Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 06:00 (3 dni)

Roboty remontowe budynku nr 10 w miejscowości Siedlce znajdującego się na terenie kompleksu wojskowego w Siedlcach będącego w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00398678

Numer referencyjny: RB/64/2026

Zamawiający

28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5

08-110 Siedlce, Mazowieckie

NIP: 8212680541

REGON: 523025966

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są Roboty remontowe budynku nr 10 w miejscowości Siedlce znajdującego się na terenie kompleksu wojskowego w Siedlcach będącego w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych)

Najniższa cena

12 301 PLN

Średnia cena

552 791 PLN

Najwyższa cena

4 894 900 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Nico Development Poland Sp. z o. o. Olkusz 6 82 381 PLN 427 057 PLN
MK-BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zielona Góra 5 89 359 PLN 446 796 PLN
FORWARD Krzysztof Ludwiniak Warszawa 4 65 435 PLN 65 435 PLN
Firma Handlowa Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski Radom 4 211 571 PLN 846 284 PLN
P.P.H.U. Elektromechanika-Hydraulika Adaszewski Artur Karczew 3 146 865 PLN 146 865 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OK-BUD Piotr Morawski Nasielsk 3 471 232 PLN 471 232 PLN
ACERBUD Krzysztof Kawiński Warszawa 3 206 880 PLN 620 639 PLN
INSTALBOX Maciej Boksa Warszawa 3 79 668 PLN 239 004 PLN
AK CORP Sp z o.o. Warszawa 3 423 333 PLN 1 270 000 PLN
ADAM NADOLNY RZEMIEŚLNICZY ZAKŁAD BUDOWLANY Warszawa 2 110 000 PLN 110 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu

Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane LARTON inż. Piotr Cierpioł -

2026-08-31 12:34:45Z

Modernizacja budynku w Maciejowicach przy ul. Lubelskiej 40 z przeznaczeniem na magazyn OLiOC.

KS SYSTEM Kamil Szczepanik 1 652 869 PLN

2026-08-27 08:08:18Z

Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót sanitarnych na terenie AN1- podobne nr 2 do umowy GN/PS/24/NZ

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Gregbud" 30 788 PLN

2026-08-24 12:31:20Z

Remont trzech lokali mieszkalnych

ACERBUD Krzysztof Kawiński 107 889 PLN

2026-08-23 19:37:23Z

Remont trzech lokali mieszkalnych

Jerzy Gawryś Z.U.R.B 170 162 PLN

2026-08-23 19:37:23Z

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na przedszkole w Zespole Oświatowym w Grochowie

Usługi Ogólnobudowlane Kamil Demiańczuk 981 178 PLN

2026-08-21 08:01:35Z

396/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Króla Maciusia 7A m 82, Króla Maciusia 11A m 8, Uroczej 20 m 1 w Warszawie.

INSTALBOX Maciej Boksa 130 170 PLN

2026-08-21 06:51:15Z

Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w Orłowie

RDM Krzysztof Długołęcki -

2026-08-18 13:57:20Z

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokali mieszkalnych i kwater (...), zlokalizowanych w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Lublińcu, Sandomierzu, Krakowie, Węgrzcach i Kłaju, 5 części

ANDRZEJ GABRYSIAK, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH ANDRZEJ GABRYSIAK 122 356 PLN

2026-08-17 09:33:57Z

Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie

LUX-BUD Piekutowski Piotr 335 527 PLN

2026-08-12 09:21:00Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 30 002 PLN Średnia: 511 584 PLN Max: 3 837 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Roboty remontowe budynku nr 10 w miejscowości Siedlce znajdującego się na terenie kompleksu wojskowego w Siedlcach będącego w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523025966

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub1.28wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.28wog.wp.mil.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Skarb Państwa Jednostka budżetowa, podsektor rządowy

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe budynku nr 10 w miejscowości Siedlce znajdującego się na terenie kompleksu wojskowego w Siedlcach będącego w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-221f8034-85ec-4478-ab0d-76ac4fae8005

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398678

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107164/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 ROBOTY WYKOŃCZENIOWE W ZAKRESIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 11. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy.
3. Oferta powinna być:
a. sporządzona na podstawie załączników niniejszej SWZ w języku polskim;
b. złożona przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem platformazakupowa.pl/pn/28wog;
c. podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub elektronicznym podpisem zaufanym lub elektronicznym podpisem osobistym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
d. złożona przez osoby umocowane do składania oświadczeń woli i zaciągania zobowiązań w imieniu Wykonawcy (w przypadku złożenia oferty
i składających się na nią dokumentów i oświadczeń przez osob(ę) niewymienion(ą)e w dokumencie rejestracyjnym (ewidencyjnym) Wykonawcy, należy do oferty dołączyć stosowne pełnomocnictwo opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym).
Treść oferty musi być zgodna z wymaganiami Zamawiającego określonymi w dokumentach zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Rozdział XXI SWZ - Ochrona danych osobowych

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Rozdział XXI SWZ - Ochrona danych osobowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RB/64/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są Roboty remontowe budynku nr 10 w miejscowości Siedlce znajdującego się na terenie kompleksu wojskowego w Siedlcach będącego w administrowaniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, w zakresie:
- zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia tego warunku, aby Wykonawca posiadał co najmniej:
a) 1 osobę z uprawnieniami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno - budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
b) 1 osobę z uprawnieniami budowlanymi o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
c) 1 osobę z uprawnieniami budowlanymi o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci sanitarnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych w ramach przedmiotowego postępowania na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu, złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzający udzielenie certyfikacji odpowiednio w zakresie niepodlegania wykluczeniu lub zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust.1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1, 4 i 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Zamawiający uzna, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania, zgodnie z art.108 ust.1 oraz art.109 ust.1 pkt. 1, 4 i 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, jeżeli z przedstawionych przez Wykonawcę oświadczeń
i dokumentów wynikać będzie, że nie występują uwarunkowania określone w art. 108 ust.1 oraz art. 109 ust.1 pkt 1, 4 i 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. W przypadkach, gdy Wykonawca wykazuje spełnianie warunków, polega na zasobach innych podmiotów, w stosunku do żadnego z tych podmiotów nie mogą występować uwarunkowania art. 108 ust.1 pkt 1, 2, 3, 4, 6 oraz art. 109 ust.1 pkt 1, 4, 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
2.2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców
w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514 t.j.)

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Informacje dotyczące wadium opisane są w rozdziale X SWZ

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian umowy w sytuacjach określonych w art. 455 ustawy Pzp oraz zgodnie z § 18 załącznika nr 4 do SWZ - projektowane postanowienia umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 08:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
07.09.2026 06:00
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych)

Okres realizacji

do 2026-11-30