Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa systemu AMMS o moduły umożliwiające prowadzenie dokumentacji elektronicznej dokumentacji medycznej z nadzorem autorskim systemów His, LIS wraz z wsparciem i asystą techniczną silnika bazy
Zamawiający
SZPITAL KLINICZNY IM. DR. E. WARMIŃSKIEGO POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ - SPZOZ W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 9532293970
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Asseco Poland SA | Rzeszów | 5220003782 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Asseco Poland SA (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 45 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
1 169 PLN
Średnia cena
188 938 PLN
Najwyższa cena
1 126 988 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NEO-SYSTEM Marcin Krajewski Brodnica | 9 | 10 439 PLN | 93 947 PLN |
| AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz | 3 | 40 497 PLN | 121 490 PLN |
| MedLAN Sp. z.o.o. , Białystok | 2 | 1 004 484 PLN | 1 004 484 PLN |
| MScloud Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 52 141 PLN | 52 141 PLN |
| Predictive Solutions sp. z o.o. Kraków | 2 | 368 840 PLN | 368 840 PLN |
| Infocomp Sp. zo.o. Toruń | 2 | - | - |
| Exnit sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| Perceptron sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| Asseco Poland SA Rzeszów | 1 | - | - |
| Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa | 1 | 455 435 PLN | 455 435 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa rozwiązań IT wzmacniających ochronę przed cyberatakami dla Powiatu Nakielskiego
2026-08-25 06:50:37Z
Rozbudowa systemu AMMS o moduły umożliwiające prowadzenie dokumentacji elektronicznej dokumentacji medycznej z nadzorem autorskim systemów His, LIS wraz z wsparciem i asystą techniczną silnika bazy
2026-08-13 09:43:13Z
Zakup sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Mogilnie w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd
2026-08-12 09:00:09Z
Zakup sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Mogilnie w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd
2026-08-12 09:00:09Z
Zakup sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Mogilnie w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd
2026-08-12 09:00:09Z
M-30/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu
2026-08-10 11:21:21Z
Zakup oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej w postaci modułu rozszerzającego funkcjonalność posiadanego systemu klasy HIS - znak sprawy Z/58/PN/26
2026-07-16 10:46:47Z
ZAKUP SYSTEMU PATOMORFOLOGII
2026-07-10 07:16:01Z
M-30/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu
2026-07-06 11:35:00Z
Dostawy sprzętu i oprogramowania związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz budżetem dla Gminy Miasta Brodnica
2026-07-02 12:33:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391082 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa systemu AMMS o moduły umożliwiające prowadzenie dokumentacji elektronicznej dokumentacji medycznej z nadzorem autorskim systemów His, LIS wraz z wsparciem i asystą techniczną silnika bazy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL KLINICZNY IM. DR. E. WARMIŃSKIEGO POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ - SPZOZ W BYDGOSZCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092354746
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Szpitalna 19
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-826
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.pbs.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.bydgoszcz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ad518c4-7a62-4c6a-bf3c-babc88779965
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391082
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Transformacja cyfrowa Szpitala Klinicznego im. dr. Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej – SPZOZ w Bydgoszczy
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa systemu AMMS o moduły umożliwiające prowadzenie dokumentacji elektronicznej dokumentacji medycznej z nadzorem autorskim systemów His, LIS wraz z wsparciem i asystą techniczną silnika bazy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu AMMS o moduły umożliwiające prowadzenie dokumentacji elektronicznej dokumentacji medycznej z nadzorem autorskim systemów His, LIS wraz z wsparciem i asystą techniczną silnika bazy danych HIS
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asseco Poland SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003782
4.3.3.) Ulica: Olchowa 14
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-322
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4612500 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 339893-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4612500 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE