Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbiórka budynku mieszkalnego uszkodzonego w wyniku pożaru oraz budynku gospodarczego wraz z usunięciem skutków pożaru i uporządkowaniem terenu przy ul. Górny Bór 3A w Skoczowie.
Zamawiający
GMINA SKOCZÓW
Rynek 1
43-430 Skoczów, Śląskie
NIP: 5482404967
REGON: 072182522
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DM MULTISERVICE Daniel Michałek | Hażlach | NIP: 5482720438 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DM MULTISERVICE Daniel Michałek (Hażlach) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45110000-1)
Najniższa cena
55 000 PLN
Średnia cena
4 095 134 PLN
Najwyższa cena
49 041 614 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| DM Multiservice Daniel Michałek Hażlach | 2 | 55 000 PLN | 55 000 PLN |
| CZĘSTOBUD Sp. z o. o., Częstochowa | 2 | 49 041 614 PLN | 28 837 636 PLN |
| PPHU KRIS-BRUK Rybnik | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe FOXMET Monika Czaplińska Czerwionka - Leszczyny | 2 | 57 687 PLN | 57 687 PLN |
| PPUH HYDROBUD Sp. z o.o. Chorzów | 2 | 232 224 PLN | 232 224 PLN |
| Tomasz Kudzia Usługi Budowlane Mysłowice | 1 | - | - |
| POWERLIFT Sp. z o.o. Ustroń | 1 | 590 400 PLN | 590 400 PLN |
| Kluczewski Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza | 1 | 87 330 PLN | 87 330 PLN |
| Vestrum Sp. z o.o. Kraków | 1 | 170 500 PLN | 170 500 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego „MOSTKOL” Sp. z o.o. Moskorzew | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Remont pomieszczeń szkolnych w I LO i IV LO w Rudzie Śląskiej w ramach projektu Młodzi Innowatorzy Rudy Śląskiej” (...).
2026-09-03 05:35:14Z
„Modernizacja magazynu ZZM przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach” - 2
2026-09-02 11:51:35Z
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Nędzy - etap I, zadanie 2
2026-08-27 12:40:41Z
„Remont pomieszczeń szkolnych w I LO i IV LO w Rudzie Śląskiej w ramach projektu Młodzi Innowatorzy Rudy Śląskiej” (...).
2026-08-27 10:48:12Z
ROZBIÓRKA BUDYNKÓW PRZY UL. BUCHENWALDCZYKÓW 17 i 19 W ZABRZU
2026-08-24 09:50:40Z
Wykonywanie robót budowlanych polegających na rozbiórce budynku magazynowego z rampą oraz magazynu nawozów - hangaru położonych na terenie WOLOiZOL w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8 w Gorzycach
2026-08-20 08:36:50Z
Rozbiórka budynku mieszkalnego uszkodzonego w wyniku pożaru oraz budynku gospodarczego wraz z usunięciem skutków pożaru i uporządkowaniem terenu przy ul. Górny Bór 3A w Skoczowie.
2026-08-06 10:59:35Z
Wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach Rektoratu - I piętro segment A
2026-07-31 09:59:45Z
„Rybnik - w kierunku zielonej przyszłości - Budowa Centrum Aktywności Lokalnej w dzielnicy Rybnicka Kuźnia" - realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj
2026-07-31 08:39:04Z
Rozbiórka budynku przy ul. Górny Bór 3A w Skoczowie
2026-07-31 06:38:57Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381084 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynku mieszkalnego uszkodzonego w wyniku pożaru oraz budynku gospodarczego wraz z usunięciem skutków pożaru i uporządkowaniem terenu przy ul. Górny Bór 3A w Skoczowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOCZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182522
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Skoczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-430
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.skoczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skoczow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynku mieszkalnego uszkodzonego w wyniku pożaru oraz budynku gospodarczego wraz z usunięciem skutków pożaru i uporządkowaniem terenu przy ul. Górny Bór 3A w Skoczowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1137a729-66c9-47cb-beb3-664aa730c221
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039579/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Rozbiórka budynku mieszkalnego wielorodzinnego oraz budynku gospodarczego, zlokalizowanych przy ul. Górny Bór 1 w Skoczowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający planował udzielenie zamówienia w trybie konkurencyjnym na rozbiórkę budynku mieszkalnego wielorodzinnego oraz budynku gospodarczego przy ul. Górny Bór 3A w Skoczowie. Przed wszczęciem postępowania doszło jednak do nagłego i niemożliwego do przewidzenia pożaru budynku mieszkalnego, w wyniku którego jego stan techniczny uległ znacznemu pogorszeniu. Pozostałości obiektu stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz bezpieczeństwa mienia, co wymaga niezwłocznego wykonania robót rozbiórkowych. Zachowanie terminów przewidzianych dla trybów konkurencyjnych nie jest możliwe. Zamówienie obejmuje również rozbiórkę budynku gospodarczego objętego tą samą decyzją o pozwoleniu na rozbiórkę, co jest uzasadnione względami technicznymi, organizacyjnymi oraz zasadą efektywnego i gospodarnego wydatkowania środków publicznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowej rozbiórce budynku mieszkalnego wielorodzinnego oraz budynku gospodarczego, zlokalizowanych na działce nr 842, obręb 1, w jednostce ewidencyjnej Skoczów-miasto, przy ul. Górny Bór 3A, wraz z usunięciem skutków pożaru budynku mieszkalnego oraz uporządkowaniem terenu.
Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi dokumentacja projektowa opracowana przez Izabelę Lennert-Gawlas, z uwzględnieniem zmian stanu technicznego budynku mieszkalnego powstałych w wyniku pożaru oraz ustaleń dokonanych w toku negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DM MULTISERVICE Daniel Michałek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5482720438
7.3.3) Ulica: Karnowiec
7.3.4) Miejscowość: Hażlach
7.3.5) Kod pocztowy: 43-419
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE