Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 29 894 PLN

Różne urządzenia i produkty medyczne

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00422897

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

ul. Tadeusza Kościuszki 68

32-800 Brzesko, Małopolskie

NIP: 8691663456

REGON: 000304355

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Medeir Przemysław Fila Zielona Góra 9281772488

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Medeir Przemysław Fila (Zielona Góra) Umowa podpisana - 29 894 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33190000-8)

Najniższa cena

360 PLN

Średnia cena

73 848 PLN

Najwyższa cena

459 346 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Informer Med Sp. z o.o. Poznań 4 18 200 PLN 72 801 PLN
BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 172 267 PLN 344 534 PLN
Falco-Medic Jerzy Kudrycki Białystok 3 12 245 PLN 36 736 PLN
Simedu Sp. z o.o. Zielona Góra 3 - 29 863 PLN
Sklep Dla Lekarza Sp. z o.o. Dąbrówka 3 5 000 PLN -
Krajowe Towarzystwo Gospodarcze Semigat Spółka Akcyjna Warszawa 3 19 982 PLN 59 946 PLN
Cedical Sp. z o.o. Warszawa 2 - 8 316 PLN
Reynolds Medical sp. z o.o. Warszawa 2 42 390 PLN 84 780 PLN
Dräger Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 234 108 PLN 234 108 PLN
BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 102 521 PLN 102 521 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 435 PLN Średnia: 73 843 PLN Max: 358 804 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Różne urządzenia i produkty medyczne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.5.2.) Miejscowość: Brzesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1ab9e59-fb08-4cae-9b05-0c3a00e013d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Różne urządzenia i produkty medyczne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1ab9e59-fb08-4cae-9b05-0c3a00e013d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030300/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.51 Różne urządzenia i produkty medyczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane na podstawie Umowy nr FEMP.05.08-IZ.00-0359/24-00-XXI/46/FE/25 o dofinansowanie Projektu: Wsparcie pielęgniarskiej opieki długoterminowej w SP ZOZ w Brzesku, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 5.8 Opieka długoterminowa, paliatywna i hospicyjna.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W dniu 04.08.2026 r., Zamawiający ogłosił postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji ogłoszonego w BZP pod nr: 2026/BZP 00377633. Termin składania ofert w nin. postępowaniu został wyznaczony na dzień 12.08.2026 r., do godz. 10:00. Do czasu upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu, tj. do 12.08.2026 r., do godz. 10:00, na Zad.nr 1 – Różne urządzenia i produkty medyczne, obejmujące przedmiot nin. zaproszenia, nie wpłynęła żadna oferta w nin. postępowaniu. W dniu 13.08.2026 r., Zamawiający unieważnił ww postępowanie w ramach Zad. nr 1, na podst. art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, Wobec powyższego, zgodnie z art. 305 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: „(…) 2) w postęp. prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-62/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 24514,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu i aparatury medycznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medeir Przemysław Fila

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9281772488

7.3.3) Ulica: Ochla- Niedźwiedzia 8

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 66-006

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29894,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane na podstawie Umowy nr FEMP.05.08-IZ.00-0359/24-00-XXI/46/FE/25 o dofinansowanie Projektu: Wsparcie pielęgniarskiej opieki długoterminowej w SP ZOZ w Brzesku, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 5.8 Opieka długoterminowa, paliatywna i hospicyjna
2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
24 515 PLN
Wartość umowy
29 894 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33190000-8
33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne)