Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...) postępowanie powtórzone
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie
Międzychód, Wielkopolskie
NIP: 5951340382
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PERCEPTUS Sp. z o.o. | Zielona Góra | 9291808578 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PERCEPTUS Sp. z o.o. (Zielona Góra) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2)
Najniższa cena
957 899 PLN
Średnia cena
957 899 PLN
Najwyższa cena
957 899 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o. Gliwice | 1 | - | - |
| AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz | 1 | 957 899 PLN | 957 899 PLN |
| PERCEPTUS Sp. z o.o. Zielona Góra | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...) postępowanie powtórzone
2026-07-17 10:01:20Z
Dostawa i wdrożenie centralnej składnicy kopii bezp. dla systemu plików i serwerów wirtualnych (2026), z konfiguracją przełączników WZDW w Poznaniu i dokumentacją projektową i powykonawczą.
2026-05-05 11:58:29Z
Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Dopiewo oraz jednostkach budżetowych gminy. Zadanie 1 - Poprawa bezpieczeństwa - obszar techniczny.
2026-05-04 07:45:38Z
Cała Polska — 6 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348903 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...) postępowanie powtórzone
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310249
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna 10
1.4.2.) Miejscowość: Międzychód
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-400
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@spzoz-miedzychod.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-miedzychod.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00353281-c0f6-43b8-bed3-34a7b2ee7b66
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348903
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 117439-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...) postępowanie powtórzone
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SP ZOZ w Międzychodzie realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania, tj.: - Zadanie nr 1 (nr 4 pierwotnego postępowania) - Zakup systemów cyberbezpieczeństwa; - Zadanie nr 2 (nr 6 pierwotnego postępowania) - Zakup stacji roboczych;
3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
30213000-5 - Komputery osobiste
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-104.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PERCEPTUS Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291808578
4.3.3.) Ulica: Nowy Kisielin – Antoniego Wysockiego 10
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-002
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1634577,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 337826-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1634577,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE