Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Remont sali laboratoryjnej nr 3 w pawilonie A-2 AGH w Krakowie. DE-dzp.272-254/24
Zamawiający
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6750001923
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Bogdan Kula Firma Remontowo- budowlana "Pracuś" | Kraków | 350838670 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bogdan Kula Firma Remontowo- budowlana "Pracuś" (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45214400-4)
Najniższa cena
187 774 PLN
Średnia cena
608 151 PLN
Najwyższa cena
1 058 384 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Budowlano-Ślusarski TOMBUDOS Kazimierz Tomczyk Gdów | 4 | 189 093 PLN | 189 093 PLN |
| FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EFEKT" JAROSŁAW SMOSNA Koszyce Małe | 3 | - | 174 000 PLN |
| Zakład Budowlano-Ślusarski TOMBUDOS Kazimierz Tomczyk Gdów | 2 | 1 058 384 PLN | 1 058 384 PLN |
| Bogdan Kula Firma Remontowo- budowlana "Pracuś" Kraków | 1 | - | - |
| Stambud sp. z o.o. Modlnica | 1 | - | - |
| „RAD-REM” Usługi Remontowo Budowlane Radomir Kowalczyk Kraków | 1 | 187 774 PLN | 187 774 PLN |
| Zakład Budowlano-Ślusarski "TOMBUDOS" Gdów | 1 | 997 354 PLN | 997 354 PLN |
| Zakład Budowlano-Ślusarski Tombudos Kazimierz Tomczyk Zręczyce, Gdów | 1 | - | - |
| Grupa Lumus Sp. z o.o. Częstochowa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont wejścia głównego wraz z zadaszeniem szklanym w budynku U-11 AGH w Krakowie - KC-DE-zp.25.149.2026
2026-08-06 07:30:40Z
Remont sali laboratoryjnej nr 3 w pawilonie A-2 AGH w Krakowie. DE-dzp.272-254/24
2026-07-30 11:53:57Z
Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w kompleksie pawilonów D, DGS, M, MD, MK, MŁ, RE oraz lokalach mieszkalnych i budynkach zakładowych AGH w Krakowie - KC-DE-zp.25-165.2026
2026-07-22 08:18:15Z
Wykonanie pomieszczenia głównego punktu dystrybucyjnego w sieci teleinformatycznej zlokalizowanego w korytarzu na parterze budynku A-O na terenie AGH w Krakowie - KC-DE-zp.272-743/25
2026-07-06 10:25:22Z
Roboty budowlane - remont pomieszczenia B125 w budynku Biblioteki Akademii Tarnowskiej wraz z dostawą i montażem wyspecyfikowanego wyposażenia.
2026-07-01 08:32:31Z
Wykonanie pomieszczenia głównego punktu dystrybucyjnego w sieci teleinformatycznej zlokalizowanego w korytarzu na parterze budynku A-O na terenie AGH w Krakowie - KC-DE-zp.272-743/25
2026-06-16 08:35:20Z
Remont oświetlenia na piętrach I, II i IV w przewiązce P-A3A4 na terenie AGH - KC-DE-zp.25.66.2026
2026-05-27 09:01:44Z
Wykonywanie drobnych prac budowlanych i instalacyjnych w kompleksie pawilonów D, DGŚ, M, MD, MK, MŁ, RE oraz lokalach mieszkalnych i budynkach zakładowych AGH w Krakowie - DE-dzp.272-62/25
2026-05-14 10:52:43Z
Roboty budowlane - remont pomieszczenia B125 w budynku Biblioteki Akademii Tarnowskiej wraz z dostawą i montażem wyspecyfikowanego wyposażenia.
2026-05-06 10:55:26Z
Roboty budowlane - remont pomieszczenia B125 w budynku Biblioteki Akademii Tarnowskiej wraz z dostawą i montażem wyspecyfikowanego wyposażenia.
2026-04-21 10:40:41Z
Cała Polska — 42 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00370730 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont sali laboratoryjnej nr 3 w pawilonie A-2 AGH w Krakowie. DE-dzp.272-254/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f874db59-18c0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370730
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00335704
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont sali laboratoryjnej nr 3 w pawilonie A-2 AGH w Krakowie. DE-dzp.272-254/24
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont sali laboratoryjnej nr 3 w pawilonie A-2 dla Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej, w którego zakres wchodzą m.in.:
• demontaże i prace rozbiórkowe (m.in. demontaż boazerii, zabudów meblowych, parkietu, starych opraw oświetleniowych, instalacji elektrycznej, parapetów),
• roboty tynkarskie i malarskie wraz z gruntowaniem powierzchni oraz naprawą zarysowań na ścianach i sufitach oraz założeniem siatki tynkarskiej,
• roboty związane z wykonaniem ścianki aluminiowej z drzwiami,
• roboty posadzkarskie (wykonanie wylewek i ułożenie płytek),
• wykonanie okładzin z płytek ceramicznych w kąciku sanitarnym,
• dostawa i montaż rolet/żaluzji wewnętrznych, sterowanych elektrycznie,
• remont instalacji elektrycznych tj. m.in.: bruzdowanie ścian i wkucie istniejącej instalacji elektrycznej, wymiana osprzętu, wymiana opraw oświetleniowych, wykonanie instalacji p.poż. wraz z montażem czujek pożarowych, wykonanie instalacji sterowania roletami/żaluzjami, wykonanie okablowania strukturalnego, pomiary elektryczne instalacji i natężenia oświetlenia, montaż rozdzielni elektrycznej oraz szafy rack,
• wymiana parapetów,
• wymiana grzejników wraz z zaworami i głowicami termostatycznymi,
• przeprowadzenie prób szczelności instalacji c.o. wraz z regulacją układu c.o. w połączeniu z resztą pawilonu A-2,
• wymiana kratek wentylacyjnych w pomieszczeniu,
• dostawa i montaż podgrzewacza elektrycznego,
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (na całość zamówienia (materiały, urządzenia, wyposażenia, robocizna) na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy 36 miesięcy (3 lata) (kryterium oceny ofert), zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym
3.9.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bogdan Kula Firma Remontowo- budowlana "Pracuś"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350838670
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-853
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 197432 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00441369/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-09-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 197432 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE