Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Rozbudowa EDM i integracja z P1 oraz PUI, w tym digitalizacja i integracja z udostępnianą platformą usług AI w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00358555

Zamawiający

Instytut Matki i Dziecka

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250008471

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

20-149 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
CompuGroup Medical Polska Sp. z o. o. Lublin 712-10-76-075

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 CompuGroup Medical Polska Sp. z o. o. (Lublin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72263000-6)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MADKOM SPÓŁKA AKCYJN Gdynia 1 - -
MADKOM SPÓŁKA AKCYJNA Gdynia 1 - -
CompuGroup Medical Polska Sp. z o. o. Lublin 1 - -
QNT Systemy Informatyczne spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Zabrze 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 133 przetargów

Min: 20 977 PLN Średnia: 356 829 PLN Max: 819 180 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Rozbudowa EDM i integracja z P1 oraz PUI, w tym digitalizacja i integracja z udostępnianą platformą usług AI w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Instytut Matki i Dziecka

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288395

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kasprzaka 17a

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-211

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@imid.med.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.imid.med.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae3039cf-d4f8-4dec-b5fa-5697bf2dedac

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358555

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 605599-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności dla przedsięwzięć realizowanych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rozbudowa EDM i integracja z P1 oraz PUI, w tym digitalizacja i integracja z udostępnianą platformą usług AI w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa EDM i integracja z P1 oraz PUI, w tym digitalizacja i integracja z udostępnianą platformą usług AI w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela cenowa zał. nr 2 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) zał. nr 3 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 5 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

48820000-2 - Serwery

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-04-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CompuGroup Medical Polska Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 712-10-76-075

4.3.3.) Ulica: ul. Do Dysa 9

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-149

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 6299097,24 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 8756-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zgodnie z postanowieniami Umowy, w tym § 10 ust. 2 pkt 1 Umowy, w zw. z art. 455ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych,
Zamawiający przewidział możliwość zmiany Umowy w zakresie przedłużenia terminu jej realizacji określonego w § 4 ust. 1 Umowy, w przypadku wydłużenia okresu realizacji i rozliczenia umowy o dofinansowanie Projektu.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmianie ulega § 4 ust. 1 Umowy, który otrzymuje brzmienie:
„Pełna realizacja Przedmiotu Umowy nastąpi w nieprzekraczalnym terminie do 26 czerwca 2026 r. od daty zawarcia Umowy.”.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6299097,24 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Uwaga dot. pkt 5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania
*Ponieważ system nie pozwala na zaznaczenie dwóch różnych wariantów jednocześnie, konieczne jest wybranie jednej
opcji przez co został wpisany jeden aspekt. Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w
umowie aspekty środowiskowe i innowacyjne.
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 72263000-6
72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 48600000-4 (Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne) 48820000-2 (Serwery)