Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Roczne dostawy całodziennych posiłków do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze – 2024/2025.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00423688

Zamawiający

SPZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodziezy w Zaborze

Zabór, Lubuskie

NIP: 9730588281

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
PPUH Natalia Madej Zielona Góra 9290009415

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 PPUH Natalia Madej (Zielona Góra) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1)

Najniższa cena

27 563 PLN

Średnia cena

27 563 PLN

Najwyższa cena

27 563 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Spółdzielnia Socjalna Gorący Garnuszek Kożuchów 1 27 563 PLN 27 563 PLN
PPUH Natalia Madej Zielona Góra 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 8 przetargów

Min: 27 563 PLN Średnia: 406 176 PLN Max: 851 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zmianie umowy
Dostawy
Roczne dostawy całodziennych posiłków do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze – 2024/2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SPZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodziezy w Zaborze

1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774176

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Zamkowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Zabór

1.4.3.) Kod pocztowy: 66-003

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@cldim.zgora.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cldim.zgora.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:

Umowy

2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e38718a5-db6e-412e-b907-61edb767ef48

2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423688

2.4.) Wersja ogłoszenia: 01

2.5.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA

3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452422

3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roczne dostawy całodziennych posiłków do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze – 2024/2025.

3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego przez okres 12 miesięcy usług gastronomicznych, polegających na codziennych dostawach pięciu gotowych do spożycia posiłków, stanowiących całodzienne wyżywienie dla około 75 pacjentów przebywających w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze a także na pobieraniu i przechowywaniu próbek potraw, o których mowa w art. 72 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (jedn. tekst Dz.U. z 2019 roku poz. 1252 z póź. zm.).

3.8.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ

4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-09-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPUH Natalia Madej

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9290009415

4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra

4.3.6.) Województwo: lubuskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 652212 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00506893/01

SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ

5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2025-08-31

5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:

dodatek do dostawy tzw. zdrowy posiłek

5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:

cykliczne wznowienia dodatku do posiłku podstawowego objętego zamówieniem

5.5.) Wartość zmiany umowy

5.5.1.) Wartość zmiany: 234821,93

5.5.2.) Kod waluty: PLN

5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie

2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55520000-1
55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków)