Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Rozbudowa infrastruktury informatycznej Szpitala

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00396113

Zamawiający

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Kalisz, Wielkopolskie

NIP: 6182025893

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
net-o-logy Sp. z o.o Katowice 9542470020

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 net-o-logy Sp. z o.o (Katowice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 149 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)

Najniższa cena

1 685 PLN

Średnia cena

164 270 PLN

Najwyższa cena

872 237 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Compnor Miłosława Lechowska Poznań 7 8 166 PLN 55 519 PLN
KOMBIT Group Sp. z o.o. Poznań 7 75 691 PLN 518 887 PLN
Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak Poznań 5 261 384 PLN 825 055 PLN
Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak Poznań 3 310 101 PLN 930 303 PLN
COMP S.A. Warszawa 2 73 855 PLN 147 711 PLN
NBIT Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o. Gliwice 2 85 977 PLN 85 977 PLN
KOMBIT Group Sp.z.o.o. Poznań 2 151 997 PLN 151 997 PLN
KOMBIT Group Sp. z.o.o. Poznań 2 195 137 PLN 390 274 PLN
Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak ul. Namysłowska 17/19 60-166 Poznań Poznań 2 213 590 PLN 213 590 PLN
AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz 2 392 807 PLN 392 807 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 178 209 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa infrastruktury informatycznej Szpitala

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Poznańska 79

1.4.2.) Miejscowość: Kalisz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9fb1708-953b-434b-a8d1-8f317c24f784

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396113

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 193153-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Realizacja projektu finansowanego w ramach KPO program D1.1.2. Program realizowany w celu zapewnienia przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w tym między innymi zwiększenie cyberbezpieczeństwa. UMOWA NR KPOD.07.03-IP.10-0119/25/KPO/1757/2025/368 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rozbudowa infrastruktury informatycznej Szpitala

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Rozbudowa infrastruktury informatycznej Szpitala" – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ, tj. w załączniku nr 12 do SWZ. Realizacja projektu finansowanego w ramach KPO program D1.1.2. Program realizowany w celu zapewnienia przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w tym między innymi zwiększenie cyberbezpieczeństwa. UMOWA NR KPOD.07.03-IP.10-0119/25/KPO/1757/2025/368 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia.

3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48820000-2 - Serwery

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-07

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): net-o-logy Sp. z o.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542470020

4.3.3.) Ulica: Porcelanowa 23,

4.3.4.) Miejscowość: Katowice

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 7628952,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 327203-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W związku z zawarciem przez Zamawiającego Aneksu nr 2 do umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0119/25/KPO/1757/2025/368 zawartej pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu a Skarbem Państwa, na mocy którego termin realizacji przedsięwzięcia pn. „Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu" został wydłużony do dnia 15 lipca 2026 r., Strony niniejszej Umowy nr 22/EZ/DN/26 z dnia 11 maja 2026 r., działając zgodnie z §10 ust. 2 i 3 tej Umowy, postanawiają zawrzeć Aneks nr 1 do umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

W związku z zawarciem przez Zamawiającego Aneksu nr 2 do umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0119/25/KPO/1757/2025/368 zawartej pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu a Skarbem Państwa, na mocy którego termin realizacji przedsięwzięcia pn. „Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu" został wydłużony do dnia 15 lipca 2026 r., Strony niniejszej Umowy nr 22/EZ/DN/26 z dnia 11 maja 2026 r., działając zgodnie z §10 ust. 2 i 3 tej Umowy, postanawiają zawrzeć Aneks nr 1 o następującej treści: „1. Termin (okres trwania) umowy: od daty podpisania umowy do dnia 15 lipca 2026 roku.”
„Termin realizacji wszystkich zadań określa się na 15.07.2026 roku wraz z przedstawieniem dokumentacji powykonawczej stanowiącej podstawę do podpisania protokołu odbioru. Niezależnie od rodzaju wdrożenia, Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia pełnych testów funkcjonalnych, integracyjnych i obciążeniowych zakończonych protokołem akceptacji”

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W związku z akceptacją Skarbu Państwa, reprezentowanym przez Ministra Zdrowia, na mocy którego termin realizacji przedsięwzięcia pn. „Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu" został wydłużony do dnia 07 sierpnia 2026 r., Strony niniejszej Umowy nr 22/EZ/DN/26 z dnia 11 maja 2026 r., działając zgodnie z §10 ust. 2 i 3 tej Umowy, postanawiają zawrzeć Aneks nr 2 do umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

W związku z akceptacją Skarbu Państwa, reprezentowanym przez Ministra Zdrowia, na mocy którego termin realizacji przedsięwzięcia pn. „Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu" został wydłużony do dnia 07 sierpnia 2026 r., Strony niniejszej Umowy nr 22/EZ/DN/26 z dnia 11 maja 2026 r., działając zgodnie z §10 ust. 2 i 3 tej Umowy, postanawiają zawrzeć Aneks nr 2 o następującej treści:
„1. Termin (okres trwania) umowy: od daty podpisania umowy do dnia 7 sierpnia 2026 r.”
„Termin realizacji wszystkich zadań określa się na 7 sierpnia 2026 r. roku wraz z przedstawieniem dokumentacji powykonawczej stanowiącej podstawę do podpisania protokołu odbioru. Niezależnie od rodzaju wdrożenia, Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia pełnych testów funkcjonalnych, integracyjnych i obciążeniowych zakończonych protokołem akceptacji”

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7628952,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
18.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30233100-2 (Komputerowe jednostki do przechowywania) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 48820000-2 (Serwery) 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne opracowywania oprogramowania internetowe i wsparcia) 72267000-4 (Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania) 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego)