Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu
Numer referencyjny: BP-DZP.2616.136.2026
Zamawiający
Agencja Mienia Wojskowego
Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261038122
REGON: 011263946
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane LARTON inż. Piotr Cierpioł | Lisów | 575 189 02 96 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane LARTON inż. Piotr Cierpioł (Lisów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych)
Najniższa cena
12 301 PLN
Średnia cena
552 791 PLN
Najwyższa cena
4 894 900 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Nico Development Poland Sp. z o. o. Olkusz | 6 | 82 381 PLN | 427 057 PLN |
| MK-BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zielona Góra | 5 | 89 359 PLN | 446 796 PLN |
| FORWARD Krzysztof Ludwiniak Warszawa | 4 | 65 435 PLN | 65 435 PLN |
| Firma Handlowa Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski Radom | 4 | 211 571 PLN | 846 284 PLN |
| P.P.H.U. Elektromechanika-Hydraulika Adaszewski Artur Karczew | 3 | 146 865 PLN | 146 865 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OK-BUD Piotr Morawski Nasielsk | 3 | 471 232 PLN | 471 232 PLN |
| ACERBUD Krzysztof Kawiński Warszawa | 3 | 206 880 PLN | 620 639 PLN |
| INSTALBOX Maciej Boksa Warszawa | 3 | 79 668 PLN | 239 004 PLN |
| AK CORP Sp z o.o. Warszawa | 3 | 423 333 PLN | 1 270 000 PLN |
| ADAM NADOLNY RZEMIEŚLNICZY ZAKŁAD BUDOWLANY Warszawa | 2 | 110 000 PLN | 110 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu
2026-08-31 12:34:45Z
Modernizacja budynku w Maciejowicach przy ul. Lubelskiej 40 z przeznaczeniem na magazyn OLiOC.
2026-08-27 08:08:18Z
Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót sanitarnych na terenie AN1- podobne nr 2 do umowy GN/PS/24/NZ
2026-08-24 12:31:20Z
Remont trzech lokali mieszkalnych
2026-08-23 19:37:23Z
Remont trzech lokali mieszkalnych
2026-08-23 19:37:23Z
Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na przedszkole w Zespole Oświatowym w Grochowie
2026-08-21 08:01:35Z
396/2026 Remont pustostanów w budynkach mieszkalnych przy ul. Króla Maciusia 7A m 82, Króla Maciusia 11A m 8, Uroczej 20 m 1 w Warszawie.
2026-08-21 06:51:15Z
Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w Orłowie
2026-08-18 13:57:20Z
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokali mieszkalnych i kwater (...), zlokalizowanych w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Lublińcu, Sandomierzu, Krakowie, Węgrzcach i Kłaju, 5 części
2026-08-17 09:33:57Z
Utworzenie stołówki szkolnej i gabinetów edukacyjnych w SP w Stróżewie
2026-08-12 09:21:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367322 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 12 211 40 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.kr@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27ccd78a-bcc4-4e58-838a-e72c62dab7a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/309226/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/309226/notice/public/details
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Podane w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje zamieszczone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.136.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.5.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1904712,96 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana drzwi wejściowych z naświetlami bocznymi w 13 klatkach schodowych budynków w Lublińcu.
Wykonanie robót budowlanych, polegających na wymianie (w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane – Dz. U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.) bram wejściowych z naświetlami bocznymi wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach (mieszkalnych wielorodzinnych) położonych w Lublińcu przy ul. Wieniawskiego 6A, 8 i 8A będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddział Regionalny AMW w Krakowie.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych o których mowa w art. 273 ust.1 i art. 274 ust.1 ustawy Pzp. Na podstawie art. 273 ust.2 ustawy pzp. wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Oświadczenie można złożyć według formularza zamieszczonego w SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wymagane jest złożenie pełnomocnictwa do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania składa każdy zWykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Szczegółowe informacje zawarte w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zawarte w specyfikacji warunków zamówienia w załączniku - projektowane postanowienia umowy - dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-18 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://amw.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-18 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-16
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zamówienie ujęte w planie postępowań na 2026r pod pozycją 1.1. 147Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- 18.08.2026 08:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni