca otrzyma powiadomienia tj. wiadomość email dotyczącą komunikatów w sytuacji, gdy Zamawiający opublikuje wiadomości publiczne/komunikaty publiczne lub spersonalizowaną wiadomość zwaną wiadomością prywatną.
Szczegółowe wymagania dot. korespondencji elektronicznej określono w Rozdziale I, Podrozdział 12 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, ul. Rynek 31, 33-370 Muszyna.
2. Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Panią Dorotę Sadowską. Kontakt z Inspektorem możliwy jest przez e-mail: rodo@muszyna.pl.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego nr Zp.271.34.2026.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18-19 ustawy.
5. Państwa dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy.
7. W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.
8. Posiadają Państwo:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych ;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.
9. Nie przysługuje Państwu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja o ograniczeniach, o których mowa w art. 19 ust. 2 i 3 ustawy Zgodnie z art. 19 ust. 4 ustawy Zamawiający informuje o ograniczeniach, o których mowa w art. 19 ust. 2 i 3 ustawy:
− Zgodnie z art. 19 ust. 3 ustawy skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą.
− Na mocy art. 19 ust. 3 ustawy wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: Zp.271.34.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu postępowania i zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i adaptacji pomieszczeń piwnicznych budynku Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna na potrzeby magazynu obrony cywilnej, obejmujących roboty budowlane, wykończeniowe, instalacyjne oraz dostawę wyposażenia magazynowego.
1.1 Wykonawca do realizacji przedmiotu umowy, kieruje osoby, w szczególności odpowiedzialne za świadczenie usług i kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – pełniący funkcję kierownika budowy.
1.2 Wykonawca jest zobowiązany opracować i przekazać Zamawiającemu kosztorys ofertowy oraz harmonogram rzeczowo-finansowy nie później niż na dzień podpisania umowy.
1.3 Przedmiot umowy dofinansowany jest ze środków budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
2. Zakres rzeczowy:
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe; rozbiórkę elementów betonowych, rozbiórkę istniejących posadzek betonowych, usunięcie gruzu i ziemi z piwnic,
2) Roboty remontowo-budowlane; wykonanie wykopów wewnętrznych, podbicie ścian fundamentowych betonem, wykonanie poziomej izolacji przeciwwilgociowej metodą iniekcji ciśnieniowej ścian wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanie nowych podkładów betonowych wraz z folią izolacyjną i zbrojeniem siatką stalową,
3) Roboty wykończeniowe; udrożnienie przewodów kominowych, montaż kratek wentylacyjnych, naprawę i reprofilację stropów, wykonanie nowych tynków cementowo-wapiennych, dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbą silikatową, montaż drzwi stalowych, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pod płytkami, wykonanie posadzek z płytek ceramicznych wraz z cokolikami, wyrównanie i wykończenie schodów prowadzących do piwnic okładziną z płytek ceramicznych.
4) Roboty instalacyjne obejmujące; montaż opraw oświetleniowych, wykonanie nowej instalacji oświetleniowej, montaż łączników i gniazd wtyczkowych, wykonanie okablowania, wykonanie niezbędnych podłączeń, przełożenie odcinków instalacji centralnego ogrzewania kolidującej z adaptacją pomieszczeń.
5) Wyposażenie:
Zakres obejmuje dostawę i montaż regałów magazynowych przeznaczonych do magazynu obrony cywilnej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45431000-7 - Kładzenie płytek

45410000-4 - Tynkowanie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryterium nr 1: Cena oferty (z podatkiem VAT) na którą powinny się składać wszelkie koszty ponoszone przez Wykonawcę
C = [( Cn/Cb)*60]
C – łączna liczba punktów otrzymanych za kryterium cena brutto
Cn – cena najniższa brutto (oferty niepodlegającej odrzuceniu)
Cb – cena wynikająca z oferty badanej brutto
Maksymalną ilość punktów w obrębie kryterium otrzyma oferta z najniższą ceną.

Kryterium nr 2: Okres gwarancji zaoferowany w ofercie
G = [(Gb/Gn)*40]
G - łączna liczba punktów otrzymanych za kryterium okres gwarancji
Gb – okres gwarancji w ofercie badanej
Gn – najdłuższy oferowany okres gwarancji (oferty niepodlegającej wykluczeniu)
Maksymalną ilość punktów w obrębie kryterium uzyska oferta z najdłuższym oferowanym okresem gwarancji. W przypadku zaoferowania gwarancji dłuższej niż 60 miesiące, do oceny kryterium będzie brany okres 60 miesięczny. Minimalny okres gwarancji – 36 miesięcy. Zaoferowanie krótszego okresu gwarancji spowoduje odrzucenie oferty.

Punktacja końcowa oferty zostanie ustalona jako suma punktów otrzymanych za wszystkie kryteria obliczona wg wzoru P=C+G
P – ostateczna liczba punktów
C - liczba punktów otrzymana za kryterium cena brutto
G - łączna liczba punktów otrzymanych za kryterium okres gwarancji zaoferowany w ofercie
Oferta złożona przez Wykonawcę może otrzymać łącznie 100,00 pkt.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji zaoferowany w ofercie

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający na podstawie §3 Rozporządzenia , będzie żądał dostarczenia: Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego – zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

7. Zawartość oferty:
7.1 Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ)
7.2 Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 6.1 SWZ (załącznik nr 2 do SWZ) oraz 6.2 SWZ (załącznik nr 5 do SWZ – jeżeli dotyczy).
7.3 Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
7.4 Pełnomocnictwo* dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty).
7.5 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – (załącznik nr 4 do SWZ) - jeżeli dotyczy.

* Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt. 6.1 SWZ – w art. 125 ust. 1 ustawy, składane zgodnie z załącznikiem nr 2 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu w zakresie w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Z uwagi na ograniczenia techniczne co do możliwości zastosowania znaków szczegółowy opis zmian określono w Załączniku nr 3 do SWZ Projektowanych postanowieniach umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-12 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-12 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-10

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Wykluczeniu podlega również Wykonawca, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 poz. 514). Z uwagi na ograniczenia techniczne co do możliwości zastosowania znaków szczegółowy opz i warunki jego wykonania określono w SWZ i załącznikach stanowiących jej integralną część.
Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania przedmiotu umowy w terminie: rozpoczęcie wykonywania umowy nastąpi w dniu jej podpisania, a zakończenie w terminie do 3 miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 30.11.2026 r.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.07.2026
Termin składania ofert
12.08.2026 09:00
Wartość umowy
299 120 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45431000-7 (Kładzenie płytek) 45410000-4 (Tynkowanie) 45440000-3 (Roboty malarskie i szklarskie) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45320000-6 (Roboty izolacyjne) 45431000-7 - Kładzenie płytek 45410000-4 - Tynkowanie 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45320000-6 - Roboty izolacyjne

Okres realizacji

do 2026-11-30