Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 193 233 PLN
Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.
Zamawiający
Gmina Środa Śląska
Plac Wolności 5
55-300 Środa Śląska, Dolnośląskie
NIP: 9131500156
REGON: 931935069
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BITMEX Grzegorz Zygadło | Paczków | 7531452543 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BITMEX Grzegorz Zygadło (Paczków) | Umowa podpisana | - | 193 233 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 138 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)
Najniższa cena
983 PLN
Średnia cena
593 277 PLN
Najwyższa cena
4 960 050 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BITMEX Grzegorz Zygadło Paczków | 7 | 501 776 PLN | 2 777 880 PLN |
| SERAFIŃSKI ROADS Sp. z o.o. Ludwikowice Kłodzkie | 5 | 325 181 PLN | 1 300 725 PLN |
| SP AGROBUD WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 4 | 344 521 PLN | 344 521 PLN |
| Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Świdnica | 3 | 913 530 PLN | 2 740 591 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o. o. Brzeg, | 3 | 250 920 PLN | 250 920 PLN |
| Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz Lubań | 3 | 136 678 PLN | 273 355 PLN |
| MAR-KOP Robert Woźniak Ścinawka Średnia | 3 | 264 931 PLN | 529 862 PLN |
| BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 233 000 PLN | 233 000 PLN |
| RADPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 2 | 601 778 PLN | 601 778 PLN |
| URBIT J. MICHALIK SP. K. Kościelniki Dolne | 2 | 171 585 PLN | 171 585 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Odnowa oznakowania poziomego z podziałem na 4 zadania – zamówienie uzupełniające do umowy NI.2720.51.2026 zadanie nr 1. CPV 45233142-6
2026-09-03 06:38:45Z
Remonty cząstkowe nawierzchni oraz utrzymanie oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego drogi wojewódzkiej nr 384 na terenie Gminy Bielawa
2026-09-01 13:34:30Z
Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.
2026-09-01 05:56:00Z
Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Góra w roku 2026
2026-08-31 13:45:31Z
Wykonanie zamówienia podobnego do zam. podst. "SP-PZP.272.2.9.2026.AS.II Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych PW w podziale na 4 zadania"
2026-08-31 09:51:40Z
Remont drogi gminnej nr 114867D w Janiszowie
2026-08-31 07:16:07Z
Przebudowa drogi wewnętrznej w Krzeszowie (ul. Brokoffa)
2026-08-28 13:15:00Z
Przebudowa drogi wewnętrznej w Czadrowie (dz. nr 181/27) wraz z budową infrastruktury technicznej
2026-08-28 12:27:09Z
Remont drogi gminnej na dz. nr 547, 253 w Witkowie
2026-08-27 09:51:06Z
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 52 w Borównie
2026-08-19 06:51:38Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415262 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3b66718-b801-4ef6-a4dd-d5ac4d468404
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415262
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039208/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Remonty cząstkowe dróg gminnych - zamówienia podobne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zmianami) zwanej dalej „ustawą”.
Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do zadania „Utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy – Remonty cząstkowe dróg gminnych: „Remonty cząstkowe masą asfaltową”, do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.7-10/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remonty cząstkowe dróg gminnych masą asfaltową jako zamówienie podobne do zadania „Utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy – Remonty cząstkowe dróg gminnych: „Remonty cząstkowe masą asfaltową”, do umowy podstawowej nr 106/2025 z dnia 18.03.2025 r.
REMONTY CZĄSTKOWE Masą asfaltową, przewidywana wielkość 1000m2 (ok 100 ton)
Uszczelnienie pęknięć nawierzchni poprzez zalanie asfaltem i zamiałowanie przy szerokości szczelin do 1 cm przewidywana wielkość 100mb
regulacja urządzeń urządzeń wbudowanych w pas drogowy przewidywana ilość szt: 7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BITMEX Grzegorz Zygadło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7531452543
7.3.4) Miejscowość: Paczków
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193233,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 193 233 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE