Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 329 800 PLN

Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby AQUAPARK KALISZ sp. z o. o. w Kaliszu w formule zaprojektuj i wybuduj”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2025/BZP 00292461

Numer referencyjny: PW.ZP-2/2025

Zamawiający

"AQUAPARK KALISZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sportowa 10

62-800 Kalisz, Wielkopolskie

NIP: 6182107013

REGON: 301188999

Opis przedmiotu zamówienia

W ramach Przedmiotu Zamówienia polegającego na rozbudowie instalacji fotowoltaicznej, Wykonawca winien zaprojektować i wykonać kompletny układ instalacji paneli fotowoltaicznych o mocy 50 kWp, okablowania i opomiarowania wraz z synchronizacją z siecią oraz zapewnić możliwość obserwacji, przetwarzania i gromadzenia charakterystycznych parametrów instalacji wraz z umożliwieniem wizualizacji wyników w aplikacji mobilnej i na komputerze oraz wykonać niezbędne projekty i modernizacje rozdzielnic elektrycznych obiektu w sposób zgodny z aktualnymi przepisami oraz wydanymi warunkami przyłączeniowymi. Zadanie obejmuje również wymianę (Zamawiający zakupił we własnym zakresie człon rozdzielnicy SN podlegający wymianie) pola transformatorowego FS (pole nr 3) w rozdzielnicy SN będącej własnością Zamawiającego zgodnie z dołączoną dokumentacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno Użytkowym (załącznik nr 10 do SWZ)

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
GWARANCJA I RĘKOJMIA WYKONANIA INSTALACJI 10%
CZAS PRZYSTĄPIENIA DO USUNIĘCIA USTERKI 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
P-KA Solar sp. z o. o. Koźminek 9680997303

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 P-KA Solar sp. z o. o. (Koźminek) Umowa podpisana 329 800 PLN 329 800 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 50 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne)

Najniższa cena

56 866 PLN

Średnia cena

1 604 575 PLN

Najwyższa cena

23 917 964 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CONCEPT SP. Z O.O. OSTRÓW WIELKOPOLSKI 3 23 917 964 PLN 2 391 794 PLN
SEM Zakład Elektrotechniczny Jakub Maćkowiak, Stefan Mackowiak Sp.j Łęczyca 3 169 330 PLN 507 990 PLN
Zakład Wielobranżowy „ELEKTRA” Radosław Lipatow Kalisz 2 1 001 389 PLN 2 002 778 PLN
Firma Budowlana KAR-BUD Kuszczyński Karol Dobra 2 314 511 PLN 314 511 PLN
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ROMAN JANOWICZ ŚWIĘCIECHOWA 2 57 980 PLN 115 959 PLN
Dert Bud Spółka z o.o. Poznań 2 145 140 PLN 145 140 PLN
EXAVO Sp. z o. o. Poznań 2 - -
PAWPOL Sp.j. P.Marcecki, A.Matyjasz Kalisz 1 455 580 PLN 455 580 PLN
DREAM HOUSE ROMAN WOJNA Nochowo 1 - -
LUB – ELEKTRA Sp. z o.o. Warszawa 1 302 580 PLN 302 580 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont części pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Morawinie

Firma Budowlana KAR-BUD Kuszczyński Karol -

2026-09-02 06:36:53Z

Wykonywanie remontów, konserwacji, napraw w zakresie instalacji domofonowych i automatyki bram w zasobie zarządzanym przez MZBM w Kaliszu.

PAWPOL Sp.j. P.Marcecki, A.Matyjasz 455 580 PLN

2026-08-25 11:29:24Z

Zaprojektowanie i wykonanie robót związanych z zasilaniem gwarantowanym na terenie Domu Pomocy Społecznej w Jarogniewicach

Agregaty Polska Cezary Bielak 236 529 PLN

2026-08-25 08:15:21Z

Budowa oświetlenia wraz z kanalizacją kablową na terenie obiektu sportowego przy ul. Korfantego w Poznaniu

SEM Zakład Elektrotechniczny Jakub Maćkowiak, Stefan Mackowiak Sp.j 295 200 PLN

2026-08-25 07:35:46Z

Budowa oświetlenia boiska sportowego w m. Skic.

Dert Bud Spółka z o.o. -

2026-08-25 05:49:38Z

Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby AQUAPARK KALISZ sp. z o. o. w Kaliszu w formule zaprojektuj i wybuduj”

P-KA Solar sp. z o. o. -

2026-08-05 11:07:30Z

Wymiana okablowania w budynku Starostwa Powiatowego w Międzychodzie

Termik Instalacje Woźniak Boczek Spółka Jawna 369 268 PLN

2026-08-03 07:51:56Z

Modernizacja przyłącza energetycznego oraz awaryjnego zasilania w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu

Agregaty polska Cezary Bielak 366 540 PLN

2026-07-31 07:17:14Z

Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

GELCO Sp. z o.o 869 000 PLN

2026-07-24 07:03:46Z

Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 500 kW wraz z infrastrukturą techniczną przy Al. Ludwika Zamenhofa w Kępnie

CONCEPT SP. Z O.O. -

2026-07-23 08:25:22Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 480 PLN Średnia: 950 405 PLN Max: 23 917 964 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby AQUAPARK KALISZ
sp. z o. o. w Kaliszu w formule zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "AQUAPARK KALISZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301188999

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@park-wodny.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://park-wodny.kalisz.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej na potrzeby AQUAPARK KALISZ
sp. z o. o. w Kaliszu w formule zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee900cb6-a356-48e3-af5f-595efbe117e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00292461

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1130515

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego” pod adresem postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1130515

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020 r. poz. 2452), zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa; Uwaga! od dnia 17 sierpnia 2021,ze względu na zakończenie wspierania przeglądarki Internet Explorer przez firmę Microsoft, stosowanie przeglądarki Internet Explorer nie będzie dopuszczalne,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8,
7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o.
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@park-wodny.kalisz.pl,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy PZP,
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy,
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia),
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników),
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego),
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych,
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO,
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PW.ZP-2/2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach Przedmiotu Zamówienia polegającego na rozbudowie instalacji fotowoltaicznej, Wykonawca winien zaprojektować i wykonać kompletny układ instalacji paneli fotowoltaicznych o mocy 50 kWp, okablowania i opomiarowania wraz z synchronizacją z siecią oraz zapewnić możliwość obserwacji, przetwarzania i gromadzenia charakterystycznych parametrów instalacji wraz z umożliwieniem wizualizacji wyników w aplikacji mobilnej i na komputerze oraz wykonać niezbędne projekty i modernizacje rozdzielnic elektrycznych obiektu w sposób zgodny z aktualnymi przepisami oraz wydanymi warunkami przyłączeniowymi.
Zadanie obejmuje również wymianę (Zamawiający zakupił we własnym zakresie człon rozdzielnicy SN podlegający wymianie) pola transformatorowego FS (pole nr 3) w rozdzielnicy SN będącej własnością Zamawiającego zgodnie z dołączoną dokumentacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno Użytkowym (załącznik nr 10 do SWZ)

4.2.6.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

09331000-8 - Baterie słoneczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 6. Oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną łączną ilością punktów w przyjętych kryteriach oceny ofert, a oferta, która otrzyma największą, łączną ilość punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą. Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną łączną ilością punktów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: GWARANCJA I RĘKOJMIA WYKONANIA INSTALACJI

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: CZAS PRZYSTĄPIENIA DO USUNIĘCIA USTERKI

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku udziału w postępowaniu,
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku udziału w postępowaniu;
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Wykonawca spełni ten warunek jeżeli wykaże, że posiada ważne i opłacone ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę nie mniejszą niż 1 000 000,00 zł;
4) zdolności technicznej lub zawodowej,
Wykonawca spełni ten warunek, jeżeli wykaże:
a) należyte wykonanie lub wykonywanie w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej dwóch robót budowlanych, polegających na budowie instalacji fotowoltaicznej powyżej 50 kWp w minimum 2 obiektach użyteczności publicznej.
b) że dysponuje jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, która będzie pełniła funkcję kierownika budowy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X SWZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, należy sporządzić w formie określonej w Załączniku nr 3 do SWZ.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w formularzu oferty, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

3. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie art. 455 ustawy Pzp oraz w przypadku wystąpienia zmian lub okoliczności, których nie dało się przewidzieć w dacie zawarcia umowy, a których wprowadzenie jest konieczne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-07-16 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1130515

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-07-16 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający informuje, że wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej.
2025-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2025
Termin składania ofert
16.07.2025 08:00
Wartość umowy
329 800 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71000000-8 (Usługi architektoniczne budowlane inżynieryjne i kontrolne) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 09331000-8 (Baterie słoneczne) 09332000-5 (Instalacje słoneczne) 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 09331000-8 - Baterie słoneczne 09332000-5 - Instalacje słoneczne

Okres realizacji

4 miesiące